Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 2

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2013-06-09 12:51:24+02
Staré pripomienkovacie fórum bolo zamknuté a preto zakladám nové, aby bolo kde pripomienkovať...
 
blahoslav J B Art
2015-04-09 22:38:31+02
príspevok od: Stratený Stano
Blahoslav, nič v zlom, ale debatuje sa tu o vzhľade stránky a je dobré, ak sa k tomu vyjadrí niekto, kto má k danej téme a v príslušnej oblasti nejaké skúsenosti. Myslím si, že v tomto prípade je úplne jedno, či Kakadu fotí a ako fotí...
nic v dobrom, ale kakadu konkretne napisal, citujem:

''nechcete miesto "projektovej managerky" radsej zamestnat este jedneho programatora.
Ty vole - to co ste tam za strukturu ala slovensko. 10 magorov okolo jednej nefunkcnej stranky. ''

koho tym myslel? ... ludi, ktori na stranke pracuju? ... alebo aj tych, ktori o stranke v tejto teme pisu snad najviac prispevkov, cize Teba, mna a dalsich?
0
0
 
kakadu
2015-04-10 00:38:24+02
príspevok od: blahoslav J B Art
ano, priznavam, som clovek omylny ... a sucasne sa za svoje komentare ospravedlnujem vsetkym bez zmyslu pre humor, ako aj tym, ktori ich mohli brat ako utok na ich homosexualitu
porozmyslaj nad pridavanim fotiek na internet a vobec kde kade pri pocuvani tohto pana.

http://tv.sme.sk/v/31654/fotograf-matus-zajac-by-nikdy-neodfotil-lienku.html
0
0
editovaný
 
Roman Point
2015-04-10 08:14:07+02
príspevok od: seifi
mne sa zase páči, že fotografie na kritiku sa všetkým (teda skoro všetkým) páčia, sú skrátka waw , kritiky pomenej, alebo dáš like alebo ideš ďalej, a to je správne, nezaťažovať sa, treba myslieť pozitívne; posúva sa to pekne do strany, princíp... ja tebe, ty mne, to tu pekne valcuje ...
Možno začali všetci naplno loziť po horách, prechádzať sa po mestách, ležať v tráve a čakať na "grizzlyho" proste začali všetci fotiť tak sa znížila návštevnosť a nezostáva ani veľa času na komentovanie. Len rýchle prebehnutie fotografií a lajk alebo non-like

Alebo som iba optimista a robím si prdel..
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-04-10 10:50:31+02
Téma je uzatvorená. Svoje pripomienky k funkcionalite a obsahu môžete začať vkladať do novej témy. Upozornenia na bugy a nefunkčnosti nevkladajte do vlakna ale napište na podpora@ephoto.sk alebo adminovi do sukromnej posty.

Dakujeme.
 
Strana 58 z 58
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()