Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

Hľadám svadobn= foto+video

stokinger
stokinger 2012-10-19 09:02:26+02
Zdravím, hľadám svadobné foto aj s videom...v primeranom pomere cena/kvalita. Išlo by o oblasť vývhodného slovenska Gelnica a okolie prípadne KE a okolie...dátum svadby bude 13. 4. 2013 resp 4. 5. 2013 jeden z týchto určite v blízkej dobe by sa to ešte upresnilo... možno by bolo dobré sa aj stretnúť tento víkend pokial by sa našiel čas.... ja by som sa prisposobil kedze cez vikendy sa robia zákazky...
 
sofy
2012-10-20 00:14:58+02
príspevok od: lacikam
Súhlasím s Daniel.U - zhodou okolností kuknem druhú tému, ktorá ma zaujala a "zase" perlivý koment od Sofy. Čo je?
Ty si perla sam o sebe. A na margo macbooku, vyskusal si to uz nuejedy? Ci si len proti ako typicky slovak, lebo na to nemas? Nepoznam ludi, ktori by lutovali, ze s nim pracuju, poznam vsak ludi, ktori lutuju, ze pracuju s niecim inym.
 
lacikam
2012-10-20 00:37:27+02
- čo je "nuejedy"? Nie som proti, ale mám trošku prehľad o tom, čo je v Macbooku za hardware, takže nie som nekritický obdivovateľ. Ty ho máš? Lebo ak nie, tak si nekritický obdivovateľ. Čo som kedy chcel z materiálnych vecí, to som si kúpil (takže nie som typický slovák) , no Mac som nikdy (a to vážne) nechcel. Napríklad iPod Touch (bavíme sa o Apple), čo som vyhral - som napríklad daroval kamoške.
 
lacikam
2012-10-20 00:38:37+02
"Nepoznam ludi, ktori by lutovali, ze s nim pracuju, poznam vsak ludi, ktori lutuju, ze pracuju s niecim inym." Túto vetu si daj zapísať ako ochrannú známku - raz Ti na Apple zarobí milióny, dnes je to IN sa súdiť.
 
lacikam
2012-10-20 00:39:08+02
Bolo to dobre "zaperlené"?
 
sofy
2012-10-20 02:17:12+02
príspevok od: lacikam
- čo je "nuejedy"? Nie som proti, ale mám trošku prehľad o tom, čo je v Macbooku za hardware, takže nie som nekritický obdivovateľ. Ty ho máš? Lebo ak nie, tak si nekritický obdivovateľ. Čo som kedy chcel z materiálnych vecí, to som si kúpil (takže nie som typický slovák) , no Mac som nikdy (a to vážne) nechcel. Napríklad iPod Touch (bavíme sa o Apple), čo som vyhral - som napríklad daroval kamoške.
preklep nepoznas? malo byt "niekedy"… ty si daj patentovat slovicko "perlit" ty perla. Materialne veci si kupit mozes, skoda len, ze si nemozes kupit ine… to ti totiz chyba. Zbohom
 
Daniel.U
2012-10-20 12:57:51+02
príspevok od: sofy
Co zabera na ludi, ktori maju peniaze? Myslis, ze su blbi?
akoze co zabera? Subjektivne referencie od znamych, zvucnost mena a podobne. Ci chces povedat, ze v den ked niekto dosiahne nadstandardny level prace tak zazvoni telefon a ozve sa milionar, te sa ide zenit a chce prave jeho? Ved aktivni fotografi maju problem sa mnoho krat zhodnut na tom co je dobre, co potom laicky lud?
 
sofy
2012-10-20 13:53:14+02
príspevok od: Daniel.U
akoze co zabera? Subjektivne referencie od znamych, zvucnost mena a podobne. Ci chces povedat, ze v den ked niekto dosiahne nadstandardny level prace tak zazvoni telefon a ozve sa milionar, te sa ide zenit a chce prave jeho? Ved aktivni fotografi maju problem sa mnoho krat zhodnut na tom co je dobre, co potom laicky lud?
No vidis, ze si si konecne rozumne a trefne odpovedal na rozdiel od predchadzajuceho prispevku. Teraz s tebou suhlasim.
 
Peter_Circles
2013-03-01 22:50:51+01
Západné Slovensko,
Piatok-Sobota-Nedeľa voľno. Zabezpečíme video a foto udalosti - svadba, stužková, firemný večierok a podobne.
Pre viac info nás kontaktujte na info@circles.sk .
 
Marcel Rebro
2013-03-01 22:58:29+01
príspevok od: Peter_Circles
Západné Slovensko,
Piatok-Sobota-Nedeľa voľno. Zabezpečíme video a foto udalosti - svadba, stužková, firemný večierok a podobne.
Pre viac info nás kontaktujte na info@circles.sk .
Ak na web stranke najdem "Under konstruktion" viem ze som na spravnom mieste.
A hlaska "Portfólio : Pripravujeme" znamena okamzitu objednavku ... drzim palce!
 
kuk
2013-03-01 23:44:05+01
len teraz sa zaregistroval a už spamuje
 
slavofoto
2013-03-02 02:22:30+01
su ludia do to aj vedia robit a s ti si samozrejme zapytaju aj patricny honorar.. u nas ich asi moc ludi nezaplati, takze potom je zas na nich ako s tym nalozia.. ale dnes sa to da aj takto:

http://freire.viewbook.com/freire-weddings/album

 
Peter_Circles
2013-03-04 20:58:44+01
Neprišiel som sem spamovať, také veci ma nebavia, len vo firme nevyznávame ideu, že základom a podstatou úspechu hocičoho je webstránka.Tu má dnes úplne každý .Možno nezvyčajné dnes..A časom možno dokončíme. Môj názor samozrejme.
 
