Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

Foto roka 2011 | Nadácia VÚB

DEVOTEE
ocenenie redakciou 2012-06-05 11:12:30+02
- Co si myslite o tejto sutaži ?
- Je prevás vpohode štatút sútaže ? ( konkretne bod 15. ) ?


Link:
http://www.fotoroka.sk/sk/2012/prihlasovanie

Dakujem
 
Posterusak
2012-06-05 11:59:50+02
uz som o tom cital je to fajn sutaz a 15. bod no co das si tam watermark a tvoja foto bude niekde vystavena
 
mojzis
2012-06-05 12:33:52+02
Myslim si že to nie je v poriadku.Automaticky môžu fotografiu rozmnožovať, predavať a
použivať na reklamne účeli a pod.Takychto súťaži sa ja nezučastnujem.To iste robia aj
cestovné kancelarie aby nemuseli platiť za fotografie.
 
keko
2012-06-05 13:00:53+02
Myslim, ze tu sutaz na rok 2011 uz nestihate
Asi by si to prezil, keby na vsetkych bankovych tlacovinach v priebehu jedneho raoka bolo tvoje meno ako vitaza sutaze.
Nerieste to, ziadna sutaz vypisovana profitujucimi organizaciami sa netriafa do altruistickeho ciela, tato sutaz je kvalitna, hlavne je kvalitna porota a odmena.
 
DEVOTEE
ocenenie redakciou 2012-06-05 14:22:30+02
príspevok od: keko
Myslim, ze tu sutaz na rok 2011 uz nestihate
Asi by si to prezil, keby na vsetkych bankovych tlacovinach v priebehu jedneho raoka bolo tvoje meno ako vitaza sutaze.
Nerieste to, ziadna sutaz vypisovana profitujucimi organizaciami sa netriafa do altruistickeho ciela, tato sutaz je kvalitna, hlavne je kvalitna porota a odmena.
odmena je lakava.. no mne ide oto ze sa taktiež nepaci ze si za slubene peniaze moze banka kupit tvorbu na xy rozmnozovaní... aj ked na druhej strane to je reklama a plusom pre autora ( xy rozmnozovani na akukolvek aj reklamnu cinnost, na ktoreaj aj tak ušetria viac ako 5000 eur ). No to sa týka prvých 3-och miestach, co s TIFF. subormy ktore im dojdu na CD ..... spravia si znich fotobanku ?
 
DEVOTEE
ocenenie redakciou 2012-06-05 14:25:47+02
príspevok od: Posterusak
uz som o tom cital je to fajn sutaz a 15. bod no co das si tam watermark a tvoja foto bude niekde vystavena
ja sa surtazezrejme nezucastnim... tema na tento rok je: „Tváre Slovenska" co je pri mojom portfoliu trosku out ... ale watermark nespominaju nikde... hmm
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-06-05 14:32:46+02
príspevok od: DEVOTEE
ja sa surtazezrejme nezucastnim... tema na tento rok je: „Tváre Slovenska" co je pri mojom portfoliu trosku out ... ale watermark nespominaju nikde... hmm
Prečo...? Báger nemá svoju tvár...? Originalite sa medze nekladú...
(Za presvedčenie ťa a prípadnú výhru by si potom mohol niečo spustiť... )
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-06-05 14:35:20+02
príspevok od: DEVOTEE
ja sa surtazezrejme nezucastnim... tema na tento rok je: „Tváre Slovenska" co je pri mojom portfoliu trosku out ... ale watermark nespominaju nikde... hmm
P.S. Tvoj súbor fotografií by sa mohol volať - Ako bágre pretvárajú tvár Slovenska...
To by mohlo bodovať...
 
DEVOTEE
ocenenie redakciou 2012-06-05 14:38:38+02
príspevok od: Stratený Stano
Prečo...? Báger nemá svoju tvár...? Originalite sa medze nekladú...
(Za presvedčenie ťa a prípadnú výhru by si potom mohol niečo spustiť... )
v tomto kontexte mas stano pravdu..dalo yb sa to nejako implementovať hmmm, asi skusim a ked vyhram tých 5 litrov.. pijeme v stratenskej krcme 3 dni ( vzhladom na ich ceny by nas odtial asi brala sanitka )
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-06-05 14:44:39+02
príspevok od: DEVOTEE
v tomto kontexte mas stano pravdu..dalo yb sa to nejako implementovať hmmm, asi skusim a ked vyhram tých 5 litrov.. pijeme v stratenskej krcme 3 dni ( vzhladom na ich ceny by nas odtial asi brala sanitka )
Peter, dohodnuté... Ale keď sa bude chcieť k nám niekto pridať, platí si za svoje... Nech popijeme čo najviac...
 
