Hore
Fórum » Novinky, rumors a zaujímavé odkazy
 

zaujimavy dokument o ''kurvitkach'' nielen v tlaciarnach

Michal Bumbera
2013-03-24 22:50:25+01
http://www.youtube.com/watch?v=8W4V_4ZxBFg
 
Paulie
2013-03-24 22:57:40+01
Už to tu bolo.
 
keko
2013-03-24 23:02:46+01
príspevok od: Paulie
Už to tu bolo.
Nevadi, stale je to pravda.
 
Paulie
2013-03-24 23:04:21+01
príspevok od: keko
Nevadi, stale je to pravda.
Čo s tým urobíme?
 
keko
2013-03-24 23:53:56+01
príspevok od: Paulie
Čo s tým urobíme?
Ja som uz zacal. Jazdim starym autom, fotim aparatmi, ktore maju viac ako 10 rokov ...
Otazka, ci sa da svietit vypalenou ziarovkou. Ne da sa. ALe xenony na mojom aute nehrozia.
 
Konan
2013-03-25 07:10:12+01
príspevok od: Paulie
Čo s tým urobíme?
Prestaňme plytvať , kupujme si veci ktoré naozaj potrebujeme a využijeme.
Stačí zájsť pozrieť sa do nejakého obchodného centra v čase obeda. Veľa ľudí zje len polovicu porcie a zbytok sa vyhodí. Prečo tí hlupáci chodia teda na obed, ak nie sú hladní?
 
morseee1
2013-03-25 08:58:03+01
príspevok od: Konan
Prestaňme plytvať , kupujme si veci ktoré naozaj potrebujeme a využijeme.
Stačí zájsť pozrieť sa do nejakého obchodného centra v čase obeda. Veľa ľudí zje len polovicu porcie a zbytok sa vyhodí. Prečo tí hlupáci chodia teda na obed, ak nie sú hladní?
mozno preto, ze sa to neda jest .. ale nieco zjest musia ..
 
POKY
2013-03-25 09:29:50+01
príspevok od: Konan
Prestaňme plytvať , kupujme si veci ktoré naozaj potrebujeme a využijeme.
Stačí zájsť pozrieť sa do nejakého obchodného centra v čase obeda. Veľa ľudí zje len polovicu porcie a zbytok sa vyhodí. Prečo tí hlupáci chodia teda na obed, ak nie sú hladní?
Zober si, že človek na ten obed musí ísť. Či už jesť, alebo z povinnosti "odkrútiť" si obedovú prestávku. V týchto fastfoodoch ti naložia takú porciu, že aj ja mám niekedy problém ju zjesť. Logika, im je jedno či to zješ alebo nie, zaplatíš za tú big porciu veľa penazí a zo zbytkov čo sa im vrátia nakŕmia prasatá, dvojitý biznis, ešte sa im to aj vráti. Niekedy si zájdem len tak do obchodu kúpim si tresku tri rožky a neriešim.
 
wlad
2013-03-25 10:32:15+01
príspevok od: keko
Ja som uz zacal. Jazdim starym autom, fotim aparatmi, ktore maju viac ako 10 rokov ...
Otazka, ci sa da svietit vypalenou ziarovkou. Ne da sa. ALe xenony na mojom aute nehrozia.
na aute svietis svieckami ?
Tie xenony vydrzia podstatne dlhsie ako halogeny.
 
ycnarf
2013-03-25 10:33:45+01
tak ma napadla paralela..koľko "obslúh fotograf.pristrojov" čaká na novinky...vid d600,d7100 a pod...pred pár rokmi bola d90 uuuuúple naj super,dnes je "zastaraná",vhodná akurát pre začinajúceho amatéra...ak som niekomu pokazil deň,ospravedlňujem sa
 
Paulie
2013-03-25 11:12:46+01
príspevok od: keko
Ja som uz zacal. Jazdim starym autom, fotim aparatmi, ktore maju viac ako 10 rokov ...
Otazka, ci sa da svietit vypalenou ziarovkou. Ne da sa. ALe xenony na mojom aute nehrozia.
Ak máš na mysli klasickú vákuovú žiarovku, tak nejakú chvílku si ňou môžeš posvietiť. Stačí odmontovať kovovú závitovú časť, žiarovku vložiť do mikrovlnky a zapnúť.
 
Konan
2013-03-25 11:20:56+01
príspevok od: morseee1
mozno preto, ze sa to neda jest .. ale nieco zjest musia ..
Ved nech si kupuju to, co sa zjest podla nich , da. Uz som sa v zivote stravoval kde kade, ale snad nikdy nebolo jedlo, ktore sa nedalo zjest. Hlad je najlepsi kuchar. Clovek by mal jest hlavne vtedy, ked je hladny. Ja sa toho drzim a vysledok je taky, ze nevyhodim ziadnu stravu a nemam nadvahu.
 
