Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Nahrávanie fotiek

tibor22
tibor22 2012-12-21 16:56:17+01
To nové ephoto je hrozné, keďže sa mi ani fotky nechcú nahrať!
 
tomascolt
2012-12-21 21:30:18+01
príspevok od: admin
Koniec sveta zacal na ephoto
Bug hlada IT. Ja som si fotku v pohode nahral. Pouzivam Safari. Ake prehliadace mate vy?
ale nezacal, my sme 20 rokov pozadu
 
deadhardy
2012-12-21 21:31:18+01
príspevok od: Tomáš Muška
win 7 + najnovší chrome a nahranie foto ide OK
To iste mam a nejde mi to..
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-12-21 21:32:39+01
príspevok od: tomascolt
ale nezacal, my sme 20 rokov pozadu
Trosku sme sa na ephoto zmodernizovali, a uz je to tu
 
rjamrich
2012-12-21 21:34:39+01
príspevok od: Tomáš Muška
win 7 + najnovší chrome a nahranie foto ide OK
Win 8 + najnovšia Opera a nejde. Skúšal som aj explorer 10 a výsledok rovnaký. Ale verím, že za ephoto stoja šikovní ľudia a vyriešia to
 
garyfisher
2012-12-21 21:39:46+01
Veru nejde....
 
ferio
2012-12-21 21:40:29+01
Win 7 + chrome a tiez neide
 
total empty
2012-12-21 21:41:20+01
príspevok od: jozef84
A prečo by som to robil a skúšal nový vyhľadávač, keď to doteraz išlo v pohode... Nemám čas odlaďovať nový vyhľadávač.Myslím si, že to admin zvládne.
No myslím,že prehliadač z podporou spravy farieb je pre fotografa dôležity.
 
total empty
2012-12-21 21:42:43+01
príspevok od: rjamrich
Win 8 + najnovšia Opera a nejde. Skúšal som aj explorer 10 a výsledok rovnaký. Ale verím, že za ephoto stoja šikovní ľudia a vyriešia to
IE 10 je ešte len testovacia verzia.
 
haluzart
2012-12-21 21:45:15+01
Tak predsa ... (Nejaký starý Linux a najnovší Firefox
 
rjamrich
2012-12-21 21:47:09+01
príspevok od: rjamrich
Win 8 + najnovšia Opera a nejde. Skúšal som aj explorer 10 a výsledok rovnaký. Ale verím, že za ephoto stoja šikovní ľudia a vyriešia to
Nebudem sa hádať, ale pod Win 8 je štandardne a keby bol len na testovanie, tak by tam hádam dali ako štandard verziu 9. Používam Operu, Explorer som vyskúšal len teraz, aby som vylúčil chybu pod Operou. Skúsil som premazať komplet históriu, odhlásiť sa a nanovo prihlásiť...nahrávanie nefunguje. Ale ako som už napísal, nahlásil som na podporu a verím, že to bude čoskoro vyriešené.
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-12-21 21:53:32+01
práve si pripravujem taký vianočný fotopozdravček pre tunajších kolegovcov ...odkladám si ten záber poool roka - od leta....ale vyzerá totalkovo vianočne, reku zajtra pozajtra ním zavinšujem.....no prd.....páni kolegovci admini....skúsil som to tromi spôsobmi...cez to plus pridaj foto cez galérku ..také veľké miesto na ďalšiu fotku...potom cez profil svoj čo je hore a pri mene mám že + foto.....a potom cez profil čo svieti vľavo hore a rozbalí sa smerom dole ponuka a tam svieti červeno..pridaj foto......no tuuuuudle.........mám firefoxa........mal som explorera a musel som ho zmeniť keď ste tuna slečnu betku efotovú niekedy na mikuláša pred dvoma rokmi hodili.......teraz prehliadač meniť už nebudem ani bohovi......spravte s tým poriadok a basta........................nenasierajte zvieratko
 
