Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Bezpecnostne upozornenie pre uzivatelov e-photo.sk

sachmo
2013-04-28 12:47:28+02
Vsetkych uzivatelov tohoto portalu chcem upozornit, ze redakcia sa moze kedykolvek nalogovat do vasho profilu, citat vasu sukromnu postu, dokonca mozu zneuzit vami poskytnute osobne informacie.
Preto si rozmyslite, co vyplnate a co pisete do posty.
Vsetko, co pisem, viem na poziadanie preukazat.
V pripade otazok ma nekontaktujte postou, radsej mailom na bleeephoto@gmail.com
4
3
 
keko
2013-04-28 12:58:31+02
príspevok od: sachmo
Vsetkych uzivatelov tohoto portalu chcem upozornit, ze redakcia sa moze kedykolvek nalogovat do vasho profilu, citat vasu sukromnu postu, dokonca mozu zneuzit vami poskytnute osobne informacie.
Preto si rozmyslite, co vyplnate a co pisete do posty.
Vsetko, co pisem, viem na poziadanie preukazat.
V pripade otazok ma nekontaktujte postou, radsej mailom na bleeephoto@gmail.com
Tymto ta ziadam, aby si to preukazal.
0
3
 
Jurij88
2013-04-28 13:03:22+02
konšpiračno-účelová paranoia, ktorá od teba neprekvapuje
1
4
 
kovacmj
2013-04-28 13:04:09+02
http://sk.wikipedia.org/wiki/Paranoja
1
3
 
pyrula
2013-04-28 13:05:20+02
A ty si myslis, ze taky gmail si nemoze pozret tvoju sukromnu postu?
0
9
 
sachmo
2013-04-28 13:05:45+02
príspevok od: keko
Tymto ta ziadam, aby si to preukazal.
posli mi tvoj mail, poslem ti screenshoty
0
0
 
HUGO7
2013-04-28 13:07:54+02
Ved je to ich portál, tak si myslím že je normálne že si vedia pozrieť tvoju poštu, otázka je či to je správne pripadnbe etické. Ale zase nechce sa mi veriť že by sa niekto s redakcie zabával tým že by pozeral tvoju súkromnú poštu.... Inak verím tomu že aj majiteľ Googlu, Fcb, Azetu a pod si vie pozrieť poštu klientov. Pokiaľ tam píšeš niečo čo nechceš aby niekto iný vedel tak to tomu človeku povedz osobne.
0
3
 
sachmo
2013-04-28 13:08:46+02
príspevok od: Jurij88
konšpiračno-účelová paranoia, ktorá od teba neprekvapuje
posli mi tvoj mail, poslem screenshoty - postu od sefredaktora, v ktorej pise, ze sa loguju do profilov, ale aj to, ze tvoje meno, uvedene pri registrovani a hned na to zmenene, je zneuzite na vytvorenie uceloveho nicku na tvoju diskreditaciu. K tymto udajom nema pristup kazdy, len redakcia, resp. uzivatelia s administratorskymi pravami (z prerieknutia sefredaktora v mojej poste je jasne, ze minimalne jeden taky uzivatel je)
1
0
 
tomatito
ocenenie redakciou 2013-04-28 13:08:48+02
Sak to je uplne prirodzene ze sa moze nalogovat ked ma tvoje heslo to dava logiku ci nie ? Takisto kazda ina stranka kde sa registrujes ma pristup k tvojim udajom aj postam aj ku vsetkemu, aj ked sa sice nepriznaju v pripade surnej potreby ta ocekuju..Aj gmail..ten ti dokonca povinne cita postu a podla toho ti dava reklamy..si sa teraz zobudil do tohoto sveta??
0
3
 
keko
2013-04-28 13:09:22+02
príspevok od: sachmo
posli mi tvoj mail, poslem ti screenshoty
petras(at)foto(dot)sk
0
0
 
sachmo
2013-04-28 13:10:18+02
príspevok od: kovacmj
http://sk.wikipedia.org/wiki/Paranoja
Ak sefredaktor prizna, ze sa vie nalogovat do profilu, co ak niekto, kto ma tiez prava vidiet hesla a vidi, ktore nicky su neaktivne, vyuzije svoje prava na tomto portali a lajkuje si tymi nicmi svoje fotky?
0
0
 
mato167
2013-04-28 13:11:04+02
príspevok od: tomatito
Sak to je uplne prirodzene ze sa moze nalogovat ked ma tvoje heslo to dava logiku ci nie ? Takisto kazda ina stranka kde sa registrujes ma pristup k tvojim udajom aj postam aj ku vsetkemu, aj ked sa sice nepriznaju v pripade surnej potreby ta ocekuju..Aj gmail..ten ti dokonca povinne cita postu a podla toho ti dava reklamy..si sa teraz zobudil do tohoto sveta??
nie logiku to nedava, heslo ma byt sifrovane takze ani redakcia by nemala vediet tvoje plain text heslo. iba nejaky hash. ale to je jedno, kedze admin/root ma pristup do db a moze si prezerat vsetko. je normalne na vsetkych portaloch.
0
0
 
