Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Zmeny na ePhoto.sk

admin
admin redakcia ephoto.sk 2013-01-07 20:58:12+01
Rychly pristup k odoslaniu posty, pre pridanie autora k sledovanym resp. k priatelom vam teraz umozni okienko, ktore sa vam zobrazi po prejdeni mysou cez nick uzivatela. Plati pre nicky pri komentaroch.
 
webmaster
2013-01-08 10:57:00+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
vsetko tam mam ako pri starom ked dam editovat ale nikde sa to nezobrazuje
Profil sa standartne zobrazuje v zjednodusenej verzii, ked chcete vidiet podrobnejsie informacie, je potrebne kliknut na sipku strede zakladneho profilu - zobrazia sa vam potom detailnejsie informacie
0
0
 
b.a.f.o.a.r.t.
2013-01-08 11:08:41+01
príspevok od: webmaster
Profil sa standartne zobrazuje v zjednodusenej verzii, ked chcete vidiet podrobnejsie informacie, je potrebne kliknut na sipku strede zakladneho profilu - zobrazia sa vam potom detailnejsie informacie
a docital si sa dake informacie z mojho profilu?lebo ulozene tam mam vsetko aj meno aj mesto aj o mne
2
0
 
lula
2013-01-08 11:15:24+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
a docital si sa dake informacie z mojho profilu?lebo ulozene tam mam vsetko aj meno aj mesto aj o mne
asi sa nechapeme vsetky tieto udaje su tam dostupne - vid obrazok
0
0
 
morseee1
2013-01-08 11:21:34+01
príspevok od: admin
Rychly pristup k odoslaniu posty, pre pridanie autora k sledovanym resp. k priatelom vam teraz umozni okienko, ktore sa vam zobrazi po prejdeni mysou cez nick uzivatela. Plati pre nicky pri komentaroch.
ked uz sme pri redesigne ... nefunguje pridavanie fotiek do skupin ? alebo som mantavy ??
0
0
 
b.a.f.o.a.r.t.
2013-01-08 11:57:06+01
príspevok od: lula
asi sa nechapeme vsetky tieto udaje su tam dostupne - vid obrazok
ospravedlnujem sa ze som retard a platim kazdemu pivo asi si kupim vacsi telefon aby som si vsimol na buduce tu sipku
0
1
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-01-08 12:27:47+01
tema bola uzavreta. V pripade technických pripomienok píste na servisny email: podpora@ephoto.sk.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()