Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

Fotostretnutie Nízke Tatry 2012

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2011-11-13 10:43:51+01
V piatok 11.11. sme sa stretli viacerí členovia portálov ePhoto a Vivo a zistili sme, že 6 hodín, po ktorých nás z reštaurácie v rámci záverečnej vypoklonkovali, je málo na predebatovanie toho, čo máme nové a čo nás zaujíma v oblasti fotografie a fotografovania...
Na ďalší deň sme niektorí na turistickej akcii vystúpili na kopec Holica v Nízkych Tatrách a tam posedeli pri chate Podholica. Očarení chatou i prostredím sme sa zhodli, že by bolo super stráviť tam víkend a nájsť si na seba viac času. Na chate nie je elektrina, nie je tam voda, ale výdatný prameň čistučkej vody je neďaleko. V chate je kozub a dostatočná zásoba dreva na kúrenie. Vonku posedenie na verande i na lúke a ohnisko. V okolí dostatok medveďov na to, aby sme prežili nočné vzrušenie...

Preto v máji 2011 usporiadame na tejto chate stretnutie. Dátum ešte upresníme podľa záujmu a možností jednotlivých záujemcov. Prosím, ak by sa niekto z vás chcel na takéto niečo nechať nahovoriť, ozvite sa...
 
balazovic.lubos
2012-05-14 15:00:52+02
aj keď dôvody tuším, faktom zostáva, že odchádza ďalší človek, ktorý fotky komentoval, radil a vzdelával náš všetkých menej zdatných ! Dúfam, že sa zmením k lepšiemu, to čo chceš, aby sa zmenilo a že budeš opäť platným členom tohto fóra, ako doteraz ! Keď odídu ľudia, ako ty, nemá to tu zmysel. To stačí aj FB .
 
balazovic.lubos
2012-05-14 15:01:15+02
nie zmení, ale zmení
 
walde
ocenenie redakciou 2012-05-14 15:25:57+02
príspevok od: Stratený Stano
ZRUŠENIE AKCIE

Nakoľko na dobu neurčitú som dal stopku svojmu pôsobeniu na tomto portáli, ruším aj všetky aktivity s týmto portálom spojené.

AKCIA ZRUŠENÁ
...je mi to veľmi ľúto Stano, a aj tuším tvoje pohnútky, bo včera som si tu kadečo prečítal...
...na druhej strane však v tom nevidím žiadnu drámu... verím že si môžeme ísť pod fotky aj niekde inde a verím tiež, že sa aj stretneme pri inej príležitosti...nech sa darí a dobré svetlo!
 
Bpali
2012-05-14 15:26:44+02
príspevok od: balazovic.lubos
aj keď dôvody tuším, faktom zostáva, že odchádza ďalší človek, ktorý fotky komentoval, radil a vzdelával náš všetkých menej zdatných ! Dúfam, že sa zmením k lepšiemu, to čo chceš, aby sa zmenilo a že budeš opäť platným členom tohto fóra, ako doteraz ! Keď odídu ľudia, ako ty, nemá to tu zmysel. To stačí aj FB .
suhlasim... Stano vrelmi dobre vedel poradit a ako jeden z mala sa zastavil pri fotkach a nechal konstruktivnu kritiku a koment
 
Jozi Mačutek
2012-05-14 17:37:18+02
príspevok od: balazovic.lubos
aj keď dôvody tuším, faktom zostáva, že odchádza ďalší človek, ktorý fotky komentoval, radil a vzdelával náš všetkých menej zdatných ! Dúfam, že sa zmením k lepšiemu, to čo chceš, aby sa zmenilo a že budeš opäť platným členom tohto fóra, ako doteraz ! Keď odídu ľudia, ako ty, nemá to tu zmysel. To stačí aj FB .
ano pravda aj mne vela poradil
 
