Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Bezpecnostne upozornenie pre uzivatelov e-photo.sk

sachmo
sachmo 2013-04-28 12:47:28+02
Vsetkych uzivatelov tohoto portalu chcem upozornit, ze redakcia sa moze kedykolvek nalogovat do vasho profilu, citat vasu sukromnu postu, dokonca mozu zneuzit vami poskytnute osobne informacie.
Preto si rozmyslite, co vyplnate a co pisete do posty.
Vsetko, co pisem, viem na poziadanie preukazat.
V pripade otazok ma nekontaktujte postou, radsej mailom na bleeephoto@gmail.com
 
Jenda
2013-04-28 15:38:27+02
Nezabudaj, ze VELKY BRAT ta sleduje...
0
0
 
Velky Brat
2013-04-28 15:49:10+02
príspevok od: Jenda
Nezabudaj, ze VELKY BRAT ta sleduje...
Si si isty?
0
0
 
Velky Brat
2013-04-28 15:49:39+02
príspevok od: WoodyBA
Prosím admina a všetkých veľkých bratov ephota, keď už budete lajkovať mrcove a podobné obrázky, dajte zopár lajkov aj mne... Začínam mať depku z neuznania.
Ďakujem vopred.
Davam ta na zoznam.
0
0
 
JohnNewton
2013-04-28 17:18:21+02
príspevok od: sachmo
Vsetkych uzivatelov tohoto portalu chcem upozornit, ze redakcia sa moze kedykolvek nalogovat do vasho profilu, citat vasu sukromnu postu, dokonca mozu zneuzit vami poskytnute osobne informacie.
Preto si rozmyslite, co vyplnate a co pisete do posty.
Vsetko, co pisem, viem na poziadanie preukazat.
V pripade otazok ma nekontaktujte postou, radsej mailom na bleeephoto@gmail.com
To nie je nič nové, súkromnú poštu používajú len naivky
0
5
 
bear
- moderator
2013-04-28 18:02:41+02
príspevok od: sachmo
Vsetkych uzivatelov tohoto portalu chcem upozornit, ze redakcia sa moze kedykolvek nalogovat do vasho profilu, citat vasu sukromnu postu, dokonca mozu zneuzit vami poskytnute osobne informacie.
Preto si rozmyslite, co vyplnate a co pisete do posty.
Vsetko, co pisem, viem na poziadanie preukazat.
V pripade otazok ma nekontaktujte postou, radsej mailom na bleeephoto@gmail.com
To, ze je spravca akehokolvek systemu schopny pristupovat k datam na svojom systeme sa da povazovat za standard. Neviem, preco Ta to zrovna tak irituje, vzhladom na to, ze na "bezpecny" kontakt pouzivas gmail.com to je az komicke.

P.S.- Ak nemas vlastny server, ktoremu mozes doverovat a chces s niekym bezpecne komunikovat, musis pouzivat sifrovanie. Napriklad PGP, potom je jedno, ci komunikujes, cez ephoto, azet, alebo gmail.
0
5
 
crimoso
2013-04-28 18:10:16+02
Ja teda nie som pravnik,ale moj ciste laicky pohlad na vec je ten,ze zalezi od licencneho ujednania. Pokial je v nom upozornenie, ze posta moze byt prezerana, je vsetko OK. Ale pokial tam nic také nie je, podla mna by sa mohlo jednat o paragraf porusenia listoveho tajomstva. Pozor, ze sa nieco poskytuje zadarmo neznamena,ze sa poskytovatel zbavuje zodpovednosti sa dodrziavanie zakonnych noriem, a argument,ze sa to da, tiez naznamena,ze treba pocitat s tym, ze sa to bude robit komu by sa pacilo,keby sluzba dorucovala listy zdarma,ale potajme by ich bez upozornenia otvarala a citala?
1
3
 
sachmo
2013-04-28 18:45:12+02
príspevok od: JohnNewton
To nie je nič nové, súkromnú poštu používajú len naivky
A co hovoris, ze niekto zneuzije informacie, ktore zadas a nikto z uzivatelov ich nevidi?
0
0
 
sachmo
2013-04-28 18:47:47+02
príspevok od: bear
To, ze je spravca akehokolvek systemu schopny pristupovat k datam na svojom systeme sa da povazovat za standard. Neviem, preco Ta to zrovna tak irituje, vzhladom na to, ze na "bezpecny" kontakt pouzivas gmail.com to je az komicke.