Konan
2013-03-25 11:29:15+01
príspevok od: POKY
Zober si, že človek na ten obed musí ísť. Či už jesť, alebo z povinnosti "odkrútiť" si obedovú prestávku. V týchto fastfoodoch ti naložia takú porciu, že aj ja mám niekedy problém ju zjesť. Logika, im je jedno či to zješ alebo nie, zaplatíš za tú big porciu veľa penazí a zo zbytkov čo sa im vrátia nakŕmia prasatá, dvojitý biznis, ešte sa im to aj vráti. Niekedy si zájdem len tak do obchodu kúpim si tresku tri rožky a neriešim.
Musí? Tomu nerozumiem. Ze je prestávka , v poriadku . Ale jest,kupovat si obed, ho predsa nikto nenúti. Alebo áno? Alebo by si mal upravit stravovacie navyky tak, aby v case obeda bol "hladny". Potom by sa mu ani ta porcia nezdala "BIG". A ona v skutocnosti ani velka nie je. To sa len tym prejedenym ludom tak zda. Ked sa chcem dosyta najest, dam si dve.
 
vd
2013-03-25 11:37:01+01
videl som na stv.. keby bolo vsetko dokonale a plne automatizovane, nemal by uz kto pracovat . kolobeh vymyslenych papierikov s cislami by stratil svoj vyznam. spolu s nim aj niektore dalsie nastroje moci...takze to tak musi byt !
 
JohnNewton
2013-03-25 11:51:13+01
príspevok od: Konan
Ved nech si kupuju to, co sa zjest podla nich , da. Uz som sa v zivote stravoval kde kade, ale snad nikdy nebolo jedlo, ktore sa nedalo zjest. Hlad je najlepsi kuchar. Clovek by mal jest hlavne vtedy, ked je hladny. Ja sa toho drzim a vysledok je taky, ze nevyhodim ziadnu stravu a nemam nadvahu.
V našich zemepisných šírkach bol len málokto v živote hladný, poznáme len chuľ do jedla, hlad vraj prichádza až po troch dňoch.....
 
total empty
2013-03-25 13:33:14+01
príspevok od: vd
videl som na stv.. keby bolo vsetko dokonale a plne automatizovane, nemal by uz kto pracovat . kolobeh vymyslenych papierikov s cislami by stratil svoj vyznam. spolu s nim aj niektore dalsie nastroje moci...takze to tak musi byt !
Nemusí ! Je veľa veci ktoré by sme mohli vykonať tak pre seba ako aj planétu. Ak chceme ku hviezdám, musíme zmeniť systém. Je zaujímave ako sa chudoba prehlbuje a podľa časopisu Forbest miliardari stále majú každý rok vyšie zisky a pritom tie peniaze by sa dali pre spoločnosť využiť úplne inak.
 
vd
2013-03-25 13:59:47+01
príspevok od: total empty
Nemusí ! Je veľa veci ktoré by sme mohli vykonať tak pre seba ako aj planétu. Ak chceme ku hviezdám, musíme zmeniť systém. Je zaujímave ako sa chudoba prehlbuje a podľa časopisu Forbest miliardari stále majú každý rok vyšie zisky a pritom tie peniaze by sa dali pre spoločnosť využiť úplne inak.
mne smrtelnikovi, uzivatelovi je to uplne jasne...plytvame zdrojmi - vsatkymi. konzumujeme masovo, vyrabame nad ramec toho co mozme spotrebovat a pod...je to shit, tento dnesny svet biznisu
 
dawajsoft
2013-03-25 14:05:46+01
dufam ze ten cip co rata pocet cvakov v nasich fotacikoch je nastaveny dost vysoko
 
total empty
2013-03-25 14:26:12+01
príspevok od: dawajsoft
dufam ze ten cip co rata pocet cvakov v nasich fotacikoch je nastaveny dost vysoko
...žeby si nebol prekvapený, chyby sa v rôznej spotrebnej elektronike objavia zázračne po dvoch rokoch používania, je jedno či radiomagnetofon,dvd prehravač, napäťový zdroj v počítači,foťák, dvd recorder, kamera aťď. Vždy je to to isté,nerentabilná oprava, kúp si nové.
Jedine čo ti vydrží bez opravy päť a viac rokov je elektronika od Panasonic, aspoň ja mám také skúsenosti. Vlastne od Panasonic som ešte nič nedával opravovať.
 
keko
2013-03-25 14:30:14+01
príspevok od: wlad
na aute svietis svieckami ?
Tie xenony vydrzia podstatne dlhsie ako halogeny.
Comu hovoris podstatne dlhsie? Lebo ja mam hlavne svetla bez vymeny uz 5 rokov ... H1 ziarovka - 8€, Xenonka - 400€ (teda aj s vymenou). Vymena by sa mala tykat vzdy oboch svietitiel. Aku ma este xenon vyhodu?
 
Strana 1 z 6
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()