Hore
Fórum » Novinky, rumors a zaujímavé odkazy
 

PlayMemories Camera Apps na SONY

Lukáš Podracký
2015-11-17 15:21:00+01
Čaute,

pre tých čo maju SONY fotoaparáty a chceli by využívať playmemories appky vo foťáku nájdete postup tu: (kedže na SR a ČR to nie je podporované)

http://www.sesulak.skiinfo.sk/2014/04/ako-si-do-fotoaparatu-sony-nainstalovat-v-slovenskej-republike-nedostupne-aplikacie-playmemories/#comment-387219

JA som to pred chvíľou skúšal na moju Sony A6000 podľa tohto návodu a FUNGUJE TO

Dodal by som ešte k tomu, že treba si prečitať pred tým aj tie komenty pod článkom.

+ môj poznatok -> pri kúpeni kreditu cez Paypal na stránke play-asia.com príde mail kde overíte mailovú adresu + zachvílu Vás overia aj po telefóne a opýtajú sa Vás na meno, číslo objednávky, či ste to platili cez paypal alebo na niečo takéto lebo ja moc anglicky neviem, ale nejak som sa jej snažil porozumieť a odpovedať jej, bolo to celkom komické Nakoniec mi poslala mail overenia s odkazom kde si skopírujete kód a ten potom použijete už na účte SEN pri Redeem Prepaid Card a prevedú Vám tie peniaze.

veľa šťastia, užívajte
 
Bonifac
2015-11-17 16:54:06+01
Tu pisal Matus, on to robi jednoduchsie... Ja som to este neskusal. www.ephoto.sk/forum/17/13666/objektiv-na-sony-a6000/strana-2/
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()