Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Malej Prcek - kradnutá fotografia v galérii...

Matúš Koprda
2013-04-02 22:08:36+02
Zdravím.
Tak aby pochopili aj tí, ktorí si to nestihli uvedomiť.

Malej Prcek vložil ukradnutú fotografiu na ephoto a nečudo že za 4 hodiny nazbieral viac ako 50 like-ov. Potom som mu tam napísal že je sviňa a že fotka je kradnutá. Fotka za pár sekúnd bola zmazaná. Takéto veci by sa mali riešiť.

Fotka bola z tadeto: http://www.stephenoachs.com/gallery-emerald-bay-sunset.php

Viac info v obrázku nižšie.
 
Blackman
2013-04-02 22:12:36+02
príspevok od: Matúš Koprda
Zdravím.
Tak aby pochopili aj tí, ktorí si to nestihli uvedomiť.

Malej Prcek vložil ukradnutú fotografiu na ephoto a nečudo že za 4 hodiny nazbieral viac ako 50 like-ov. Potom som mu tam napísal že je sviňa a že fotka je kradnutá. Fotka za pár sekúnd bola zmazaná. Takéto veci by sa mali riešiť.

Fotka bola z tadeto: http://www.stephenoachs.com/gallery-emerald-bay-sunset.php

Viac info v obrázku nižšie.
a este by si zasluzil ban
 
GODZILA
2013-04-02 22:16:03+02
toto fakt nechápem - niekto sa tu snaží dá sem aj svoje výcvaky, ale je to to dobre, však je to jeho tvorba, ale že sa niekto takto dokáže prezentovať cudzím perím to je už hnus.
 
Matúš Koprda
2013-04-02 22:22:23+02
Tiež prosím admina aby riešil tento komentár pod touto fotkou, čo teraz pribudol od M.P. - www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/358178/via-crucis-tyrnaviensis-2/
Vďaka
 
mato.draho
2013-04-02 22:22:27+02
Chcel som napísať niečo podobné ako Walde - foto ok, ale to tajnoskárstvo okolo zobrazenej lokality a autorov štýl komunikácie ma odradili. A asi sa dobre stalo, škoda bolo drať klábosnicu
 
Koma
ocenenie redakciou 2013-04-02 22:51:28+02
Malý Prcek je skrátka ,,Veľké číslo,,...už v minulosti nedávnej to pár krát dokázal...spravidla v piatok na fajront alebo v sobotu navečer...keď tu relatívne nebýva až tak moc užívateľov ako inokedy a redaktori, admini, webmasteri sú kade tade už víkendovo rozlezení a neni toho kto by zasiahol a dal veci na poriadok......minimálne dvakrát sa už stalo že keď v takomto čase pridal foto tak zbierala anonymné nikým nevidené lajky intenzitou - čo minuta to lajk.....po hodine dvoch prefrčal jak tryskáč či skorej tučňák čo jak torpédo ven z vody skáče celodenným prehľadom, odsunul bokom za seba výborné fotky čo mali v ten deň na foto dňa namierené... a spokojne ,,jeho,, fotka tronila na čele denného prehľadu...s úplne ,,úúbohým,, množstvom lajkov cca 60-70....a áááááááž s ohromným ,,množstvom,, komentárov asi cca 5-6 typu...okej..super...páči sa.
Dobre si mu Matúš klofol po prstoch ..už bolo na čase...ale skorej by som to čakal po tých všetkých šachoch čo tu v minulosti predviedol od spravovateľov a majiteľov tejto stránky že ho budú mať už dlhodobo v merku.
 
slavmiro
2013-04-02 22:57:56+02
príspevok od: Matúš Koprda
Tiež prosím admina aby riešil tento komentár pod touto fotkou, čo teraz pribudol od M.P. - www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/358178/via-crucis-tyrnaviensis-2/
Vďaka
Aby sa clovek pomaly bal komentovat tvoje foto
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-04-02 22:59:42+02
Malej Prcek dostal Velkej Vyhazov.
 
lu_boss
2013-04-02 23:05:20+02
... v parlamente samy slusny clovek, v klobase 120 % masa, na cestach len ohladuplni vodici, v obchodoch plno poctivych predajcov, nebankovky bez vynimky seriozne...
Cloveka fakt ta spina na ephote uplne sokuje...

 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-04-03 11:14:36+02
Uzivatel PaeP zalozil 1.3. niekolko nickov, ktore som zmazal, vratane toho jeho.
 
JohnNewton
2013-04-03 11:25:21+02
No môže si umelec želať viac, ako to, aby boli jeho dielá kradnuté ešte počas jeho života a nie až po smti ?
 
Matúš Koprda
2013-04-03 11:56:53+02
Zo stránky umelca Malý prcek a. k. a. Marek Píštek:
"Fotky můžete volně použít nedělám si na ně nějaké obrovské autorské podmínky... "

Možno len chce zmeniť svet a začal od seba, uplatňovaním svojich pravidiel na iných fotografov (;
http://www.mirekpistek.cz/omne.html
 
Frola
2013-04-03 12:08:14+02
príspevok od: Matúš Koprda
Zo stránky umelca Malý prcek a. k. a. Marek Píštek:
"Fotky můžete volně použít nedělám si na ně nějaké obrovské autorské podmínky... "

Možno len chce zmeniť svet a začal od seba, uplatňovaním svojich pravidiel na iných fotografov (;
http://www.mirekpistek.cz/omne.html
malej prcek a velký podvodník . Škoda ho kluka takto se blamovat...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()