Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

Hľadám svadobn= foto+video

stokinger
stokinger 2012-10-19 09:02:26+02
Zdravím, hľadám svadobné foto aj s videom...v primeranom pomere cena/kvalita. Išlo by o oblasť vývhodného slovenska Gelnica a okolie prípadne KE a okolie...dátum svadby bude 13. 4. 2013 resp 4. 5. 2013 jeden z týchto určite v blízkej dobe by sa to ešte upresnilo... možno by bolo dobré sa aj stretnúť tento víkend pokial by sa našiel čas.... ja by som sa prisposobil kedze cez vikendy sa robia zákazky...
 
tomis.ales
2012-10-19 15:15:12+02
Chalani maju pravdu. Investuj iba raz a dobre. Za malo penazi vela muziky nedostanes. Budes toho lutovat, ako ja svoje super nakupy cez Ebay z Ciny Ale mozno sa trafis (ako aj ja zopar krat ) a budes spokojny. V pripade udalosti ako je svadba, by som neriskoval a 500 eciek dal kvalitnemu fotografovi. Tiez fotim svadby a viem aka je to makacka. Za malo penazi to fotografi odflaknu, alebo to proste nevedia.
 
Robert Simeg
2012-10-19 16:08:30+02
A niekedy to oflaknu alebo nevedia ani "profici" a nejaky xy photography z FB to nafoti lepsie : )) takze v prvom rade treba pozerat na vystup.
 
jamgurmi
2012-10-19 16:17:52+02
radsej si vybrat jedno z toho je ovela lepsie riesenie. a na margo kvality - treba sa s danym clovekom stretnut a prebrat vsetko co je dolezite, ano niekedy nie je naj ten naj
 
blondak
2012-10-19 16:28:24+02
príspevok od: Marcel Rebro
foto aj video all in one za 500E?
potom asi hladas nejakeho takehoto borca ... zial tento je z Chorvatska
Tento je určite už obsadený na dve sezony dopredu
 
Martin Piňák
2012-10-19 16:42:12+02
650 by bolo reálnejšie, to by sme to s kámošom vzali ale na takú dialku isto nie my sme zo ZA .
 
blondak
2012-10-19 16:53:51+02
príspevok od: sherpa
skusit mozes aj http://pavstudio.profitservis.com/
som v šoku
 
noik
ocenenie redakciou 2012-10-19 17:29:18+02
príspevok od: viking81
500 ??? :-O tak vela....tento manik ti to zmasti vsetko sam a naraz....dokonca ti aj DJ-a spravi ked budes chciet...a za smiesny peniaz by som povedal

http://www.videofotosupak.sk/index.php?stranka=uvod
...stihne vsetko... a este sa aj z nevestou ozeni...
 
Daniel.U
2012-10-19 18:03:19+02
neviem do kedy bude vladnut to klise, ze svadba sa automaticky rovna foto plus video. Keby som si ju aj dal natacat, tak maximlane 20 minutovy alebo kratsi zostrih. Nieco ako reportaz vo vecernych spravach len trochu dlhsie. Pre tento zvyk su svadobni fotografi automaticky radeni medzi kolotocarov co su nuteni rubat terabajty fotiek, ktorym aj tak kazdy hovno rozumie a este obchadzat kameramanov
 
KESKOSENI
2012-10-19 18:43:33+02
príspevok od: noik
...stihne vsetko... a este sa aj z nevestou ozeni...
a tie ceny.....
 
quintes
2012-10-19 20:19:01+02
príspevok od: sherpa
skusit mozes aj http://pavstudio.profitservis.com/
lajkuj

http://www.facebook.com/pages/PAV-studio-foto-video-slu%C5%BEby/193188240705408
 
Marcel Rebro
2012-10-19 20:24:07+02
príspevok od: quintes
lajkuj

http://www.facebook.com/pages/PAV-studio-foto-video-slu%C5%BEby/193188240705408
Děkuji velebosti, již sem blil ...
 
jrfoto
2012-10-19 21:17:13+02
príspevok od: quintes
lajkuj

http://www.facebook.com/pages/PAV-studio-foto-video-slu%C5%BEby/193188240705408
akonahle skonci priatelka vysku padam het zo slovenska to tu uz nie je normalne, za toto beru ludia prachy? a zaradene to maju medzi profesionalnymi sluzbami...ale sice ked tu uz bola aj poziadavka na fotenie oznamiek za 2e tak preco nie
 
Marcel Rebro
2012-10-19 21:29:23+02
príspevok od: jrfoto
akonahle skonci priatelka vysku padam het zo slovenska to tu uz nie je normalne, za toto beru ludia prachy? a zaradene to maju medzi profesionalnymi sluzbami...ale sice ked tu uz bola aj poziadavka na fotenie oznamiek za 2e tak preco nie
a posledny zhasne, ze?
 
xmartankox
2012-10-19 21:33:05+02
príspevok od: jrfoto
akonahle skonci priatelka vysku padam het zo slovenska to tu uz nie je normalne, za toto beru ludia prachy? a zaradene to maju medzi profesionalnymi sluzbami...ale sice ked tu uz bola aj poziadavka na fotenie oznamiek za 2e tak preco nie
Ale no...
Načo čakať.

