Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

Fotostretnutie Nízke Tatry 2012

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2011-11-13 10:43:51+01
V piatok 11.11. sme sa stretli viacerí členovia portálov ePhoto a Vivo a zistili sme, že 6 hodín, po ktorých nás z reštaurácie v rámci záverečnej vypoklonkovali, je málo na predebatovanie toho, čo máme nové a čo nás zaujíma v oblasti fotografie a fotografovania...
Na ďalší deň sme niektorí na turistickej akcii vystúpili na kopec Holica v Nízkych Tatrách a tam posedeli pri chate Podholica. Očarení chatou i prostredím sme sa zhodli, že by bolo super stráviť tam víkend a nájsť si na seba viac času. Na chate nie je elektrina, nie je tam voda, ale výdatný prameň čistučkej vody je neďaleko. V chate je kozub a dostatočná zásoba dreva na kúrenie. Vonku posedenie na verande i na lúke a ohnisko. V okolí dostatok medveďov na to, aby sme prežili nočné vzrušenie...

Preto v máji 2011 usporiadame na tejto chate stretnutie. Dátum ešte upresníme podľa záujmu a možností jednotlivých záujemcov. Prosím, ak by sa niekto z vás chcel na takéto niečo nechať nahovoriť, ozvite sa...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-11-13 12:41:44+01
Kapacita chaty je 15 osôb, zatiaľ je naisto a záväzne prihlásených 6 členov ephota, ktorí sa prihlásili osobne. Z ďalších záujemcov, napevno rozhodnutých ísť a prihlásených tu v téme, môžem vybrať len 9 osôb....
 
Marosh
2011-11-13 12:50:46+01
Zatiaľ netuším čo sa bude diať v Máji, no určite by som sa rád zúčastnil
 
grundika
2011-11-13 20:17:04+01
príspevok od: Stratený Stano
V piatok 11.11. sme sa stretli viacerí členovia portálov ePhoto a Vivo a zistili sme, že 6 hodín, po ktorých nás z reštaurácie v rámci záverečnej vypoklonkovali, je málo na predebatovanie toho, čo máme nové a čo nás zaujíma v oblasti fotografie a fotografovania...
Na ďalší deň sme niektorí na turistickej akcii vystúpili na kopec Holica v Nízkych Tatrách a tam posedeli pri chate Podholica. Očarení chatou i prostredím sme sa zhodli, že by bolo super stráviť tam víkend a nájsť si na seba viac času. Na chate nie je elektrina, nie je tam voda, ale výdatný prameň čistučkej vody je neďaleko. V chate je kozub a dostatočná zásoba dreva na kúrenie. Vonku posedenie na verande i na lúke a ohnisko. V okolí dostatok medveďov na to, aby sme prežili nočné vzrušenie...

Preto v máji 2011 usporiadame na tejto chate stretnutie. Dátum ešte upresníme podľa záujmu a možností jednotlivých záujemcov. Prosím, ak by sa niekto z vás chcel na takéto niečo nechať nahovoriť, ozvite sa...
Dobry den Stano ... prave som sa nechala nahovorit na akciu v maji pod NT, v zajati medvedov, pri ohniku, v chate bez vody a elektriky, v divocine, s fotakmi atd...

Ahoj Stanko. Dorazial som konecne domov. Rychlo som kukla co som nafotila na nasom paradnom vylete. Priznam sa, ze mne sa nikdy nepacia fotky, ked si ich pozriem po navrate domov. Akoby to muselo "dozriet". A ono dozrie. Tak o 2 dni. Ale ked si ich pozeram, som zase v lese. A to je to dolezite, co mam na mojich foteckach rada. Pises, ze by som mala dat fotku chaty na kukuc pre ostatnych. Musim sa teraz pozriet, ako to urobit. Nepoznam este moznosti na e-cku, tak to musim najst. Ale mam lepsi napad. Fotku ti poslem. Jaj, ale to musim najst tvoju adresu. Tak idem ju hladat a poslem....
Nelucim sa, lebo verim, ze sa mi to zachvilku podati.
Andy
 
mato.c4
2011-11-13 21:35:43+01
Znie to dobre rad by som sa zucastnil
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-11-14 09:28:21+01
príspevok od: grundika
Dobry den Stano ... prave som sa nechala nahovorit na akciu v maji pod NT, v zajati medvedov, pri ohniku, v chate bez vody a elektriky, v divocine, s fotakmi atd...

Ahoj Stanko. Dorazial som konecne domov. Rychlo som kukla co som nafotila na nasom paradnom vylete. Priznam sa, ze mne sa nikdy nepacia fotky, ked si ich pozriem po navrate domov. Akoby to muselo "dozriet". A ono dozrie. Tak o 2 dni. Ale ked si ich pozeram, som zase v lese. A to je to dolezite, co mam na mojich foteckach rada. Pises, ze by som mala dat fotku chaty na kukuc pre ostatnych. Musim sa teraz pozriet, ako to urobit. Nepoznam este moznosti na e-cku, tak to musim najst. Ale mam lepsi napad. Fotku ti poslem. Jaj, ale to musim najst tvoju adresu. Tak idem ju hladat a poslem....
Nelucim sa, lebo verim, ze sa mi to zachvilku podati.
Andy
Od Grundiky som dostal do pošty foto chaty, tak pre lepšiu predstavu, ako to tam vyzerá, ju tu prikladám:
 
