Hore
Fórum » Novinky, rumors a zaujímavé odkazy
 

Tip na foto predajňu - Nowy Targ Poľsko

jan.zitniak
jan.zitniak 2011-10-14 09:59:52+02
Zdravím.

Ako každý správny Slovák, mám v pláne navštíviť poľské trhy (resp. manželka a ja . Konkrétne miesto je Nowy Targ. Má niekto skúsenosti s konkrétnym obchodom s fotopríslušenstvom? Oplatí sa?
 
beholder
2011-10-15 14:22:42+02
príspevok od: Stratený Stano
P.S. Za tých usporených 77 Eur si potom v tom fotoobchode kúpim tmavý neutrálny filter...
 
keko
2011-10-15 15:43:59+02
príspevok od: Cyril
My aspon tankujeme v Austrii o 4 koruny lacnejsi benzin. Takze pohoda
No, to je aspon normalny dovod zabehnut za hranice...
 
Cyril
2011-10-16 10:43:13+02
príspevok od: Stratený Stano
Ja idem zajtra. Mám to na skok, stačí mi ísť z domu o 8.00. Idem na zemiaky, sú tam po 12 centov za kilo a sedliaci ich pestujú na poli, kravským hnojom hnojeným. Kúpim aj svokre, nech sa oplatí. Jej dva metre, mne tiež. To je 400 kíl po 12 centov, čo je 48 Eur. U nás ich majú v domovom predaji na dedine po 35 centov, čo by bolo pri 400 kg 140 Eur, rozdiel teda činí 92 Eur. Cena za benzín je u mňa cca 15 Eur, takže získam 77 Eur. U nás si ich musím do auta nakladať sám, tam mi ich gazda privezie na káričke až ku autu a pomôže naložiť...
A kuknem sa aj na nejaký ten fotoobchod, dám potom vedieť...
Ale hlavne, odfotím si Tatry z opačnej strany...
Teraz som videl reklamu. v Lídly predavaju zemiaky 10 kg po 1,29 €
Clovece, my musime viacej a o vsetkom debatovat, ved hybeme trhom!
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-10-16 16:43:08+02
príspevok od: Cyril
Teraz som videl reklamu. v Lídly predavaju zemiaky 10 kg po 1,29 €
Clovece, my musime viacej a o vsetkom debatovat, ved hybeme trhom!
Nakoniec som kúpil 15 kg vrecká po 1,5 Eur. Spustil sa okolo pol tretej dážď, ľudia z trhu ušli a tak sa obchodníci chceli tovaru zbaviť a dávali zľavy. Podarilo sa mi kúpiť aj skvelé ručne šité zimné topánky, kožené, futrované ovčím rúnom, za 25 Eur, ináč stáli 45, a také isté aj pre manželku. Ináč, nechodím na tie trhy rád, ale musel som uznať, že výber sa zlepšil a páperové bundy, aké tam majú, veľmi pekné a kvalitne šité, stoja polovicu čo u nás. Skvelé ceny za kožené opasky, elegantné a precízne vypracované - pri kúpe troch stál jeden 6 Eur. Vlnené rukavice a čiapky s peknými nórskymi vzormi, futrované flisovou látkou - komplet za 10 Eur. Tenučké spodky z ovčej vlny, super teplé, jemnučké na dotyk - len za 2,50 Eur.
Len cesta bola narvaná autami, vďaka GPS som sa tam dostal skoro, ale jazdil som po kadejakých okolitých cestách, pred Targom boli hlavné ťahy upchaté...
Prikladám foto tých fajných topánok.
Filter som nekúpil, lebo do mesta som už potom nešiel, aj tak by už mali zatvorené...