Jozi Mačutek
2012-05-14 17:39:44+02
príspevok od: Bpali
suhlasim... Stano vrelmi dobre vedel poradit a ako jeden z mala sa zastavil pri fotkach a nechal konstruktivnu kritiku a koment
škoda že odchadza a na vive je ešte stale vždy som si kukol jeho fotku a iba tiško som pozeral a rozmyšlal že aka je pkna a ano strateny mi toho dosť poradil s zato mu pekne dakujem škoda že odchadza
 
seifi
2012-05-14 18:02:23+02
príspevok od: Jozi Mačutek
škoda že odchadza a na vive je ešte stale vždy som si kukol jeho fotku a iba tiško som pozeral a rozmyšlal že aka je pkna a ano strateny mi toho dosť poradil s zato mu pekne dakujem škoda že odchadza
jak pohrebná reč, Stano je tu medzi nami živý , zdravý a k tomu vysmiaty; prebolí a hádam sa vráti, tak tu nenariekajte jak na pohrebe, prečítaj si, čo píšeš ty aj Bpali
 
Jozi Mačutek
2012-05-14 18:10:23+02
príspevok od: seifi
jak pohrebná reč, Stano je tu medzi nami živý , zdravý a k tomu vysmiaty; prebolí a hádam sa vráti, tak tu nenariekajte jak na pohrebe, prečítaj si, čo píšeš ty aj Bpali
no sak jasne aj mne to tu tak pride a ja medzi nimi sak ja berem že iba odchadza a neviem jak s vivom bo tam je tiež zaregistrovany
 
Jozi Mačutek
2012-05-14 18:23:19+02
príspevok od: seifi
jak pohrebná reč, Stano je tu medzi nami živý , zdravý a k tomu vysmiaty; prebolí a hádam sa vráti, tak tu nenariekajte jak na pohrebe, prečítaj si, čo píšeš ty aj Bpali
 
transporti686
2012-05-14 18:24:10+02
ja poznám presný dôvod, že sa rozhodol nakoniec odísť ma prekvapuje, radosť z toho nemám, bohužiaľ po uplynulých udalostiach na ephoto musím povedať, že určitou mierou môže za to aj sám......verím, že sa vráti preto lebo sa tu bude radiť atď a nebude sa tu závodiť o umiesnenia v rebríčkoch a užívatelia sa tu nebudú blokovať druhými užívateľmi......

mrzí ma, že Vám podľa akcia
 
Jozi Mačutek
2012-05-14 18:27:45+02
príspevok od: transporti686
ja poznám presný dôvod, že sa rozhodol nakoniec odísť ma prekvapuje, radosť z toho nemám, bohužiaľ po uplynulých udalostiach na ephoto musím povedať, že určitou mierou môže za to aj sám......verím, že sa vráti preto lebo sa tu bude radiť atď a nebude sa tu závodiť o umiesnenia v rebríčkoch a užívatelia sa tu nebudú blokovať druhými užívateľmi......

mrzí ma, že Vám podľa akcia
pravda a ja nebudem klamať tiež kolko krat by som chcel mať foto dna ale pritom to nie je len o tom
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2013-04-25 18:43:53+02
Vážení a milí spolufotitelia,
Blíži sa 1. máj - sviatok práce a tak by to chcelo na nejaký pekný kopec vystúpiť a pekné scenérie pofotiť...
Ak má niekto záujem, chystám sa v tento deň vystúpiť na kopec Holica v Nízkych Tatrách, odkiaľ je prekrásny výhľad na Kráľovu hoľu i na Vysoké Tatry. Kto sa pridá, môže sa zapísať do vrcholovej knihy...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2013-04-25 18:48:12+02
Ešte by som rád upozornil, že odchod z Popradu o 3.00 hod. ráno, takže, spachtoši, nehláste sa...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2013-10-13 18:03:35+02
Ubehol nejaký ten čas a akcia "Chata Podholica" sa nakoniec úspešne uskutočnila... V termíne od 11. do 13. októbra 2013.
Vybavenie chaty bolo trochu problematické, ale nakoniec to vyšlo. Prežili sme dva pekné večery, dve pekné zahmlené rána, jeden výstup ny taký trochen vyšší kopec, sledovali sme jedného medveďa a vypili nespočítaný počet litríkov vínka...

Za seba poviem - fajne bolo...
 
Strana 5 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()