rjamrich
2012-12-21 21:57:09+01
príspevok od: Koma
práve si pripravujem taký vianočný fotopozdravček pre tunajších kolegovcov ...odkladám si ten záber poool roka - od leta....ale vyzerá totalkovo vianočne, reku zajtra pozajtra ním zavinšujem.....no prd.....páni kolegovci admini....skúsil som to tromi spôsobmi...cez to plus pridaj foto cez galérku ..také veľké miesto na ďalšiu fotku...potom cez profil svoj čo je hore a pri mene mám že + foto.....a potom cez profil čo svieti vľavo hore a rozbalí sa smerom dole ponuka a tam svieti červeno..pridaj foto......no tuuuuudle.........mám firefoxa........mal som explorera a musel som ho zmeniť keď ste tuna slečnu betku efotovú niekedy na mikuláša pred dvoma rokmi hodili.......teraz prehliadač meniť už nebudem ani bohovi......spravte s tým poriadok a basta........................nenasierajte zvieratko

neboj, chalani to do Vianoc určite stihnú a Ty nás svojim krásnym fotopozdravčekom určite potešíš
 
total empty
2012-12-21 22:02:03+01
že to funguje.
 
ferio
2012-12-21 22:03:10+01
príspevok od: Koma
práve si pripravujem taký vianočný fotopozdravček pre tunajších kolegovcov ...odkladám si ten záber poool roka - od leta....ale vyzerá totalkovo vianočne, reku zajtra pozajtra ním zavinšujem.....no prd.....páni kolegovci admini....skúsil som to tromi spôsobmi...cez to plus pridaj foto cez galérku ..také veľké miesto na ďalšiu fotku...potom cez profil svoj čo je hore a pri mene mám že + foto.....a potom cez profil čo svieti vľavo hore a rozbalí sa smerom dole ponuka a tam svieti červeno..pridaj foto......no tuuuuudle.........mám firefoxa........mal som explorera a musel som ho zmeniť keď ste tuna slečnu betku efotovú niekedy na mikuláša pred dvoma rokmi hodili.......teraz prehliadač meniť už nebudem ani bohovi......spravte s tým poriadok a basta........................nenasierajte zvieratko
Vycaril si mi tym komentom usmev na tvári
 
seifi
2012-12-21 22:40:13+01
kliknem na foto na kritiku, ukáže sa mi prfil autora a koniec; toto je gama, nie alfa prečo to nedáte na web, keď to funguje
 
MatoBello
2012-12-21 23:02:16+01
Tak dnes som sa prihlásil pod mojim menom MATOBELLO a zmizla mi celá galéria mojich fotiek a namiesto nich tam mám fotky od RUMPEAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Môže mi niekto vysvetliť čo sa stalo ??????????
 
jozef84
2012-12-21 23:05:56+01
príspevok od: MatoBello
Tak dnes som sa prihlásil pod mojim menom MATOBELLO a zmizla mi celá galéria mojich fotiek a namiesto nich tam mám fotky od RUMPEAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Môže mi niekto vysvetliť čo sa stalo ??????????
No čo sa deje. Maťko, nečítaš noviny nesleduješ telku? Koniec sveta - Mayovia prišli a navarili dobrý guláš... ))
 
MatoBello
2012-12-21 23:07:17+01
príspevok od: MatoBello
Tak dnes som sa prihlásil pod mojim menom MATOBELLO a zmizla mi celá galéria mojich fotiek a namiesto nich tam mám fotky od RUMPEAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Môže mi niekto vysvetliť čo sa stalo ??????????
Beriem späť, už to funguje !!!!!!!

Niekedy človek rýchlejšie koná ako myslí


Sorry
 
MatoBello
2012-12-21 23:12:08+01
príspevok od: jozef84
No čo sa deje. Maťko, nečítaš noviny nesleduješ telku? Koniec sveta - Mayovia prišli a navarili dobrý guláš... ))
ááále vôbec nie, len sa mi zobrazilo ako prvé adresár sledovanie a hneď stres že kde sú moje fotky ? No nič treba najpr premýšlať a až potom písať Moja chyba.

Ale na koniec sveta som sa tešil a zasa nič ! aj foťák som mal pripravený že niečo cvaknem a dám na ephoto
 
jozef84
2012-12-21 23:15:52+01
príspevok od: MatoBello
ááále vôbec nie, len sa mi zobrazilo ako prvé adresár sledovanie a hneď stres že kde sú moje fotky ? No nič treba najpr premýšlať a až potom písať Moja chyba.

Ale na koniec sveta som sa tešil a zasa nič ! aj foťák som mal pripravený že niečo cvaknem a dám na ephoto
Ešte hodinu vydrž. možno budeš mať v portfóliu fotky profesionála. ))
 
Strana 2 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()