Myslíš, že som trochu zaujal a prebudil túžbu po nákupoch?
 
planco
2011-10-16 16:56:34+02
príspevok od: Stratený Stano
Nakoniec som kúpil 15 kg vrecká po 1,5 Eur. Spustil sa okolo pol tretej dážď, ľudia z trhu ušli a tak sa obchodníci chceli tovaru zbaviť a dávali zľavy. Podarilo sa mi kúpiť aj skvelé ručne šité zimné topánky, kožené, futrované ovčím rúnom, za 25 Eur, ináč stáli 45, a také isté aj pre manželku. Ináč, nechodím na tie trhy rád, ale musel som uznať, že výber sa zlepšil a páperové bundy, aké tam majú, veľmi pekné a kvalitne šité, stoja polovicu čo u nás. Skvelé ceny za kožené opasky, elegantné a precízne vypracované - pri kúpe troch stál jeden 6 Eur. Vlnené rukavice a čiapky s peknými nórskymi vzormi, futrované flisovou látkou - komplet za 10 Eur. Tenučké spodky z ovčej vlny, super teplé, jemnučké na dotyk - len za 2,50 Eur.
Len cesta bola narvaná autami, vďaka GPS som sa tam dostal skoro, ale jazdil som po kadejakých okolitých cestách, pred Targom boli hlavné ťahy upchaté...
Prikladám foto tých fajných topánok.
Filter som nekúpil, lebo do mesta som už potom nešiel, aj tak by už mali zatvorené...

Myslíš, že som trochu zaujal a prebudil túžbu po nákupoch?
zaujmave topanky vyzeraju naozaj teplo mna vsak zaujma ci budu aj dake foto z trhov?
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-10-16 17:00:34+02
príspevok od: planco
zaujmave topanky vyzeraju naozaj teplo mna vsak zaujma ci budu aj dake foto z trhov?
Zaujímavé scény tam boli, všímal som si - napr. pani, ktorá sa trepala s trojmetrovým kobercom v mravenisku ľudí. Nie aby si ho zdvihla vetikálne, ale mala ho na pleci horizontálne - no išli sme sa popučiť, najmä keď sa otočila... Ale to bolo skôr na kameru...
Nie, nefotil som nič, mizerný čas, žiadne svetlo, jemné mrholenie, kašlal som na to...
 
valec86
2011-10-16 17:13:13+02
nafta 1,12 €/liter 200 litrov doma mozem vysmiaty jazdit
 
Cyril
2011-10-16 22:22:36+02
príspevok od: Stratený Stano
Nakoniec som kúpil 15 kg vrecká po 1,5 Eur. Spustil sa okolo pol tretej dážď, ľudia z trhu ušli a tak sa obchodníci chceli tovaru zbaviť a dávali zľavy. Podarilo sa mi kúpiť aj skvelé ručne šité zimné topánky, kožené, futrované ovčím rúnom, za 25 Eur, ináč stáli 45, a také isté aj pre manželku. Ináč, nechodím na tie trhy rád, ale musel som uznať, že výber sa zlepšil a páperové bundy, aké tam majú, veľmi pekné a kvalitne šité, stoja polovicu čo u nás. Skvelé ceny za kožené opasky, elegantné a precízne vypracované - pri kúpe troch stál jeden 6 Eur. Vlnené rukavice a čiapky s peknými nórskymi vzormi, futrované flisovou látkou - komplet za 10 Eur. Tenučké spodky z ovčej vlny, super teplé, jemnučké na dotyk - len za 2,50 Eur.
Len cesta bola narvaná autami, vďaka GPS som sa tam dostal skoro, ale jazdil som po kadejakých okolitých cestách, pred Targom boli hlavné ťahy upchaté...
Prikladám foto tých fajných topánok.
Filter som nekúpil, lebo do mesta som už potom nešiel, aj tak by už mali zatvorené...

Myslíš, že som trochu zaujal a prebudil túžbu po nákupoch?
nie nie, mna tam nedostanes ani heverom. Sice ... nikdy nehovor nikdy. Ak by som mal dobru spolocnost a urobili by sme paru, to by bola ina.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()