DEVOTEE
ocenenie redakciou 2012-06-05 14:48:06+02
príspevok od: Stratený Stano
Peter, dohodnuté... Ale keď sa bude chcieť k nám niekto pridať, platí si za svoje... Nech popijeme čo najviac...
Pol dzedziny by som ale pozval tiež...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-06-05 14:50:43+02
príspevok od: DEVOTEE
Pol dzedziny by som ale pozval tiež...
No ta už to vidím, že ja sa dajak neopijem...
 
total empty
2012-06-05 14:56:04+02
Ja som zase dostal inú pozvanku a bol tam tento bod:
-Zaslaním fotografií dáva súťažiaci súhlas k zverejneniu svojich prác.
· Organizátor si vyhradzuje právo na archiváciu fotografií a právo reprodukovať a publikovať
fotografie s uvedením autora fotografie, bez nároku autora na honorár.
Takže meno autora tam bude, a to je všetko,ako reklama pre autora dobré, výhra neni ani tak dôležitá, aspoň zatial.
 
keko
2012-06-05 16:52:37+02
príspevok od: DEVOTEE
odmena je lakava.. no mne ide oto ze sa taktiež nepaci ze si za slubene peniaze moze banka kupit tvorbu na xy rozmnozovaní... aj ked na druhej strane to je reklama a plusom pre autora ( xy rozmnozovani na akukolvek aj reklamnu cinnost, na ktoreaj aj tak ušetria viac ako 5000 eur ). No to sa týka prvých 3-och miestach, co s TIFF. subormy ktore im dojdu na CD ..... spravia si znich fotobanku ?
Rozumiem tvojim obavam.
Do uzsieho vyberu sa dostane tak asi 30 fotografii, ktore sa potom vystavia v exkluzivnych priestoroch a za pritomnosti sutaziacich porota vybere vitazov.
TIFFi vitazov pouzije pri roznych tlacovinach suvisicich s vlastnou reklamou.
Zazil som jedno kolo ako clovek co to tlacil a kasiroval, viem, ze nic nebolo zneuzite, banka nema zaujem o iny ako kladny ohlas.
VUB je banka operujuca s peniazmi, nie je to fotobanka.
Ide o ojedinelu a dobre zabezpecenu sutaz, skoda je proste to neoboslat.
 
keko
2012-06-05 16:54:35+02
príspevok od: total empty
Ja som zase dostal inú pozvanku a bol tam tento bod:
-Zaslaním fotografií dáva súťažiaci súhlas k zverejneniu svojich prác.
· Organizátor si vyhradzuje právo na archiváciu fotografií a právo reprodukovať a publikovať
fotografie s uvedením autora fotografie, bez nároku autora na honorár.
Takže meno autora tam bude, a to je všetko,ako reklama pre autora dobré, výhra neni ani tak dôležitá, aspoň zatial.
Vyhra je dost podstatna, lebo za a dostanes peniaze, a za be iba tak sa dostanes do marketingovych tlacovin. Takze sa snaz
 
DEVOTEE
ocenenie redakciou 2012-06-05 16:58:15+02
príspevok od: keko
Rozumiem tvojim obavam.
Do uzsieho vyberu sa dostane tak asi 30 fotografii, ktore sa potom vystavia v exkluzivnych priestoroch a za pritomnosti sutaziacich porota vybere vitazov.
TIFFi vitazov pouzije pri roznych tlacovinach suvisicich s vlastnou reklamou.
Zazil som jedno kolo ako clovek co to tlacil a kasiroval, viem, ze nic nebolo zneuzite, banka nema zaujem o iny ako kladny ohlas.
VUB je banka operujuca s peniazmi, nie je to fotobanka.
Ide o ojedinelu a dobre zabezpecenu sutaz, skoda je proste to neoboslat.
no verim ze je to seriozne ja len tak nahlas dumem a som rad ze tu niekto aj nato reaguje dikes.

Dnesna doba je ovladana "velkými bratmi" tak obcas pochybujem o celom systeme... kedže za prachy si ta namotaju a zahravaju sa stebou....
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()