Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

Hľadá sa reportážny fotograf orientovaný na Rusko

Mosty-RSN
2013-06-14 10:00:07+02
Nenašiel som tu vhodnejšiu tému, kam by som mohol toto dať.
Hľadám reportážneho fotografa/fotografku, ktorý sa orientuje na východnú Európu, predovšetkým na krajiny bývalého sovietskeho zväzu. Vydávam rusko-slovenský mesačník, ktorý je nepredajný a cielene distribuovaný, vychádza v limitovanom náklade a exkluzívnom spracovaní. Obsahovo je orientovaný predovšetkým na kultúru, cestovanie, históriu a podobne, žiadna politika. Viac sem radšej písať nebudem, aby som si nerobil reklamu. Plánujeme otvoriť novú rubriku venovanú reportážnym fotografiám práve z Ruska.
Ak by mal niekto záujem, ozvite sa mi a bližšie info si povieme osobne alebo telefonicky.

Dakujem
 
istvic
ocenenie redakciou 2013-06-14 10:20:55+02
No,Problem bude najst tu vobec nejakeho reportazneho fotografa,nie este ze iba na Rusko Ale ponuka je to velmi fajn
 
milos
2013-06-14 10:35:23+02
Na október plánujem Petrohrad a pobaltie.Keď bude materiál doma,ozvem sa.
 
Robert Simeg
2013-06-14 10:41:28+02
Alan Hyza dokumentoval svojho casu Rusko a aj krajiny byvaleho sovietskeho zvazu. Skuste oslovit jeho.
 
Krtko fotografom
2013-06-14 12:49:52+02
... zavidim...
 
bokeh
2013-06-14 13:19:33+02
Zdá sa, že nám akosi chýba 44 rokov poroby a povinné známky na ZČSP...
 
atlantel
2013-06-14 13:49:50+02
príspevok od: Robert Simeg
Alan Hyza dokumentoval svojho casu Rusko a aj krajiny byvaleho sovietskeho zvazu. Skuste oslovit jeho.
Ten uz ale svoje cesty knizne publikoval.
 
seifi
2013-06-14 14:09:51+02
príspevok od: bokeh
Zdá sa, že nám akosi chýba 44 rokov poroby a povinné známky na ZČSP...
každá doba niečo priniesla, to ale nepíšem ako ospravedlnenie stavu, ktorý tu bol; do Nemecka chodíme radi a to s ohnutým chrbtom - to sme na druhú stránku mince zabudli ?
mladí vytýkajú, že ako dlho sme to vydržali do 89; dnes, keď pozriem na cestu od 89 tak moc toho sme samy pre seba tu na SK tiež neurobili a pri stave korupcie 3. miesto v EU mladí nezodvihnú zadkom a nebojujú za svetlé zajtrajšky, treba im splácať hypotéku, nie je čas na manifestácie, na voľby tiež nie; všeobecne; no bolo by to na dlhú debatu
mentalitou a bordelom ktorý okolo seba máme sme bližšie na východ ako na západ, a bol by si prekvapený, že čím ďalej tým viac;
 
ferofekete
2013-06-14 14:29:54+02
Ke by mi niekto zaplatil cestu + vydavky já by som isiel.
 
istvic
ocenenie redakciou 2013-06-14 14:31:27+02
príspevok od: ferofekete
Ke by mi niekto zaplatil cestu + vydavky já by som isiel.
v takom pripade predpokladam ,ze by sa pridali vsetci clenovia tohto portalu,vagony vlakov od Moskvy az po Ufu by siahali
 
PeterMarek
2013-06-14 14:34:06+02
príspevok od: Mosty-RSN
Nenašiel som tu vhodnejšiu tému, kam by som mohol toto dať.
Hľadám reportážneho fotografa/fotografku, ktorý sa orientuje na východnú Európu, predovšetkým na krajiny bývalého sovietskeho zväzu. Vydávam rusko-slovenský mesačník, ktorý je nepredajný a cielene distribuovaný, vychádza v limitovanom náklade a exkluzívnom spracovaní. Obsahovo je orientovaný predovšetkým na kultúru, cestovanie, históriu a podobne, žiadna politika. Viac sem radšej písať nebudem, aby som si nerobil reklamu. Plánujeme otvoriť novú rubriku venovanú reportážnym fotografiám práve z Ruska.
Ak by mal niekto záujem, ozvite sa mi a bližšie info si povieme osobne alebo telefonicky.

