Hore
Fórum » Novinky, rumors a zaujímavé odkazy
 

Nové video od DigitalRevCom TV

Thirring
2012-07-22 01:30:57+02
Určite nie som jediný, kto ich odoberá a pravidelne sleduje. Dnes uploadli Ďalšie super video, odporúčam pozrieť si ho.

http://www.youtube.com/watch?v=zh6zr3wKRV0&list=UUuw8B6Uv0cMWtV5vbNpeH_A&index=1&feature=plcp
 
Bdurex
2012-07-22 02:30:53+02
Tiez pravidelne sledujem. Pred.chvilkou som.pozeral.
 
kaFOtka
2012-07-22 10:17:53+02
dobre video.. vsetci mame pocit ze na dobre fotky treba drahu techniku, ale ucel splni aj nieco uplne podradne..
 
Matej_Hlbocan
2012-07-22 13:41:07+02
Nieste jediný.
 
b0baz
2012-07-22 16:09:03+02
príspevok od: kaFOtka
dobre video.. vsetci mame pocit ze na dobre fotky treba drahu techniku, ale ucel splni aj nieco uplne podradne..
Zaujímavý názor, ktorý rešpektujem, ale nesúhlasím s ním. Ja osobne si nemyslím, že na dobrú fotku treba drahú techniku. Na technicky dokonalejšiu áno, ale u fotky ide aj o obsahovú stránku a tam je jedno čím to je odfotené. A kategóriu ultrazoomov, kompaktov a podobné by som nedefinoval ako podradné. Budme radi, že sú k dispozícii rôzne druhy fotoaparátov a každý si môže vybrať podľa toho ako hlboko má do vačku. Howk.
 
kaFOtka
2012-07-22 16:50:02+02
príspevok od: b0baz
Zaujímavý názor, ktorý rešpektujem, ale nesúhlasím s ním. Ja osobne si nemyslím, že na dobrú fotku treba drahú techniku. Na technicky dokonalejšiu áno, ale u fotky ide aj o obsahovú stránku a tam je jedno čím to je odfotené. A kategóriu ultrazoomov, kompaktov a podobné by som nedefinoval ako podradné. Budme radi, že sú k dispozícii rôzne druhy fotoaparátov a každý si môže vybrať podľa toho ako hlboko má do vačku. Howk.
to ano, ja som to myslela hlavne z tej obsahovej stranky.. je jasne ze asi kompaktom sa neda urobit fotka ktora moze byt technicky pouzitelna na billboarde a pod.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()