Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

Fotoslovakia 2012 - ubytovanie

JOK3R
JOK3R 2012-09-11 08:42:52+02
Zdravím, fotoslovakia 2012 sa blíži, chcel by som poprosiť Bratislavčanov či vedia odporučiť ľuďom ktorí budú do Bratislavy cestovať z väčšej vzdialenosti a chceli by zo soboty na nedeľu prespať v BA nejaké lacnejšie ubytovanie v blízkosti konania fotoslovakie.

Ďakujem
 
Seto
2012-09-23 12:34:50+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
fs je priamo v centre na parkovanie free zabudni
prave preto sa pytam
tak nejake blizke free parkovne miesto?
 
Cyril
2012-09-23 12:55:42+02
príspevok od: Seto
prave preto sa pytam
tak nejake blizke free parkovne miesto?
Zaparkujes pri Auparku zadara a presunies sa ten kusok. Ubytovanie je lacne na Zahori, alebo juznejsie, okolo Samorina. Chce to len hladat. Ak budete skupina, urcite sa najde. Preco priamo v BA?
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-09-23 13:00:44+02
príspevok od: Seto
prave preto sa pytam
tak nejake blizke free parkovne miesto?
ked nepoznas ba tazka rada
 
werdza
2012-09-23 13:19:08+02
príspevok od: JOK3R
Zdravím, fotoslovakia 2012 sa blíži, chcel by som poprosiť Bratislavčanov či vedia odporučiť ľuďom ktorí budú do Bratislavy cestovať z väčšej vzdialenosti a chceli by zo soboty na nedeľu prespať v BA nejaké lacnejšie ubytovanie v blízkosti konania fotoslovakie.

Ďakujem
Ahoj, hneď, asi minútu, dve peši od miesta konania je Hostel http://www.backpackers.sk/sk/ceny
Majú aj 7 a 8 lôžkovú izbu, takže ak by si ho rezervovalo viac fotografov, nemuselo by to byť zlé. S parkovaním pri Hostely neviem, keďže je to staromestská ulička, ale je to dve zástavky autobusom z hlavnej vlakovej stanice a ide tam aj trolejbus z autobusovej stanice. Pár krokov od Hostela je aj lacná krčma, pajzel Prezidentka, najesť sa dá aj v centre, alebo je tam Billa kúsok. A to parkovainie, ako spomínal Bafo, pri Auparku, tak nie je to zlý nápad, odtiaľ je to autobusom dve zástavky ku Crowne plaza, kto nevie, ako s lístkami na mhd, tak dá sa poslať aj sms lístok, prázdna sms na číslo 1100, platí hodinu aj na nočné spoje a stojí euro.
 
werdza
2012-09-23 13:24:36+02
príspevok od: WoodyBA
Hmm, lacnejšie v BA? A v blízkosti Crowne Plaza? Možno sa nájde niečo aj pod kilo (evri), cez víkend by to mohlo byť reálne.
Ale asi by som uprednostnil niečo v okolí mesta, nejakú perifériu
Pár metrov peši je hostel, 20 eur na noc. http://www.backpackers.sk/sk/ceny
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-09-23 13:28:55+02
príspevok od: werdza
Ahoj, hneď, asi minútu, dve peši od miesta konania je Hostel http://www.backpackers.sk/sk/ceny
Majú aj 7 a 8 lôžkovú izbu, takže ak by si ho rezervovalo viac fotografov, nemuselo by to byť zlé. S parkovaním pri Hostely neviem, keďže je to staromestská ulička, ale je to dve zástavky autobusom z hlavnej vlakovej stanice a ide tam aj trolejbus z autobusovej stanice. Pár krokov od Hostela je aj lacná krčma, pajzel Prezidentka, najesť sa dá aj v centre, alebo je tam Billa kúsok. A to parkovainie, ako spomínal Bafo, pri Auparku, tak nie je to zlý nápad, odtiaľ je to autobusom dve zástavky ku Crowne plaza, kto nevie, ako s lístkami na mhd, tak dá sa poslať aj sms lístok, prázdna sms na číslo 1100, platí hodinu aj na nočné spoje a stojí euro.
prezidentka nie je payzell to je to ten andergraund
 
werdza
2012-09-23 13:30:26+02
príspevok od: Seto
chcel by som sa opytat, ako to je s parkovanim pri mieste konania fotoslovakie,
je tam niekde bezplatne parkovisko ?

Som Kosican a v BA som raz rocne pocas konania FS
Tak s parkovaním je to zlé, ja bývam neďaleko od konania akcie, takže viem, aké to je v starom meste, už aj pred našim domom začali parkovať cudzie autá a obyvatelia niekedy nemajú kde, takže na parkovanie v staromestských uličkách sa nedá spoľahnúť. Crowne plaza má aj svoje parkovisko, tak píšu, ale radšej je dobré sa spýtať rovno ich http://www.crowne-plaza.sk/hotel.html. Pri auparku, ako spomínal Bafo, nie je to zlý nápad, odtiaľ je to 2 zástavky busom.
 
werdza
2012-09-23 13:34:36+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
prezidentka nie je payzell to je to ten andergraund
Hej, tie ich ceny sú niekedy spása a budú aj pri cenách nápojov na FS v ich hotelovom bufete
 
Seto
2012-09-23 13:59:09+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
ked nepoznas ba tazka rada
nerozumiem co je na tom tazke poradit
myslis, ze je tazke sa mi presunut z bodu A (nejake parkovisko) do bodu B (FS) ;D
 
Cako
ocenenie redakciou 2012-09-23 16:10:22+02
mohla by tu byt diskusia ze kto kedy ide a cez ake mesta ak niekto potrebuje zobrat, ako napriklad ja
 
Igor Šaffo
2013-09-30 14:39:56+02
Tí čo ešte nevedia: Mám informáciu od Admina, že tento rok 2013 sa nebude konať FOTOSLOVAKIA. Škoda tešil som sa na to.
 
Duduk1
2013-09-30 14:55:57+02
Ja ti neviem,ale všade sa šetrí.Bol to pre mňa fotosviatok a ephoto týmto u mňa ide dole vodou.
 
j.a.r.o.
2013-09-30 15:46:36+02
príspevok od: Igor Šaffo
Tí čo ešte nevedia: Mám informáciu od Admina, že tento rok 2013 sa nebude konať FOTOSLOVAKIA. Škoda tešil som sa na to.
To si ma nepotešil. Ja som už netrpezlivo očakával prvé informácie o programe tohtoročného FS.
 
calven
2013-09-30 16:29:02+02
Tak ja som sa tento rok prvý krát chystal... No čo už...
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()