Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Navrh spoluprace na fotenia

KarolinaVolkov
2013-01-12 23:30:10+01
Fotim polroka vzdy som o tom snivala no kompozicia a technika mi je zatial cudzia ak by sa niekomu pacila moja praca kedze robim dlhsie nejaku pracu pre modelingove agentury a obchody viem vybavit aj modelky aj oblecenie velmi rada sa priucim kludne budem aj za asistentku nechcem nikoho kopirovat mam vlastne srdce hlavu a pocity ale my ludia sme stvoreni na to aby sme si vymienali informacie ) !
 
LuXa
2013-01-13 01:53:21+01
príspevok od: KarolinaVolkov
Fotim polroka vzdy som o tom snivala no kompozicia a technika mi je zatial cudzia ak by sa niekomu pacila moja praca kedze robim dlhsie nejaku pracu pre modelingove agentury a obchody viem vybavit aj modelky aj oblecenie velmi rada sa priucim kludne budem aj za asistentku nechcem nikoho kopirovat mam vlastne srdce hlavu a pocity ale my ludia sme stvoreni na to aby sme si vymienali informacie ) !
Ak si z Ba a chcela by si isť buduci mesiac fotiť neake SNB fotky (skoky a tak) rozširiť portfolium (možno sa niečo priučiť) tak kludne sa ozvy, na portrety ešte lepšie ale nič nemam planovane
 
Krtko fotografom
2013-01-13 09:26:37+01
Na to, ze fotis iba pol roka, mas velmi dobre fotky. Myslim si, ze pomoc az tak nepotrebujes . Ale musim sa priznat, ze by som sa rad dal s tebou do kopy, len skoda, ze si tak daleko.
 
Cako
ocenenie redakciou 2013-01-13 09:31:29+01
No, tvoje modelky by sa veru hodili Pekne fotky inak... Nech sa dari a tiez si myslim, ze pomoc nepotrebujes
 
Filip Bucher
2013-01-13 09:59:39+01
Nato že fotíš pol roka máš velmi pekné fotky. Možno vela spraví aj pekna modelka na nich a vybavene oblecenie , Ale určite tam talent je.
 
Edison11
2013-01-13 10:32:30+01
Osobne si myslím, že hociktorý "profesionál" by sa mohol od Teba priučiť super fotky!!! Ty rozhodne nepotrebuješ nejaký špeciálny coaching, rozvíjaj svoj talent...
 
zlate.slnko
2013-01-13 12:00:44+01
Skús aj server fotopatracka.cz - ten je viac zameraný na figurálnu fotografiu ....
 
Tomáš Muška
2013-01-13 12:05:58+01
príspevok od: zlate.slnko
Skús aj server fotopatracka.cz - ten je viac zameraný na figurálnu fotografiu ....
fotopátračka je relatívne profesionálna, ale skôr česká... zo slovenských napríklad photogenic.sk
 
zlate.slnko
2013-01-13 12:19:15+01
príspevok od: Tomáš Muška
fotopátračka je relatívne profesionálna, ale skôr česká... zo slovenských napríklad photogenic.sk
Mne az taka profesionalna nepride .... par ludi tam naozaj vie fotit to, co robia, ale inak sme tam vsetci rovnaki amateri a nadsenci ako tu, len si proste nehodnotime krajinky a makra, ale fotky s ludmi.
 
tomatito
ocenenie redakciou 2013-01-13 12:38:38+01
tomuto sa hovori peceny holub do huby...slecna vam tu ponuka svoje kontakty, oblecenie, asistenciu...co by som za to dal aby som mal takuto slecnu ako kontakt !!!
 
Filip Bucher
2013-01-13 12:42:48+01
príspevok od: tomatito
tomuto sa hovori peceny holub do huby...slecna vam tu ponuka svoje kontakty, oblecenie, asistenciu...co by som za to dal aby som mal takuto slecnu ako kontakt !!!
podla mna nakonci dna si nebude vediet vybrat
 
KarolinaVolkov
2013-01-13 15:42:12+01
velmi si vazim kazdu jednu chvalu a tak uvediem veci na pravu mieru tu asistenciu som samozrejme nemyslela tak ze budem drzat odrazku a pozerat sa na ine fotenie ale tak ze pomozem niekomu a fotit budeme obaja ja vlastne napady aj vsetko mam ale kedze aj studujem a pracujem a nie som velky priaznivec kurzov mam problem s technickou strankou takisto nemam najlepsie vybavenie do ktoreho by som kludne investovala len sama neviem zvolit co mi je vhodne a tiez s postprodukciou som na bode mrazu a kedze sa chcem pohnut z miesta urcite su tu fotografi co robia uplne ine veci ako ja a nemaju v oku tak zeny ako ja napriklad ale technicku stranku veci maju vymakanu preto tie spolocne fotenia
 
seifi
2013-01-13 16:09:25+01
príspevok od: Tomáš Muška
fotopátračka je relatívne profesionálna, ale skôr česká... zo slovenských napríklad photogenic.sk
FotoVideo na prednej strane Ephoto je tiež skôr české
 