Neschopko
2013-04-28 13:11:10+02
príspevok od: sachmo
Vsetkych uzivatelov tohoto portalu chcem upozornit, ze redakcia sa moze kedykolvek nalogovat do vasho profilu, citat vasu sukromnu postu, dokonca mozu zneuzit vami poskytnute osobne informacie.
Preto si rozmyslite, co vyplnate a co pisete do posty.
Vsetko, co pisem, viem na poziadanie preukazat.
V pripade otazok ma nekontaktujte postou, radsej mailom na bleeephoto@gmail.com
Sachmo, ja vážne netuším, čo tu robíš, keď sa ti tu nič nepáči a na všetko, čo sa tu udeje máš nejakú konšpiračnú teóriu. Vážne to už nie je vtipné, priam by som no nazval nechutne trápnym, až otravným ...
Príde mi to, ako keď príde východniar do Bratislavy, stále nadáva, ako je v Bratislave na hovno no aj tak tu bude žiť.
1
11
 
Paulie
2013-04-28 13:11:15+02
príspevok od: sachmo
Vsetkych uzivatelov tohoto portalu chcem upozornit, ze redakcia sa moze kedykolvek nalogovat do vasho profilu, citat vasu sukromnu postu, dokonca mozu zneuzit vami poskytnute osobne informacie.
Preto si rozmyslite, co vyplnate a co pisete do posty.
Vsetko, co pisem, viem na poziadanie preukazat.
V pripade otazok ma nekontaktujte postou, radsej mailom na bleeephoto@gmail.com
No a čo, nič nové pod slnkom. Myslíš si, že na iných portáloch taká možnosť neexistuje?
http://youtu.be/Hs7Ozc6vE3s
0
0
 
kovacmj
2013-04-28 13:13:43+02
príspevok od: sachmo
Ak sefredaktor prizna, ze sa vie nalogovat do profilu, co ak niekto, kto ma tiez prava vidiet hesla a vidi, ktore nicky su neaktivne, vyuzije svoje prava na tomto portali a lajkuje si tymi nicmi svoje fotky?
Toto ma v tvojej paranoji utvrdilo. Sorry. Nič osobné.
0
0
 
sachmo
2013-04-28 13:14:26+02
príspevok od: tomatito
Sak to je uplne prirodzene ze sa moze nalogovat ked ma tvoje heslo to dava logiku ci nie ? Takisto kazda ina stranka kde sa registrujes ma pristup k tvojim udajom aj postam aj ku vsetkemu, aj ked sa sice nepriznaju v pripade surnej potreby ta ocekuju..Aj gmail..ten ti dokonca povinne cita postu a podla toho ti dava reklamy..si sa teraz zobudil do tohoto sveta??
Ak taketo prava maju, je to bezne, ale ak tieto prava zneuziju, co sa deje, tak to uz v poriadku nie je.
2
1
 
sachmo
2013-04-28 13:15:10+02
príspevok od: Neschopko
Sachmo, ja vážne netuším, čo tu robíš, keď sa ti tu nič nepáči a na všetko, čo sa tu udeje máš nejakú konšpiračnú teóriu. Vážne to už nie je vtipné, priam by som no nazval nechutne trápnym, až otravným ...
Príde mi to, ako keď príde východniar do Bratislavy, stále nadáva, ako je v Bratislave na hovno no aj tak tu bude žiť.
A ty si mrcov dalsi nick alebo kto?
1
0
 
dodo_bb
2013-04-28 13:16:17+02
Žiadne konšpirácie, každý vie, že všetko, čo bolo raz na webe, môže niekto druhý prečítať, použiť či zneužiť Proste uverejňuj len to, za čo sa nemusíš ani dnes ani zajtra hanbiť a nedávaj na web nič, čo považuješ za dôverné Okrem toho diskový priestor ephota je súkromný priestor, kam má majiteľ pochopiteľne vstup. Bolo niekde niekedy na ephote garantované nejaké súkromie? Je rok 2013, myslel som, že toto je už dnes všeobecne známe
0
5
 
Paulie
2013-04-28 13:16:35+02
príspevok od: tomatito
Sak to je uplne prirodzene ze sa moze nalogovat ked ma tvoje heslo to dava logiku ci nie ? Takisto kazda ina stranka kde sa registrujes ma pristup k tvojim udajom aj postam aj ku vsetkemu, aj ked sa sice nepriznaju v pripade surnej potreby ta ocekuju..Aj gmail..ten ti dokonca povinne cita postu a podla toho ti dava reklamy..si sa teraz zobudil do tohoto sveta??
Nemusí mať tvoje heslo, stačí mu jedno "univerzálne", nič viac.
0
0
 
sachmo
2013-04-28 13:16:42+02
príspevok od: mato167
nie logiku to nedava, heslo ma byt sifrovane takze ani redakcia by nemala vediet tvoje plain text heslo. iba nejaky hash. ale to je jedno, kedze admin/root ma pristup do db a moze si prezerat vsetko. je normalne na vsetkych portaloch.
No ale oni maju tvoje heslo, ktore zadas, ziadny hash. Teoreticky sa moze stat, ze si jakoval fotky, ktore si ani nelajkoval.
0
0
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()