Hore
Fórum » Novinky, rumors a zaujímavé odkazy
 

Rozhovor Martin Kozák

Peter Húšťava
2014-11-13 11:38:06+01
http://www.milujemefotografii.cz/martin-kozak-pouzivam-jen-jedno-telo
aj ked tu Martina nemaju poniektori jedinci v oblube, myslim že rozhovor s nim by tu niekde mal byt...
 
Wlady
2014-11-13 12:59:19+01
A kdo ho nema rad? Myslim ze jeho prispevky su dobrym spestrenim tohoto fora aj ked niekedy pravda bez servitky nemusi byt prijemna
 
anton julény
2015-06-16 10:49:34+02
http://www.dpreview.com/articles/4899331808/readers-showcase-martin-kozak
 
marcus_labeo
2015-06-16 11:26:11+02
Tiež som to zaregistroval na DPreview; je to rozhodne úspech a treba Martinovi zablahoželať. Je pravda, že tu má často ostré vyjadrenia a nie vždy je príjemný, ale evidentne jeho názory majú oporu v kvalitnej práci a skúsenostiach.
 
calven
2015-06-16 12:14:55+02
Len doplním:
http://www.dpreview.com/articles/4899331808/readers-showcase-martin-kozak
 
calven
2015-06-16 12:46:55+02
Aha, sorry... Asi som mal vlčiu tmu, ale príspevok od anton julény som si fakt nevšimol. Pokojne tieto dva príspevky zmažte.
 
fatality
2015-06-16 17:30:13+02
príspevok od: Wlady
A kdo ho nema rad? Myslim ze jeho prispevky su dobrym spestrenim tohoto fora aj ked niekedy pravda bez servitky nemusi byt prijemna
pravda je subjektívna záležitosť,aj keď v jeho prípade väčšinou tú "pravdu" má..menej arogancie by však nezaškodilo..
ako vravieval ich veľký rodák Jan Werich "Arogance je parukou k zakrytí duševní pleše."..
 
seifi
2015-06-16 20:15:49+02
príspevok od: fatality
pravda je subjektívna záležitosť,aj keď v jeho prípade väčšinou tú "pravdu" má..menej arogancie by však nezaškodilo..
ako vravieval ich veľký rodák Jan Werich "Arogance je parukou k zakrytí duševní pleše."..
a možno je to tak, že ti už nezostáva sil, sa vyjadrovať inak .... už ťa z tvojho búchania do dverí bolia päste;
minule som napísal na jednú fotografiu : "nie je tam čierna, nie je tam biela ... " odpoveď : "A mne tam nechyba" tak som mal chuť napísať, tak si trhni nohou káča pitomá ...
tak je arogantný kritik, alebo autor ? a keď je arogantný kritik, tak alebo to autor prehryzne a podá sa ďalej alebo nech to nedáva na kritiku ... ak ti príde do obchodu arogantný kupujúci, tak ho obslúžiš (ako autor - autor predáva) alebo ho pošleš do prdele ?

 
fatality
2015-06-16 21:31:33+02
príspevok od: seifi
a možno je to tak, že ti už nezostáva sil, sa vyjadrovať inak .... už ťa z tvojho búchania do dverí bolia päste;
minule som napísal na jednú fotografiu : "nie je tam čierna, nie je tam biela ... " odpoveď : "A mne tam nechyba" tak som mal chuť napísať, tak si trhni nohou káča pitomá ...
tak je arogantný kritik, alebo autor ? a keď je arogantný kritik, tak alebo to autor prehryzne a podá sa ďalej alebo nech to nedáva na kritiku ... ak ti príde do obchodu arogantný kupujúci, tak ho obslúžiš (ako autor - autor predáva) alebo ho pošleš do prdele ?

neviem..fotku som nevidel,mozno nechybala..nemusi byt na kazdej..
a v prispevku vyssie som vravel o niecom inom..o tom,ked sfleku,bez predoslej komunikacie
reagoval arogantne..
inak,aby bolo jasne,Kozak u mna fotograf oka,kritika oka,sposob nie..howgh..
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()