Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

Fotostretnutie Nízke Tatry 2012

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2011-11-13 10:43:51+01
V piatok 11.11. sme sa stretli viacerí členovia portálov ePhoto a Vivo a zistili sme, že 6 hodín, po ktorých nás z reštaurácie v rámci záverečnej vypoklonkovali, je málo na predebatovanie toho, čo máme nové a čo nás zaujíma v oblasti fotografie a fotografovania...
Na ďalší deň sme niektorí na turistickej akcii vystúpili na kopec Holica v Nízkych Tatrách a tam posedeli pri chate Podholica. Očarení chatou i prostredím sme sa zhodli, že by bolo super stráviť tam víkend a nájsť si na seba viac času. Na chate nie je elektrina, nie je tam voda, ale výdatný prameň čistučkej vody je neďaleko. V chate je kozub a dostatočná zásoba dreva na kúrenie. Vonku posedenie na verande i na lúke a ohnisko. V okolí dostatok medveďov na to, aby sme prežili nočné vzrušenie...

Preto v máji 2011 usporiadame na tejto chate stretnutie. Dátum ešte upresníme podľa záujmu a možností jednotlivých záujemcov. Prosím, ak by sa niekto z vás chcel na takéto niečo nechať nahovoriť, ozvite sa...
 
ariel 7
2011-11-30 20:44:21+01
príspevok od: Stratený Stano
V piatok 11.11. sme sa stretli viacerí členovia portálov ePhoto a Vivo a zistili sme, že 6 hodín, po ktorých nás z reštaurácie v rámci záverečnej vypoklonkovali, je málo na predebatovanie toho, čo máme nové a čo nás zaujíma v oblasti fotografie a fotografovania...
Na ďalší deň sme niektorí na turistickej akcii vystúpili na kopec Holica v Nízkych Tatrách a tam posedeli pri chate Podholica. Očarení chatou i prostredím sme sa zhodli, že by bolo super stráviť tam víkend a nájsť si na seba viac času. Na chate nie je elektrina, nie je tam voda, ale výdatný prameň čistučkej vody je neďaleko. V chate je kozub a dostatočná zásoba dreva na kúrenie. Vonku posedenie na verande i na lúke a ohnisko. V okolí dostatok medveďov na to, aby sme prežili nočné vzrušenie...

Preto v máji 2011 usporiadame na tejto chate stretnutie. Dátum ešte upresníme podľa záujmu a možností jednotlivých záujemcov. Prosím, ak by sa niekto z vás chcel na takéto niečo nechať nahovoriť, ozvite sa...
No, možno by som sa aj dala nahovoriť - chata bez elektriny, medvede, know how a noví príjemní ľudia, to vôbec nie je od veci
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-11-30 20:47:13+01
príspevok od: ariel 7
No, možno by som sa aj dala nahovoriť - chata bez elektriny, medvede, know how a noví príjemní ľudia, to vôbec nie je od veci
Chlapi, už tretia baba... vyzerá to nádejne...
 
lasky.t
2011-11-30 21:08:34+01
v máji 2012, nie?? inak, môžu sa zúčastniť aj úplní amatéri jak ja?
 
Marek Janicko
2011-11-30 23:01:58+01
Caute chlopaci, tak ked sa jedna o taku chatovicu tak to sa rad pridam, ak je este miesto.
V aute budem mat jedno miesto navyse od Kosic. Dorazil by som na Jeepe kedze pises, ze cesta je rozbita. Ak bude potreba viem za symbolicku cenu na hlavu (kedze to auticko si papka po rovinke a normalnej ceste cca 14 litrov) spravit i kyvadlovu dopravu tym, ktori by museli nechat auta v civilizacii kvoli podvozku.
 
Mayco
2011-12-01 01:15:19+01
Ak je este miesto, tak aj ja by som sa rad pridal
Diky
M.
 
Marek Janicko
2011-12-01 10:22:27+01
No problem pokial este je na chate priestor.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-12-01 10:34:04+01
príspevok od: Marek Janicko
No problem pokial este je na chate priestor.
Predpokladám, že sa prihlási viac ľudí, ako je miest na chate. Pýtal som sa na možnosť stanovania, ale nedoporučili mi to. Pokiaľ by sa niekto takto rozhodol, tak len na vlastné nebezpečie a zodpovednosť - hrozia medvede a ochranári...
 