P.S.- Ak nemas vlastny server, ktoremu mozes doverovat a chces s niekym bezpecne komunikovat, musis pouzivat sifrovanie. Napriklad PGP, potom je jedno, ci komunikujes, cez ephoto, azet, alebo gmail.
Pristup k datam je jedna vec (napr. v databaze), moznost nahlasit sa do tvojho profilu a vykonavat aktivity v tvojom mene je vec druha. Zneuzivanie tebou zadanych informacii mi tiez nepride ako standard.
0
0
 
Jastojan
2013-04-28 19:04:41+02
heh, ty si riadny "bojkotér" no mám dosť
0
1
 
sachmo
2013-04-28 19:22:25+02
príspevok od: bear
To, ze je spravca akehokolvek systemu schopny pristupovat k datam na svojom systeme sa da povazovat za standard. Neviem, preco Ta to zrovna tak irituje, vzhladom na to, ze na "bezpecny" kontakt pouzivas gmail.com to je az komicke.

P.S.- Ak nemas vlastny server, ktoremu mozes doverovat a chces s niekym bezpecne komunikovat, musis pouzivat sifrovanie. Napriklad PGP, potom je jedno, ci komunikujes, cez ephoto, azet, alebo gmail.
No a gmail je bezpecny voci redakcii ephoto, tam sa nedostanu. Ak by aj chceli pouzit heslo, tak nepochodia, lebo pouzivam jedinecne hesla. Navyse mam nastavenu 2-krokovu verifikaciu heslo + sms kod. Mozno sa najdu sikovni ludia, ktori by gmail prelomit vedeli, nie som ale pre nich natolko zaujimavi, aby to skusali.
2
0
 
Neschopko
2013-04-28 19:29:56+02
"No a gmail je bezpecny voci redakcii ephoto, tam sa nedostanu, Ak by aj chceli pouzit heslo, tak nepochodia, lebo pouzivam jedinecne hesla ..."

Sachmo, ty by si mal prispievať radšej sem ... http://ufoarea51.blog.cz/
0
7
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-04-28 20:04:17+02
Mily Luboš Krupa, je čas ukončiť tvoju anonymitu, za ktoru sa skryvas. Bohuzial mi nedavas inu moznost. Neustale nas tu obvinujes, urazas, a to bez dokazov. Bez toho aby som sa mohol branit. Bol som voci tebe trpezlivy. Dokonca som ta chranil pred inymi uzivatelmi, medzi ktorymi mas vela "fanusikov". Miesto toho, aby si to ocenil, neustale melies dokolecka rovnake nezmysli.
Sukromne som ti napisal, ze mi nedavas inu moznost, ako sa branit, len zrusenim tvojho uctu. Rovnako ako v sukromnej poste ti tu davam posledne varovanie. Pokial budes pokracovat v osocovani, natlaku, urazani, tvoj ucet zmazem. Nebude ho skoda, miesto toho aby si vyuzival ephoto na to, na co bolo navrhnute, chodis sa sem odbavovat neustalim kriutizovanim vsetkeho, co tu robime. Robis si posmech z toho, ze ephoto venujeme vela casu (aj sukromneho) a namahy. Neviem, kde inde by si si mohol toto dovolit?
0
15
 
sachmo
2013-04-28 20:06:03+02
príspevok od: Neschopko
"No a gmail je bezpecny voci redakcii ephoto, tam sa nedostanu, Ak by aj chceli pouzit heslo, tak nepochodia, lebo pouzivam jedinecne hesla ..."