kmotrík
2011-11-14 10:04:14+01
príspevok od: Stratený Stano
Od Grundiky som dostal do pošty foto chaty, tak pre lepšiu predstavu, ako to tam vyzerá, ju tu prikladám:
ten maco je super, ,ak sa nič neudeje - tak idem
 
grundika
2011-11-14 10:21:27+01
príspevok od: Stratený Stano
Od Grundiky som dostal do pošty foto chaty, tak pre lepšiu predstavu, ako to tam vyzerá, ju tu prikladám:
Slzy smiechu mi vosli do oci, ked som na fotecke zbadala toho maca )) ... no dnes budem mat vesely den
 
brehulka
2011-11-14 10:35:29+01
príspevok od: Stratený Stano
Ďakujem za upozornenie - samozrejme nie máj 2011, ten už bol... Máj 2012 je ten správny dátum... V súvislosti s pripomienkovateľom ma napadlo - žiadne falošné osvetlenie - parádne nočné fotenie hviezdnej oblohy sa odtiaľ ponúka... a v popredí by bola chata a plápolajúci ohník...
Idem pozrieť na ten link na mapu...
A ja som si myslela, že to nieje preklep. Že keď Vy dokážete všeličo s tou fotografiou, že sa trochu do minulosti vrátim.
 
zdeno v
2011-11-14 10:41:02+01
ja sa hlásim
 
Marcel Rebro
2011-11-14 10:54:14+01
príspevok od: grundika
Slzy smiechu mi vosli do oci, ked som na fotecke zbadala toho maca )) ... no dnes budem mat vesely den
kym tam nie je cepelin
 
chance
2011-11-14 11:45:00+01
príspevok od: brehulka
A ja som si myslela, že to nieje preklep. Že keď Vy dokážete všeličo s tou fotografiou, že sa trochu do minulosti vrátim.
takže toho maca tam Stano dorobil Stano pekná práca aj mierka, proste sadne tam...
 
chance
2011-11-14 11:47:10+01
išiel by som aj ja alebo na iné stretko, ale ešte neviem či mi rodina dá vychádzku resp. opušťák
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-11-14 12:02:00+01
príspevok od: chance
takže toho maca tam Stano dorobil Stano pekná práca aj mierka, proste sadne tam...
Bol s nami aj môj pes Hery a on takéto prevleky nahadzuje, keď má náladu...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-11-14 12:10:05+01
príspevok od: zdeno v
ja sa hlásim
Teba sme Zdeno prihlásili s Andy už tam na chate v sobotu...
 
Koma
ocenenie redakciou 2011-11-14 13:15:29+01
Hmmm..naozaj pekné a fasa príťažlivé miestočku pre partičku......niekedy v máji by aj motýliky zaiste v tom kraji už lietali....hm, hm.....nuž ja furt neviem prečo ma silno láka do tej susednej a kúsok severnejšie položenej dedinky menom Kravany...
 
Paulie
2011-11-14 15:01:46+01
príspevok od: Koma
Hmmm..naozaj pekné a fasa príťažlivé miestočku pre partičku......niekedy v máji by aj motýliky zaiste v tom kraji už lietali....hm, hm.....nuž ja furt neviem prečo ma silno láka do tej susednej a kúsok severnejšie položenej dedinky menom Kravany...
A sú aj Kravany nad Dunajom, pár km od môjho bydliska
(sorry za OT)
 
1970
2011-11-14 17:14:21+01
Je to este riadne daleko, ale ak sa bude dat, rad sa pripojim
 
walde
ocenenie redakciou 2011-11-14 17:21:53+01
príspevok od: Stratený Stano
Od Grundiky som dostal do pošty foto chaty, tak pre lepšiu predstavu, ako to tam vyzerá, ju tu prikladám:
Fúú, ...vyzerá to vynikajúco už na prvý pohľad...kedysi som chodil na chatu bez elektriky a vody, rád by som si to zopakoval, zvlášť v tajekto príjemnej partičke fotografov...Stano, obávam sa že tá kapacila chaty môže byť problém ... ak mi to čas dovolí, veľmi rád by som dobehol... a vyzerá že sa bude fotiť aj wildlife
 
rbr69
2011-11-14 17:50:16+01
príspevok od: Stratený Stano
Od Grundiky som dostal do pošty foto chaty, tak pre lepšiu predstavu, ako to tam vyzerá, ju tu prikladám:
ta chata to je riadna stylovka, perfektna ...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-11-14 18:28:49+01
príspevok od: walde
Fúú, ...vyzerá to vynikajúco už na prvý pohľad...kedysi som chodil na chatu bez elektriky a vody, rád by som si to zopakoval, zvlášť v tajekto príjemnej partičke fotografov...Stano, obávam sa že tá kapacila chaty môže byť problém ... ak mi to čas dovolí, veľmi rád by som dobehol... a vyzerá že sa bude fotiť aj wildlife
Ahoj Vlado,
Nielen pre teba odkaz - píšem si a značím mená záujemcov. Niekedy v apríli sa opýtam prihlásených, ktorý z dvoch navrhnutých termínov by im vyhovoval, kto sa prihlasuje záväzne a potom, ak bude prihlásených viac ako kapacita chaty, zrejme budem musieť urobiť výber. Alebo sa opýtam správcu chaty, či je v okolí chaty možné stanovať. Alebo sa niekto podujme spať v aute, ktorým sa dá prísť až ku chate... Takže v tom prípade by nás mohlo byť i viac...
Samozrejme, opýtam sa i poľovníkov na možnosť fotenia wildlife...
 
Strana 2 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()