Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

Fotostretko - Spišský hrad 2015

Duvaliere
2015-08-19 08:56:19+02
Pozdravujem Vás spolu s Danielom Urbanom tuto z ephoto organizujeme "druhý ročník" fotostretka - tohto roku na Spišskom hrade túto sobotu 22.8.2015 o 09:00. Keby niekto z Vás mal čas a chuť spoznať sa osobne a mať takýto "fotočas" na hrade a Spišskom podhradí tak príďte v sobotu na hrad. Poznávacie znamenie - fotoaparát na krku
 
jiskerka
2015-08-19 11:32:53+02
Zdravím... a dá sa na Spišský hrad dostať nejakým dopravným prostriedkom( myslím verejnú hromadnú dopravu)? Nemám znalosti z tejto oblasti v KE...
 
Krtko fotografom
2015-08-19 13:21:44+02
príspevok od: jiskerka
Zdravím... a dá sa na Spišský hrad dostať nejakým dopravným prostriedkom( myslím verejnú hromadnú dopravu)? Nemám znalosti z tejto oblasti v KE...
Priamo na hrad sa nedostanes. Dole (asi v polovici) je parkovisko, ktore paradoxne strazia cigani (aspon pred niekolkymi rokmi to tak bolo, teraz neviem) .
Pozeral som na cestovne poriadky, tak autobus ide do Spisskeho podhradia, na namestie. Podla CP je to jedina zastavka.
 
Duvaliere
2015-08-19 14:17:30+02
príspevok od: jiskerka
Zdravím... a dá sa na Spišský hrad dostať nejakým dopravným prostriedkom( myslím verejnú hromadnú dopravu)? Nemám znalosti z tejto oblasti v KE...
ahoj ... nuž najlepšie je autom ale autobus z Prešova zo stanice ide o 08:05 a o 08:50 je v Spišskom podhradí, to by sme dobehli po teba na zastávku. Aj s nami v aute by sa dalo ale zatiaľ zvažujeme že z podhradia poobede pôjdeme do Popradu do Aquacity s mojimi synmi, ktorých beriem so sebou
 
Duvaliere
2015-08-19 14:18:07+02
príspevok od: Krtko fotografom
Priamo na hrad sa nedostanes. Dole (asi v polovici) je parkovisko, ktore paradoxne strazia cigani (aspon pred niekolkymi rokmi to tak bolo, teraz neviem) .
Pozeral som na cestovne poriadky, tak autobus ide do Spisskeho podhradia, na namestie. Podla CP je to jedina zastavka.
Števko a ty sa nepridáš ... jeden pekný dníček v spoločnosti fotografov
 
jiskerka
2015-08-19 14:31:46+02
príspevok od: Krtko fotografom
Priamo na hrad sa nedostanes. Dole (asi v polovici) je parkovisko, ktore paradoxne strazia cigani (aspon pred niekolkymi rokmi to tak bolo, teraz neviem) .
Pozeral som na cestovne poriadky, tak autobus ide do Spisskeho podhradia, na namestie. Podla CP je to jedina zastavka.
Díky... pozrela som si cp.sk... Do Spišského podhradia sa dá dostať aj priamo z KE, naspäť je to s prestupmi... Tento víkend neplánujem, ja sa pýtam len výhľadovo...
 
jiskerka
2015-08-19 14:32:49+02
príspevok od: Duvaliere
ahoj ... nuž najlepšie je autom ale autobus z Prešova zo stanice ide o 08:05 a o 08:50 je v Spišskom podhradí, to by sme dobehli po teba na zastávku. Aj s nami v aute by sa dalo ale zatiaľ zvažujeme že z podhradia poobede pôjdeme do Popradu do Aquacity s mojimi synmi, ktorých beriem so sebou
Díky Dušan, neplánujem tento víkend, to ma napadla otázka v súvislosti so stretkom, ktoré plánujete... že sa tam asi nedá bez auta pohodlne dostať...
 
Duvaliere
2015-08-19 15:38:02+02
príspevok od: jiskerka
Díky Dušan, neplánujem tento víkend, to ma napadla otázka v súvislosti so stretkom, ktoré plánujete... že sa tam asi nedá bez auta pohodlne dostať...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()