Chceš nemecké-rakúske-švajčiarske ceny za služby?
Nech priateľka doštuduje tam, a nech si tam tiež zaplatí školu. Vyštudovať zadarmo a zdrhnúť?
Trochu nefér, nie? Či krysy prvé opúšťajú loď ?

Preto to Slovensko vyzerá tak ako vyzerá.
Sorry za offtopic
 
jrfoto
2012-10-19 22:06:59+02
príspevok od: xmartankox
Ale no...
Načo čakať.

Chceš nemecké-rakúske-švajčiarske ceny za služby?
Nech priateľka doštuduje tam, a nech si tam tiež zaplatí školu. Vyštudovať zadarmo a zdrhnúť?
Trochu nefér, nie? Či krysy prvé opúšťajú loď ?

Preto to Slovensko vyzerá tak ako vyzerá.
Sorry za offtopic
zijem v regione kde ludia pracuju za 300-400e( aj chlapy, zivitelia rodin) a su radi ze vobec maju nejaku robotu a je tu vsade taka situacia ze ludia ziju v strachu aby aj o ten bedny prijem neprisli a vysoka skola zadarmo? ha mesacne miniem 200e a to nechodim po baroch a diskotekach to je len ubytovanie strava doprava a knihy, a brigada napr konkretne v BB prakticky nie je, asi mam zlu farbu pleti inak by som dostal vsetk zadarmo, a co maju svajciarske ceny so slovenskom? to je slovensky profi fotograf horsi ako ten svajciarsky alebo kupil techniku lacnejsie ako on alebo tankuje lacnejsi benzin ked sa chce niekam dostat? a ked ma niekto povazuje za krysu ked chcem zit normalny zivot a nieco si aj dopriat tak nech... ale nechcem tu vyvolavat nejaku diskusiu, nie je to to na co sa pytal autor temy...
 
Daniel.U
2012-10-19 22:20:03+02
príspevok od: jrfoto
zijem v regione kde ludia pracuju za 300-400e( aj chlapy, zivitelia rodin) a su radi ze vobec maju nejaku robotu a je tu vsade taka situacia ze ludia ziju v strachu aby aj o ten bedny prijem neprisli a vysoka skola zadarmo? ha mesacne miniem 200e a to nechodim po baroch a diskotekach to je len ubytovanie strava doprava a knihy, a brigada napr konkretne v BB prakticky nie je, asi mam zlu farbu pleti inak by som dostal vsetk zadarmo, a co maju svajciarske ceny so slovenskom? to je slovensky profi fotograf horsi ako ten svajciarsky alebo kupil techniku lacnejsie ako on alebo tankuje lacnejsi benzin ked sa chce niekam dostat? a ked ma niekto povazuje za krysu ked chcem zit normalny zivot a nieco si aj dopriat tak nech... ale nechcem tu vyvolavat nejaku diskusiu, nie je to to na co sa pytal autor temy...
ano je to tak, slovensky fotograf si nemoze pytat to co svajciarsky. Neviem kedy to uz konecne ludia pochopia. Proste zijes tu, mas smolu, ze si neni cigan. Bud rad, ze si sa nenarodil v Ugande alebo napriklad v stredoveku. Kto ta zaplati ked budes pytat tolko co svajciar? Taky isty clovek ako aj ty? Alebo len hornych desattisic?
 
sofy
2012-10-19 22:29:52+02
Kapitalizmus, pytaj tolko kolko ti daju, svadby sa nerobia na kvanta, mozes pytat aj 2x tolko ako svajciar, ak na to mas. Na Slovensku je min. 20000 ludi, ktori sa topia v peniazoch. Tych 20-30 solventnych za rok sa vzdy najde Si suflikar? Nevies fotit? Pytaj 150, na to sa tiez ludia najdu
 
Daniel.U
2012-10-19 22:43:43+02
príspevok od: sofy
Kapitalizmus, pytaj tolko kolko ti daju, svadby sa nerobia na kvanta, mozes pytat aj 2x tolko ako svajciar, ak na to mas. Na Slovensku je min. 20000 ludi, ktori sa topia v peniazoch. Tych 20-30 solventnych za rok sa vzdy najde Si suflikar? Nevies fotit? Pytaj 150, na to sa tiez ludia najdu
"ak na to mas" si myslel, velku hubu, kecy, blaboly, klamstva, reklamy alebo vedet fotit? Lebo to druhe na ludi zabera asi tak z 2%
 
lacikam
2012-10-19 22:50:23+02
Súhlasím s Daniel.U - zhodou okolností kuknem druhú tému, ktorá ma zaujala a "zase" perlivý koment od Sofy. Čo je?
 
sofy
2012-10-20 00:11:46+02
príspevok od: Daniel.U
"ak na to mas" si myslel, velku hubu, kecy, blaboly, klamstva, reklamy alebo vedet fotit? Lebo to druhe na ludi zabera asi tak z 2%
Co zabera na ludi, ktori maju peniaze? Myslis, ze su blbi?
 
Strana 2 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()