Hore
Fórum » Novinky, rumors a zaujímavé odkazy
 

Pôvod pozadia vo Windows XP

Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-12-22 22:39:51+01
http://zpravy.idnes.cz/microsoft-udelal-z-fotky-udoli-v-kalifornii-nejrozsirenejsi-snimek-dejin-1ry-/zahranicni.asp?c=A101220_163944_zahranicni_stf
 
leto
2010-12-22 23:11:53+01
vidíš, tipoval by som iný snímok, ale je pravda, že túto foto pozná asi každý,,,
a pritom to nie je ani taký šmak, okrem oblohy, ktorá nie je zasa až tak očarujúca, je tu i slabá kompozícia, celkovo nezaujímavá fotografia,,,
a pritom zarába královsky,,,
 
TTL
2010-12-23 00:47:10+01
Nemusi to byt zauimave ako fotografia sama o sebe, ale je to vyborne pozadie - nie je prilis kontrastne, ziadne zlozite vzorce, na ktorych by sa stracali ikony a text, jasne oddeluje spodok (taskbar), je pekne farebe, zaciatkom storocia posobilo moderne oproti tomu co mala vacsina ludi na Win98/2000 (bud zelene poziadie alebo nejake dlazdicky).

Ja ten obrazok nemam rad, ale mediz ludmi, ktori si nevedia zmenit pozadie, sa asi nikdy nikto nestazoval. A kto vie, si zmeni kazde default pozadie.
 
Mattvo
2010-12-23 05:40:29+01
Hmm tak ma, ale napadá, na svete môže byť mnoho iných oveľa lepších fotografií, kt. však nikto okrem určitej hŕstky ľudí, nikdy neuvidí hold, ale smola, že veľa autorov takýchto snímkov nepracuje pre nikoho...
To len také zamyslenie na margo.
 
tomasqo
2010-12-23 08:43:29+01
Ta fotografia mi pripomina cerstvost novo nainstalovaneho systemu ))))))))))
Mimochodom len na Slovensku som nasiel dve tri miesta, na ktorych by som odfotografoval velmi podobne pozadie . A to aj bez vyraznej upravy
 
martin.rehacek
2010-12-23 11:18:40+01
Najviac sa mi ale paci ta fotka po desiatich rokoch. Sviezu travu vystriedali opadane, zarastene vinice a aj obloha nam nejako potemnela. Presne tak ako cely windows.
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-12-23 11:40:29+01
príspevok od: martin.rehacek
Najviac sa mi ale paci ta fotka po desiatich rokoch. Sviezu travu vystriedali opadane, zarastene vinice a aj obloha nam nejako potemnela. Presne tak ako cely windows.
Neviem, či to tam píšu, ale je to preto, že tá tráva tam bola iba dva roky, keď vinnice napadla nejaká choroba
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()