Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

Cyklotura Passau-Bratislava

Micka
2011-06-28 19:38:09+02
Ahojte, mal by niekto zaujiem prejst na bicykli trasu Passau - Bratislava? Vecerne fotenie z vyhliadok, fotenie zamkov, hradov, zrucanin, koncentracny tabor, reportazne foto, kupanie ale hlavne cyklistika . Termin je od 16.7 do 23, pripadne 24.7. Viac info poslem mailom.
 
unkasr
2011-06-28 20:32:11+02
príspevok od: Micka
Ahojte, mal by niekto zaujiem prejst na bicykli trasu Passau - Bratislava? Vecerne fotenie z vyhliadok, fotenie zamkov, hradov, zrucanin, koncentracny tabor, reportazne foto, kupanie ale hlavne cyklistika . Termin je od 16.7 do 23, pripadne 24.7. Viac info poslem mailom.
no ja by som urcite siel a tuto trasu mam aj naplanovanu, ale bohuzial v tom termine(7.7 - 5.8) som na islande -> bike+foto.

Takze ak budes mat nejake dalsie trasy, tak daj vediet.
 
Micka
2011-06-28 20:55:04+02
príspevok od: unkasr
no ja by som urcite siel a tuto trasu mam aj naplanovanu, ale bohuzial v tom termine(7.7 - 5.8) som na islande -> bike+foto.

Takze ak budes mat nejake dalsie trasy, tak daj vediet.
naplanovali sme s kamaratmi na leto tuto cykloturu, uz minuly rok sme chceli ist, ale sa to zrusilo na poslednu chvilu vtedy, doteraz som bola v tom, ze nas bude 8 a viac, lebo som dojednavala odvoz mikrobusom pre 8ludi do Passau ( 50eur za osobu aj s bicyklom) a odtial ze budeme uz slapat na bicykloch do BA, lenze 3 ludia su nakoniec neisti, sme 5ti, tak zhanam este narychlo nahradnikov len malo ludi je akcnych... ale dakujem, ze si sa ozval na islande bude urcite nadherne, tesim sa potom na fotky
 
mgeo
2011-06-28 21:46:44+02
Ludia len sa pridavajte, co mate radi cyklistiku a vyhovuje vam termin
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()