Dakujem
Môj tip:

Martin Wagner - http://www.czechphotogallery.cz/wagner2012.html

P.S. ...hmmm taký časopis by ma zaujímal
 
ferofekete
2013-06-14 14:35:08+02
príspevok od: istvic
v takom pripade predpokladam ,ze by sa pridali vsetci clenovia tohto portalu,vagony vlakov od Moskvy az po Ufu by siahali
Ha ha tomu ver
 
dusant
2013-06-14 14:54:12+02
príspevok od: PeterMarek
Môj tip:

Martin Wagner - http://www.czechphotogallery.cz/wagner2012.html

P.S. ...hmmm taký časopis by ma zaujímal
Mňa tiež.
 
Robert Simeg
2013-06-14 15:05:41+02
príspevok od: atlantel
Ten uz ale svoje cesty knizne publikoval.
To ano, ale autor vlakna nepise ci hlada fotografie aktualne alebo aj starsie. Btw. kolko ludi videlo Hyzove fotky?
 
Mosty-RSN
2013-06-14 15:05:55+02
Ďakujem za reakcie.
Ak by mal niekto záujem o časopis, tak ho nájde na predstaveniach SND, v Ruskom centre vedy a kultúry, na ruskej ambasáde a konzuláte v niektorých kúpeľoch a hoteloch, kde sa Rusi pohybujú a podobne. Prípadne mi hoďte adresy do správy a zariadim poslať výtlačok, ak toho nebude veľa. Ak sa zapáči, vieme sa dohodnúť na predplatnom v cene poštovného. Ale to odbieham. Neviem, či niektoré printové periodikum vôbec rieši podobný model, kde ide len o fotky s krátkym popisom alebo myšlienkou fotografa. Ak by sa to chytilo, tak určite rozbehneme to isté v ruskej mutácii o Slovensku a to sa nájde ľudí určite viac. Predpokladám
 
Fatty
2013-06-14 15:09:16+02
príspevok od: bokeh
Zdá sa, že nám akosi chýba 44 rokov poroby a povinné známky na ZČSP...
a čože čože, vari nejaký starý komplex sa ozýva? asi pojem Rusko je pre teba ako červená handra pre býka, čo ?
ten človek píše že v časopise nie je žiadna politika, ty nevieš porozumieť písanému textu ???
 
keko
2013-06-14 15:24:56+02
Rusko je zaujimave. Alan Hyza fotil. Ale nie reportaz, ale dokument. Mozno nepostrehnutelny rozdiel.
 
atlantel
2013-06-14 17:49:33+02
príspevok od: Robert Simeg
To ano, ale autor vlakna nepise ci hlada fotografie aktualne alebo aj starsie. Btw. kolko ludi videlo Hyzove fotky?
Tu nejde samozrejme o toto. Hyza bude mat s kniznym vydavatelom zmluvu , v ktorej je aj pravne osetrene ako a s ktorymi fotkami moze resp. nemoze Hyza volne narabat. Pripadne az so suhlasom sucasneho vlastnika prav pokial nim nieje samotny Alan Hyza.
 
keko
2013-06-14 18:04:00+02
príspevok od: Robert Simeg
To ano, ale autor vlakna nepise ci hlada fotografie aktualne alebo aj starsie. Btw. kolko ludi videlo Hyzove fotky?
Ja. Nieco som aj skenoval.
 
keko
2013-06-14 18:04:36+02
príspevok od: atlantel
Tu nejde samozrejme o toto. Hyza bude mat s kniznym vydavatelom zmluvu , v ktorej je aj pravne osetrene ako a s ktorymi fotkami moze resp. nemoze Hyza volne narabat. Pripadne az so suhlasom sucasneho vlastnika prav pokial nim nieje samotny Alan Hyza.
Foto zostalo autorovi.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()