Krtko fotografom
2013-01-13 16:11:43+01
príspevok od: KarolinaVolkov
velmi si vazim kazdu jednu chvalu a tak uvediem veci na pravu mieru tu asistenciu som samozrejme nemyslela tak ze budem drzat odrazku a pozerat sa na ine fotenie ale tak ze pomozem niekomu a fotit budeme obaja ja vlastne napady aj vsetko mam ale kedze aj studujem a pracujem a nie som velky priaznivec kurzov mam problem s technickou strankou takisto nemam najlepsie vybavenie do ktoreho by som kludne investovala len sama neviem zvolit co mi je vhodne a tiez s postprodukciou som na bode mrazu a kedze sa chcem pohnut z miesta urcite su tu fotografi co robia uplne ine veci ako ja a nemaju v oku tak zeny ako ja napriklad ale technicku stranku veci maju vymakanu preto tie spolocne fotenia
Neboj, ja som pochopil, ako si to myslela, preto pisem, ze skoda, ze si tak daleko .
 
transporti686
2013-01-13 18:03:17+01
príspevok od: KarolinaVolkov
velmi si vazim kazdu jednu chvalu a tak uvediem veci na pravu mieru tu asistenciu som samozrejme nemyslela tak ze budem drzat odrazku a pozerat sa na ine fotenie ale tak ze pomozem niekomu a fotit budeme obaja ja vlastne napady aj vsetko mam ale kedze aj studujem a pracujem a nie som velky priaznivec kurzov mam problem s technickou strankou takisto nemam najlepsie vybavenie do ktoreho by som kludne investovala len sama neviem zvolit co mi je vhodne a tiez s postprodukciou som na bode mrazu a kedze sa chcem pohnut z miesta urcite su tu fotografi co robia uplne ine veci ako ja a nemaju v oku tak zeny ako ja napriklad ale technicku stranku veci maju vymakanu preto tie spolocne fotenia
Ahoj, tak ak ti to pomôže, tak ja by som sa chcel pustiť teraz na plochu vyskúšania si fotiť ľudí - portréty a v tomto nie som doma, ale som doma v technickej fotografii - fotím architektúru, krajinu, nočné foto, fotím teraz na film - digitál, čo som mal som predal ale to je jedno, viem zaobchádzať s oboma, fotil som na kinofilm, teraz na stredný formát, viem, čo je clona, čas, ako merať atď, takže ak by to nejakým spôsobom bolo pre obe strany prínosné, tak prečo nie, som z BA, napíš poštu a môžno sa niečo z toho stane a možono nie, ja momentálne robím niečo takéto a sám si vyvolábam čb filmy:

www.samuel.cengel.weebly.com
 
transporti686
2013-01-13 18:04:50+01
sorry stránka je bez tej bodky v mene

www.samuelcengel.weebly.com
 
Tomáš Muška
2013-01-13 18:15:13+01
príspevok od: seifi
FotoVideo na prednej strane Ephoto je tiež skôr české
bolo myslené tak, že 90% ľudí je tam z česka a doahadujú sa tam fotenia v česku - slovensko to zaberá dosť okrajovo a sloveniek a slovákov je tam dosť málo...
 
slavmiro
2013-01-13 19:10:32+01
Karolina sa IMHO ohodnotila velmi dobre a prax po boku skuseneho fotografa/fky by jej prospela a urychlila napredovanie, aspon podla portfolia co tu ma. Ked si pozriem jej FB , radsej zaspominam na stary dobry Volkov Commander.
 
KarolinaVolkov
2013-01-13 19:17:56+01
príspevok od: slavmiro
Karolina sa IMHO ohodnotila velmi dobre a prax po boku skuseneho fotografa/fky by jej prospela a urychlila napredovanie, aspon podla portfolia co tu ma. Ked si pozriem jej FB , radsej zaspominam na stary dobry Volkov Commander.
tento komentar hlavne tu cast s facebookom si velmi rada necham vysvetlit
 
Photograph33
2013-01-13 19:19:13+01
príspevok od: Cako
No, tvoje modelky by sa veru hodili Pekne fotky inak... Nech sa dari a tiez si myslim, ze pomoc nepotrebujes
Peto nezavid modelky,mas ich aj ty dost
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()