ozzie77
2013-03-04 21:07:32+01
príspevok od: stokinger
Zdravím, hľadám svadobné foto aj s videom...v primeranom pomere cena/kvalita. Išlo by o oblasť vývhodného slovenska Gelnica a okolie prípadne KE a okolie...dátum svadby bude 13. 4. 2013 resp 4. 5. 2013 jeden z týchto určite v blízkej dobe by sa to ešte upresnilo... možno by bolo dobré sa aj stretnúť tento víkend pokial by sa našiel čas.... ja by som sa prisposobil kedze cez vikendy sa robia zákazky...
mbmove.com a odvolaj sa na mna Maroš Faktor
 
radino
2013-03-04 21:43:47+01
príspevok od: stokinger
Zdravím, hľadám svadobné foto aj s videom...v primeranom pomere cena/kvalita. Išlo by o oblasť vývhodného slovenska Gelnica a okolie prípadne KE a okolie...dátum svadby bude 13. 4. 2013 resp 4. 5. 2013 jeden z týchto určite v blízkej dobe by sa to ešte upresnilo... možno by bolo dobré sa aj stretnúť tento víkend pokial by sa našiel čas.... ja by som sa prisposobil kedze cez vikendy sa robia zákazky...
zdravim, som zo SNV a fotievam svadby, ak mass zaujem, ozvi sa
 
phototomas
2013-03-04 22:53:14+01
už som tu v nejakom vlákne písal o kategóriách fotografov. .toto je objednávka na kategóriu Robocop. Luxusný držiak budiaci rešpekt, nesúci kameru a foťák. Miesto áno, sľubujem, beriem sa nahrávkou ozýva rachot uzávierky. Fotografie sú v znamení vtáčej perspektívy.

a ľudia berú ako o život. no nekúp to....

treba si vypočitať koľko tá ,,sranda,, svadba stojí. koľko stoja šaty na jeden deň. a potom koľko ste ochotní zaplatiť za spomienky na ten deň...
 
apx
2013-03-05 00:02:20+01
príspevok od: stokinger
Zdravím, hľadám svadobné foto aj s videom...v primeranom pomere cena/kvalita. Išlo by o oblasť vývhodného slovenska Gelnica a okolie prípadne KE a okolie...dátum svadby bude 13. 4. 2013 resp 4. 5. 2013 jeden z týchto určite v blízkej dobe by sa to ešte upresnilo... možno by bolo dobré sa aj stretnúť tento víkend pokial by sa našiel čas.... ja by som sa prisposobil kedze cez vikendy sa robia zákazky...
Dobry vecer, pozrite si prosim nasu tvorbu na wedd.sk. Pokial sa vam bude pacit, tak mozme pokecat. Marek - wedd.sk
 
Duny
2013-03-05 00:38:40+01
príspevok od: phototomas
už som tu v nejakom vlákne písal o kategóriách fotografov. .toto je objednávka na kategóriu Robocop. Luxusný držiak budiaci rešpekt, nesúci kameru a foťák. Miesto áno, sľubujem, beriem sa nahrávkou ozýva rachot uzávierky. Fotografie sú v znamení vtáčej perspektívy.

a ľudia berú ako o život. no nekúp to....

treba si vypočitať koľko tá ,,sranda,, svadba stojí. koľko stoja šaty na jeden deň. a potom koľko ste ochotní zaplatiť za spomienky na ten deň...
Myslis taky
 
vlad78
2013-03-05 04:39:42+01
príspevok od: stokinger
Zdravím, hľadám svadobné foto aj s videom...v primeranom pomere cena/kvalita. Išlo by o oblasť vývhodného slovenska Gelnica a okolie prípadne KE a okolie...dátum svadby bude 13. 4. 2013 resp 4. 5. 2013 jeden z týchto určite v blízkej dobe by sa to ešte upresnilo... možno by bolo dobré sa aj stretnúť tento víkend pokial by sa našiel čas.... ja by som sa prisposobil kedze cez vikendy sa robia zákazky...
Ahoj!
Ja som sa ženil v októbri a tiež som mal túto dilemu..Nakoniec som sa po dlhom hľadaní na nete rozhodol pre fotografa a kameramana, ktorí pracujú vždy spolu..Sú z KE a majú stránku - the BestPhoto.sk..Skús pozrieť..Ja s manželkou sme s foto aj video nadmieru spokojní..Ináč sú to dvaja mladí chalani, takže sa s nimi veľmi dobre spolupracuje, aspoň u mňa to tak bolo, keďže sú zhruba v mojom veku - okolo tridsiatky, plus mínus pár rokov..Veľa šťastia pri výbere..
 
phototomas
2013-03-05 08:44:28+01
príspevok od: Duny
Myslis taky
wow, to je on
 
vd
2013-03-05 08:53:59+01
príspevok od: stokinger
ano ano mam hop ti druhykrat lebo teraz už aj s upresnenymi vecami...cena..no chceli by sme sa zmestit okolo 500E....len neviem ci sa to bude dať...
ak chces, tak u mna foto za 500, video nerobim.
 
Strana 3 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()