Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

zaheslovanie albumu v galerii na ephoto

stanislavgonda
2014-03-30 09:12:56+02
čaute - vytvoril som si moj web na ephoto preco nieje mozne zaheslovat album v galerii ,alebo ak to je mozne ako na to -toto ma velmy sklamalo ked to nieje mozne .
 
pufko
2014-03-30 09:21:40+02
Je to jednoduché, súkromné fotky nevešaj na web
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-03-30 11:14:29+02
príspevok od: stanislavgonda
čaute - vytvoril som si moj web na ephoto preco nieje mozne zaheslovat album v galerii ,alebo ak to je mozne ako na to -toto ma velmy sklamalo ked to nieje mozne .
Chcete zaheslovat album na svojom webe?
 
tomis.ales
2014-03-30 13:53:28+02
Tak toto ma pobavilo
 
stanislavgonda
2014-04-06 16:04:12+02
príspevok od: admin
Chcete zaheslovat album na svojom webe?
ano chcem zaheslovat album na ephoto -ide to ?
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-04-07 10:27:10+02
príspevok od: stanislavgonda
ano chcem zaheslovat album na ephoto -ide to ?
zatial je mozne oznacit ho ako neverejny alebo viditelny pre priatelov.
Budeme uvazovat o tejto funkcii. Momentalne v takej podobe nie je dostupna.

 
stanislavgonda
2014-04-07 20:05:20+02
tak to je skoda lebo ja neuzivam napriklad facebook a nemam ako jednoducho zdielat foto z nejakych sukromnych akcii alebo napriklad k nahladnutiu fotografii

 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-04-07 20:29:33+02
príspevok od: stanislavgonda
tak to je skoda lebo ja neuzivam napriklad facebook a nemam ako jednoducho zdielat foto z nejakych sukromnych akcii alebo napriklad k nahladnutiu fotografii

skusime predebatovat s programatorom. Kazdopadne pripravujeme vyraznejsie zmeny, kde to mozeme zakomponovat. Mali by sa prejavit do mesiaca , max. dvoch.
 
Matúš Koprda
2014-04-07 22:08:18+02
príspevok od: stanislavgonda
tak to je skoda lebo ja neuzivam napriklad facebook a nemam ako jednoducho zdielat foto z nejakych sukromnych akcii alebo napriklad k nahladnutiu fotografii

Na internete nájdeš snáď milión iných služieb na súkromné či verejné zdielanie fotiek, ako píšeš "z akcii", ktoré sú na to priamo určené. Robiť to skze ephoto, čo je web pre fotografov a nadšencov fotografie mi príde ako škriabať sa ľavou rukou za pravým uchom. Ja by som Ti odporučil pohľadať inú, funkčnú a na to zameranú alternatívu, ktorých je dostupných určite dostatok. Ale rob ako chceš (-;
 
total empty
2014-04-08 23:06:03+02
príspevok od: stanislavgonda
čaute - vytvoril som si moj web na ephoto preco nieje mozne zaheslovat album v galerii ,alebo ak to je mozne ako na to -toto ma velmy sklamalo ked to nieje mozne .
Tu dávame väčšinou fotky, aby sme sa dozvedeli kritiku, aby nás niekto pochválil alebo vynadal za fúšerskú prácu, chodíme sa tu inšpirovať inými z ktorími sa dá podebatiť,že čo a ako, niečo naštudovať a tak.
Nie je to uložisko pre vyvolených.
Keby si každý hesloval albumy, zanedlho by tu nebolo na čo pozerať.
Tento web asi nieje určený pre tvoje potreby.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()