Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

mobilna verzia ephoto

haffen
haffen 2013-01-29 19:20:31+01
Velmi by ma zaujimalo, ci sa nechystate urobit mobilnu verziu, alebo aspon nejak upravenu, ktora sa bude dat v pohode prezerat na smartphone. Co sa tyka clankov, tak vsetko v pohode. Az kym sa clovek nedostane k fotkam na hlavnej stranke. Listovanie medzi fotkami na kritiku, alebo novymi je takmer nemozne. Narazam hlavne na tie prtave male ikonky a sipky. Da sa to sice scrollnut posunom, ale posunie sa hned cela stranka a takmer stale prejdem z prvej ponuky 9 fotiek na poslednych 9. Dost casto si na mobile pozeram fotky na kritiku a toto ma irituje. Taktiez sa dost zle odpoveda na osobne spravy. Prihlasovanie je vo vyskakovacej rolete a nie na hlavnej stranke, takze stranku musim 2x nacitavat, lebo si to dost casto nechce pamatat prihlasenie po poslednej navsteve. Taktiez nove komentare su take nehake divoke skovane pod ikonkou, ze velakrat tapnem na nieco uplne ine.
 
Yamaha600ZA
2013-01-29 23:59:56+01
http://www.mojandroid.sk/2010/12/31/test-porovnanie-prehliadacov-pre-android-skyfire-dolphin-hd-mozilla-opera-opera-mini-xscope-miren-browser-a-nativny-prehliadac/ ja pouzivam Opera mobile browser
 
Goriot
2013-01-30 00:03:20+01
Už som naspäť na PC a v tom Chrome je problém s odhlásením. Ak pridržím na tlačitku "meno" tak mi nevybehne rolovanie zo stránky, ale ponuka telefónu, teda sa nedá odhlásiť
 
Dano Leitman
2013-01-30 13:32:15+01
príspevok od: haffen
Ono v podstate by možno stačilo to, že by to nejak rozpoznalo, že ide o smartphone a automaticky by stránku osekalo do nejakého default režimu.
ano existuju ficurne skripty co automaticky presmeruvavaju mobilne zariadenia vid napriklad spomenuty fajsbuk ak navstivite z mobilneho zariadenia presmeruje vas to na na domenu a pred nou je male M. androidove (neviem ako ostatne) prehliadace zvacsa davaju moznost volby ci sa maju spravat "mobilne" alebo "desktopovo" aby napovedali skriptom v akej verzii sa to ma prehliadat.

@admin necakal som ze sa s tim realne niekto bude v dohladnej dobe (rok dva) zaoberat som milo prekvapeny. zaujimalo by ma vsak ci som sa zhruba trafil s tou navstevnostou z tabletu
 
and_rey
2013-01-30 14:43:28+01
Tak ja by som sa tiež veľmi poďakoval za mobilnu (tabletovu) verziu e-photo. ĎAKUJEM!
 
trnavsky
2013-01-30 18:50:52+01
zjednodušeniu na smartfon s androidom by som sa tiež potešil - cez deň nahliadnuť. Na smarfone s IPS displayom to síce nie je ako na veľkom EIZO monitore, ale kľudne možno povedať, že obraz lepší ako na notebooku s LCD.
 
Goriot
2013-01-30 23:28:12+01
Myslím si že s rastom počtu mobilov a smartfonov s kvalitnými a väčšími display-mi bude rásť aj záujem o mobilné verzie "stránok".
 
viking81
2013-01-31 06:56:14+01
ja mam windows phone...tak ja si iny prehliadac (zatial) nenainstalujem ale tiez mozem potvrdit ze to nie je sranda sa pozerat na ephoto v mobile....ide mi aj o velkost stranky samotnej.....so vsetkymi reklmamai a podobne ma viac ako 1 ci 2 mega....a ked nemam signal najrychlejsieho internutu tak je to ako za trest nacitavat
 
rk.
2013-01-31 08:57:55+01
... ja by som mozno pouvazoval nad responsive webom, miesto riesenia appiek a mob. verzii
 
Smajlík81
2019-08-26 06:44:14+02
Vôbec mi nejde odhlásiť,ak kliknem na meno zostanem stále prihlasena.Len mi rozroluje úvodnú stránku.
 
trnavsky
2020-01-31 02:54:52+01
Tiež mi nejde na mobile odhlásenie. Po kliknutí na nick vpravo hore sa nerozbalí roleta s možnosťou odhlásenia ale otvorí sa profil. Pomohlo by samostatné tlačidlo na odhlásenie.
 
seifi
2020-01-31 18:00:11+01
príspevok od: trnavsky
Tiež mi nejde na mobile odhlásenie. Po kliknutí na nick vpravo hore sa nerozbalí roleta s možnosťou odhlásenia ale otvorí sa profil. Pomohlo by samostatné tlačidlo na odhlásenie.
za pol roka nejde odhlásiť dvom, nerobte z toho problém ; toto je tá tretia kôpka úloh, ktorá sa nechá vyzrieť a upadnutím do zabudnutia sa vyrieši sama ...
 
landov
2020-01-31 18:31:03+01
On(i) tento portal udzuje v tom chátraní...
 
poqy
2020-02-01 19:59:55+01
Ja osobne si myslím, že by sa našli aj ľudia s komunity ktorý by so správou webu, aj s redizajnom pomohli aj zadaráča. Len keby tu niekto z adminov komunikoval.
 
seifi
2020-02-01 22:29:43+01
príspevok od: poqy
Ja osobne si myslím, že by sa našli aj ľudia s komunity ktorý by so správou webu, aj s redizajnom pomohli aj zadaráča. Len keby tu niekto z adminov komunikoval.
palec hore; na pol ucha som začul .... to je ako s tým softvérom na mýtny systém v ČR, ktorý mal stáť 400 mil. či Kč či € neviem, ale parta IT - čkárov ho urobila cez víkend a ponúkla ho vláde ČR zdarma; my by sme ho mohli kúpiť za 100 mil., dajme tomu, čo by bolo ako zadarmo; len by sa nenabalili rodiny a známi NASICH SLUZOBNIKOV A NASICH ZAMESTNANCOV
 
lackoma
2020-02-02 14:52:04+01
ja som mal jedného času hotovú verziu pre android (načítavalo to FEED s ephoto) a fungovali notifikácie po pridaní nového článku, len bohužiaľ nestretla sa moja snaha zo žiadnym záujmom tak som sa na to vykašlal
 
trnavsky
2020-02-04 22:17:38+01
príspevok od: seifi
za pol roka nejde odhlásiť dvom, nerobte z toho problém ; toto je tá tretia kôpka úloh, ktorá sa nechá vyzrieť a upadnutím do zabudnutia sa vyrieši sama ...
Trvalo mesiac alebo aj viac, kým som čakal že sa to vyrieši (zdriedkakedy to naozaj funguje) až potom som napísal. Je veľa takých ktorí ani nenapíšu. Tlačidlo na obrazovke je hračka pre vývojára. Ale keď taký vývojár nie je zazmluvnený Ok. Nič sa nedeje.
 
seifi
2020-02-05 20:54:19+01
inak zaujímava súťaž ...
www.ephoto.sk/fototechnika/novinky-tlacove-spravy/celostatna-fotograficka-sutaz---co-vlastne-robia-migranti-na-slovensku/ ....
a ešte zaujímavejšie podmienky , vek autorov obmedzený do 35 rokov ...
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()