Sachmo, ty by si mal prispievať radšej sem ... http://ufoarea51.blog.cz/
Ak budes pouzivat rozumne argumenty a nie lacny vysmech, hoci ani sam nevies z coho, tak rad s tebou podiskutujem. Ale kludne mozes pridavat svoje podpriemerne reakcie, je tu dost ludi, ktori ti to olajkuju a to ti isto dvihne sebavedomie.
2
0
 
Filip Bucher
2013-04-28 20:10:26+02
príspevok od: sachmo
Vsetkych uzivatelov tohoto portalu chcem upozornit, ze redakcia sa moze kedykolvek nalogovat do vasho profilu, citat vasu sukromnu postu, dokonca mozu zneuzit vami poskytnute osobne informacie.
Preto si rozmyslite, co vyplnate a co pisete do posty.
Vsetko, co pisem, viem na poziadanie preukazat.
V pripade otazok ma nekontaktujte postou, radsej mailom na bleeephoto@gmail.com
You dont say

este mi povedz preco by sa redakcia logovala na moj účet ked si všetko môžu pozreť v databaze...

Preukazovanie chces doložit čím že nám ukážes že ephoto vlasní stránku ephoto.sk? a to vrátane databázy? ako viac by ma znepokojovalo keby to vlasnil niekto ini
0
1
 
sachmo
2013-04-28 20:10:26+02
príspevok od: Karol Srnec
Mily Luboš Krupa, je čas ukončiť tvoju anonymitu, za ktoru sa skryvas. Bohuzial mi nedavas inu moznost. Neustale nas tu obvinujes, urazas, a to bez dokazov. Bez toho aby som sa mohol branit. Bol som voci tebe trpezlivy. Dokonca som ta chranil pred inymi uzivatelmi, medzi ktorymi mas vela "fanusikov". Miesto toho, aby si to ocenil, neustale melies dokolecka rovnake nezmysli.
Sukromne som ti napisal, ze mi nedavas inu moznost, ako sa branit, len zrusenim tvojho uctu. Rovnako ako v sukromnej poste ti tu davam posledne varovanie. Pokial budes pokracovat v osocovani, natlaku, urazani, tvoj ucet zmazem. Nebude ho skoda, miesto toho aby si vyuzival ephoto na to, na co bolo navrhnute, chodis sa sem odbavovat neustalim kriutizovanim vsetkeho, co tu robime. Robis si posmech z toho, ze ephoto venujeme vela casu (aj sukromneho) a namahy. Neviem, kde inde by si si mohol toto dovolit?
Tak pod na to, napis, kto vytvoril ten nick, o ktorom sme sa bavili a ktory si zrusil vdaka tvojej vysokej inteligencii, ako si sam v poste napisal? Kto z redakcie to bol? Bol si to ty?
Mal by si sa spravat ako sefredaktor a nie ako najstarsi chlapec na pisekovisku.
Povedz otvorene, ze kryjes mrcove aktivity a aj preco to kryjes. Peniaze nesmrdia, vsak?
0
0
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-04-28 20:13:36+02
príspevok od: sachmo
Tak pod na to, napis, kto vytvoril ten nick, o ktorom sme sa bavili a ktory si zrusil vdaka tvojej vysokej inteligencii, ako si sam v poste napisal? Kto z redakcie to bol? Bol si to ty?
Mal by si sa spravat ako sefredaktor a nie ako najstarsi chlapec na pisekovisku.
Povedz otvorene, ze kryjes mrcove aktivity a aj preco to kryjes. Peniaze nesmrdia, vsak?
TRvoj ucet bude zmazany.
0
3
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-04-28 20:15:41+02
Temu uzamykam. Uzivatelovi sachmo som po niekolkonasobnom varovani zrusil ucet.
1
13
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()