Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Navrh spoluprace na fotenia

KarolinaVolkov
KarolinaVolkov 2013-01-12 23:30:10+01
Fotim polroka vzdy som o tom snivala no kompozicia a technika mi je zatial cudzia ak by sa niekomu pacila moja praca kedze robim dlhsie nejaku pracu pre modelingove agentury a obchody viem vybavit aj modelky aj oblecenie velmi rada sa priucim kludne budem aj za asistentku nechcem nikoho kopirovat mam vlastne srdce hlavu a pocity ale my ludia sme stvoreni na to aby sme si vymienali informacie ) !
 
Photograph33
2013-01-13 19:21:51+01
príspevok od: Tomáš Muška
bolo myslené tak, že 90% ľudí je tam z česka a doahadujú sa tam fotenia v česku - slovensko to zaberá dosť okrajovo a sloveniek a slovákov je tam dosť málo...
ked mas dobre photos,nepotrebujes ani fotopatracku ani nic podobne,staci FB,to mi mozes verit
 
dilong77
2013-01-13 19:42:41+01
Ja som do toho vhupol pred necelymi 2 mesiacmi a zatial len nestacim cumiet, co vsetko potrebujem ak sa chcem tomu venovat serioznejsie ... svetla + prislusenstvo , kvalitnejsie skla, ... no proste hruza
 
seifi
2013-01-13 19:58:47+01
príspevok od: Tomáš Muška
bolo myslené tak, že 90% ľudí je tam z česka a doahadujú sa tam fotenia v česku - slovensko to zaberá dosť okrajovo a sloveniek a slovákov je tam dosť málo...
vysvetlenie beriem; vďaka
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()