Marek Janicko
2011-12-01 10:54:27+01
príspevok od: Stratený Stano
Predpokladám, že sa prihlási viac ľudí, ako je miest na chate. Pýtal som sa na možnosť stanovania, ale nedoporučili mi to. Pokiaľ by sa niekto takto rozhodol, tak len na vlastné nebezpečie a zodpovednosť - hrozia medvede a ochranári...
OK, ja budem ratat s chatou na tu dobu a pokial bude obsadena tak sa nic nedeje. I tak aktualny stav sa ukaze az tyzden pred chatou. Sam mam skusenosti s organizovanim, ze dnes je taka doba, ze ludia nevedia co bude zajtra.

No kludne ma pis na zoznam, ako dalsieho adepta.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-12-01 11:06:05+01
Zapisujem všetkých záujemcov, i keď už záujem prekročil možnosti chaty. Ale kľudne sa hláste i ďalší... Všetkých záujemcov oslovím zo dva-tri týždne pred akcoiu a urobím aktualizáciu stavu...
Ja som sa raz hlásil na jednu akciu, kde mohlo prísť len 20 účastníkov a bol som zapísaný ako 42-hý a nakoniec som sa tam dostal ako 15-ty...
 
Matej Michalik
ocenenie redakciou 2011-12-01 13:52:41+01
príspevok od: Stratený Stano
Zapisujem všetkých záujemcov, i keď už záujem prekročil možnosti chaty. Ale kľudne sa hláste i ďalší... Všetkých záujemcov oslovím zo dva-tri týždne pred akcoiu a urobím aktualizáciu stavu...
Ja som sa raz hlásil na jednu akciu, kde mohlo prísť len 20 účastníkov a bol som zapísaný ako 42-hý a nakoniec som sa tam dostal ako 15-ty...
Ahoj, môžeš prihlásiť aj mňa a užívateľa transporti686.

Ďakujem
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-12-01 14:11:14+01
príspevok od: Matej Michalik
Ahoj, môžeš prihlásiť aj mňa a užívateľa transporti686.

Ďakujem
Píšem si...
 
markato1
2011-12-01 15:41:41+01
príspevok od: lasky.t
v máji 2012, nie?? inak, môžu sa zúčastniť aj úplní amatéri jak ja?
dovtedy uz nebudes uplny amater
 
chance
2012-04-06 06:54:59+02
ako to vyzerá s týmto stretnutím?
 
seifi
2012-04-06 09:11:59+02
Stano, prosim ta, pristup autom je po Lipt. Teplicku alebo az k chate ?
 
nyco
2012-04-16 09:22:00+02
Ak sa toto stretnutie koná, potreboval by som vedieť termín na nahlásenie voľna...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-14 12:39:44+02
ZRUŠENIE AKCIE

Nakoľko na dobu neurčitú som dal stopku svojmu pôsobeniu na tomto portáli, ruším aj všetky aktivity s týmto portálom spojené.

AKCIA ZRUŠENÁ
 
WoodyBA
2012-05-14 14:11:13+02
nemohol si tú dobu neurčitú začať začiatkom júna?
 
peker
2012-05-14 14:17:54+02
príspevok od: Stratený Stano
ZRUŠENIE AKCIE

Nakoľko na dobu neurčitú som dal stopku svojmu pôsobeniu na tomto portáli, ruším aj všetky aktivity s týmto portálom spojené.

AKCIA ZRUŠENÁ
nepoznám dôvody ale je to určite veľká škoda
 
Bpali
2012-05-14 14:19:00+02
príspevok od: Stratený Stano
ZRUŠENIE AKCIE

Nakoľko na dobu neurčitú som dal stopku svojmu pôsobeniu na tomto portáli, ruším aj všetky aktivity s týmto portálom spojené.

AKCIA ZRUŠENÁ
vzdy som sa tesil,ked som videl nejaku tvoju novu fotku..skoda,ze koncis na dobu neurcitu
 
Jozi Mačutek
2012-05-14 14:24:19+02
príspevok od: Stratený Stano
ZRUŠENIE AKCIE

Nakoľko na dobu neurčitú som dal stopku svojmu pôsobeniu na tomto portáli, ruším aj všetky aktivity s týmto portálom spojené.

AKCIA ZRUŠENÁ
šKODA aj mne sa velmi pačili tvoje foto a ked je to doba neurčita no škoda
 
Strana 4 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()