Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Prakticky navrh na vylepsenie funkcionality ephoto.sk

sachmo
sachmo 2012-11-14 16:29:13+01
Hladal som v profile, v nastaveniach a asi vsade, ale nikde som nenasiel moznost zrusenia uctu. Mozno to tu niekde je, ale nenasiel som to. Ak tu takato moznost nie je, bolo by mozne takuto funkcionalitu dorobit? Viem, ze asi to bude proti cielom mat stale viac a viac uzivatelov, ale podla mna by takato funkcionalita bola celkom prakticka a urcite aj vyuzivana.
 
sachmo
2012-11-14 16:58:25+01
príspevok od: Timotej Jančár
Napríklad Tvoje predchádzajúce 7 stranové vlákno bez akéhokoľvek reálneho úžitku. Alebo roztopaš, ktorou len tak čišia Tvoje príspevky v ktorých vychytávaš chybičky len preto, aby si poukazoval na niečo, čo Ťa zrejme oberá o spánok. Pritom si pri registrácii s pravidlami súhlasil. Keď si nesúhlasil prečo si sa registroval? A keď si súhlasil prečo sa teraz sťažuješ? Aj keď Ti bolo ponúknuté okamžité zrušenie konta. Len mi prosím nepovedz, že preto, lebo Ti úprimne záleží na kvalite portálu (z ktorej si si robil v predchádzajúcom vlákne dobrý deň...). Veď to by si už mohol ísť do silvestrovského programu. Keď sem niekto chodiť nechce, konto mu bude deaktivované automaticky.

dynnamic: true.
A preco reagujes teraz, ked tu len rypem? Preco to neignorujes ako obycajne rypanie, aby ma to preslo?
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-11-14 17:13:42+01
príspevok od: sachmo
Konto si chcem zrusit sam, v momente, ked sa sam rozhodnem.
no sam si ho urcite nezrusite
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-11-14 17:22:54+01
Je tu niekolko uzivatelov, ktori si zalozia konto len kvoli tomu, aby tu mohli zaparat, vytvarat diskusie na nezmyselne temy, pripadne "znecistovat" prostredie webu. Caste poznavacie znamenie: Konto bez udajov a dalsich dat, niekedy nedavno zalozene len za tymto ucelom.
Cest vynimkam, ktorych si zalozia konto, aby mohli vyuzit portal na podnetne diskusie a komenty. Ti si vsak vacsinou vyplnia aspon meno. Takze staci pozriet do profilu Nakoniec mame aj svojich neprajnikov, ktorym vadi aj to ze sme.
 
Napster050
2012-11-14 17:24:21+01
prosím vás, zrušte ho už, lebo tu bude dalšie 7 stranové vlákno o presviedčaní opaku...

...on sa aj tak za mesiac vráti pod iným nickom
0
1
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-11-14 17:26:03+01
príspevok od: sachmo
Preco to nie je vylepsenim? Smrdi to neslobodou ked niekomu umoznite vstupit ale vystupit uz nemoze tak jednoducho, ako vstupil.
Konto si chcem zrusit sam, v momente, ked sa sam rozhodnem.
aka nesloboda? Napiste a zrusime - kedy chces. Pokial nebudete porusovat pravidla, vtedy konto zrusime bez pytania. Aj pre vstup ste musel nieco vypisat a viac ako pri odchode . Pri odchode staci napist "zruste mi konto" A treba si uvedomit, ze k tomu su tie pravidla pri registracii, takze tu sa nemame o com bavit.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-11-14 17:27:10+01
Diskusia bola uzamknuta z dovodu jej nezmyselnosti.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()