Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Ephoto- knižka

NIKONnik
2012-10-29 14:31:40+01
Dobrý den Ephotaci
mal by som taký menši dotaz že či neexistuje nejaka Vaša knižka čisto iba s fotoškoly ? Ďakujem , ihned by som ju kupil pretože som dlho na cestach a nemam pristup na internet , a nemožem si poprečitovat Vašu fotoškolu , tak by som bol velmi rád keby existovala nejaka taká knižka ... Ďakujem za odpoved
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-29 15:04:41+01
Planujeme pripravu publikacii v elektronickej podobe, ktore budu k dispozícii na stiahnutie.
 
NIKONnik
2012-10-29 15:09:42+01
Budem nesmierne rád , ked to už bude dokonane , pretože žiadny časopis som nenašiel ktory by sa takto tomu tak dokladne venoval , a ked je už reč pri časopise čo hovorite na časopis ifotovideo?... Davate k nemu aj publikacie
 
piggee
2012-10-29 15:14:25+01
príspevok od: admin
Planujeme pripravu publikacii v elektronickej podobe, ktore budu k dispozícii na stiahnutie.
epub knihy do Tabletov, alebo ako pdf?
 
inkubbus
2012-10-29 15:16:25+01
príspevok od: piggee
epub knihy do Tabletov, alebo ako pdf?
v podstate je to jedno. dá sa to konvertovať ...a Ipad číta aj .pdf
 
Marcel Rebro
2012-10-29 15:20:43+01
príspevok od: inkubbus
v podstate je to jedno. dá sa to konvertovať ...a Ipad číta aj .pdf
ako konvertujes PDF? do niecoho rozumneho (MOBI, PDB) kde sa da zvacsovat / zmensovat velkost pisma (nie zoom +/-)

PS : citackujem na Kindelovi a PDF je fakt len nudzovka na tomto zariadeni
 
inkubbus
2012-10-29 15:28:25+01
príspevok od: Marcel Rebro
ako konvertujes PDF? do niecoho rozumneho (MOBI, PDB) kde sa da zvacsovat / zmensovat velkost pisma (nie zoom +/-)

PS : citackujem na Kindelovi a PDF je fakt len nudzovka na tomto zariadeni
zatiaľ som nemal potrebu zväčšovať písmo. pdf je pre mňa tiež len núdzovka (návody a podobne) knihy ktoré mám doma v pdf a sú v našom jazyku sú aj tak len oskenované originály uložené do pdf, takže tam aj tak nič nepomôže.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-10-29 15:33:06+01
Dufam, ze hlavne Apple spristupni lahsie nahravanie knih aj na Slovensku. Program na ich tvorbu maju zdarma, ale na publikovanie je potrebny prostrednik (agregator).
 
Marcel Rebro
2012-10-29 15:35:13+01
príspevok od: inkubbus
zatiaľ som nemal potrebu zväčšovať písmo. pdf je pre mňa tiež len núdzovka (návody a podobne) knihy ktoré mám doma v pdf a sú v našom jazyku sú aj tak len oskenované originály uložené do pdf, takže tam aj tak nič nepomôže.
No nejde len lo zvacsovanie / zmensovanie fontu, ale napr aj o strankovanie. PDF je nastrankovane tak ako bolo spachane / zoskenovane a rozmer stranky mojho citadla (mame doma dva rozmery Kindlov - 5.5'' a 9.7'' a v oboch tu istu biblioteku) nerespektuje, cize okem prevracania stranok musim este aj scrollovat ...
 
inkubbus
2012-10-29 15:44:53+01
príspevok od: Karol Srnec
Dufam, ze hlavne Apple spristupni lahsie nahravanie knih aj na Slovensku. Program na ich tvorbu maju zdarma, ale na publikovanie je potrebny prostrednik (agregator).
nemáš niekde link na ten ich program?
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-10-29 15:50:34+01
príspevok od: inkubbus
nemáš niekde link na ten ich program?
Stahuje sa z App storu a vola sa iBooks Author, je zdrama.
 
inkubbus
2012-10-29 16:01:59+01
príspevok od: Karol Srnec
Stahuje sa z App storu a vola sa iBooks Author, je zdrama.
Ď. lebo našiel som nejaký na ich stránke ale ten je spoplatnený
 
piggee
2012-11-06 14:34:14+01
príspevok od: inkubbus
Ď. lebo našiel som nejaký na ich stránke ale ten je spoplatnený
Nepotrebujes na to ani ten ich soft. da sa to aj z InDesignu alebo Quarku vyplut a tam to vies poctivejsie pozalamovat ako v tom ich softe...
 
NIKONnik
2012-11-15 08:23:43+01
a bola by táto publikacia už aj tento rok ? Ďakujem
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()