Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Zdielanie na Pinterest

sankiakis
ocenenie redakciou 2014-07-13 08:58:54+02
Cavte, ja len mala pripomienka, ked sa snazim zdielat fotku pomocou pinterest tlacitka pod nou, vyhodi na sice na ich stranku ale ked chcem post pripnut vyhodi err. neviem ci to len men ale skor je chyba niekde v kode, z inych webov to takto funguje. pozrite sa na to niekto kompetentny pls
 
total empty
2014-07-13 10:05:19+02
príspevok od: sankiakis
Cavte, ja len mala pripomienka, ked sa snazim zdielat fotku pomocou pinterest tlacitka pod nou, vyhodi na sice na ich stranku ale ked chcem post pripnut vyhodi err. neviem ci to len men ale skor je chyba niekde v kode, z inych webov to takto funguje. pozrite sa na to niekto kompetentny pls
Nejak to blokuje stránku, treba si nastaviť povoliť vždy .
Niečo také ako videa na FB z YouTube, ak klikneš,že si ho chceš pozrieť na YouTube, treba dať povoliť vždy (možnosti pre túto stranku) a cez účet trebárs FB,akurát musíš povoliť prístup k svojím info, čiže ako keby si dal že sa mi páčí.
Skúšal som to cez Hebus.com a tam to ide v pohode,nemusíš byť ani registrovaný, dáš len že sa mi páčí a cez účet FB, a fotka je tam. Ale na tvoj účet na FB teraz budú odtial prúdiť novnky.
Všetko je o ochrane a povoleniach. Ja robím v IE11.
 
Miro Bartánus
2014-10-07 15:29:27+02
príspevok od: total empty
Nejak to blokuje stránku, treba si nastaviť povoliť vždy .
Niečo také ako videa na FB z YouTube, ak klikneš,že si ho chceš pozrieť na YouTube, treba dať povoliť vždy (možnosti pre túto stranku) a cez účet trebárs FB,akurát musíš povoliť prístup k svojím info, čiže ako keby si dal že sa mi páčí.
Skúšal som to cez Hebus.com a tam to ide v pohode,nemusíš byť ani registrovaný, dáš len že sa mi páčí a cez účet FB, a fotka je tam. Ale na tvoj účet na FB teraz budú odtial prúdiť novnky.
Všetko je o ochrane a povoleniach. Ja robím v IE11.
Ahoj, tak ako je to, mám si niečo nastaviť ja v browseri (Chrome)? Alebo si má niečo nastaviť ePhoto v svojom systéme?

Dík za odpoveď.
 
total empty
2014-10-07 16:06:43+02
príspevok od: Miro Bartánus
Ahoj, tak ako je to, mám si niečo nastaviť ja v browseri (Chrome)? Alebo si má niečo nastaviť ePhoto v svojom systéme?

Dík za odpoveď.
Ide to normálne, maš otvorenú svoju fotku,dáš klik na to Pečko,otvorí sa ti nová stránka, daš zdieľať aj na FB,zase klikneš v pravo na to péčko, požiadá ťa, ako sa má správať k tomu doplnku prehliadač-sú tam možnosti, daš klik že povoliť vždy,potom sa ti zobrazí ďalšie okno, kde pečko žiadá o zdieľanie príspevkom na tvojom FB účte, dáš OK a eto vsjo.
 
Miro Bartánus
2014-10-08 15:04:51+02
príspevok od: total empty
Ide to normálne, maš otvorenú svoju fotku,dáš klik na to Pečko,otvorí sa ti nová stránka, daš zdieľať aj na FB,zase klikneš v pravo na to péčko, požiadá ťa, ako sa má správať k tomu doplnku prehliadač-sú tam možnosti, daš klik že povoliť vždy,potom sa ti zobrazí ďalšie okno, kde pečko žiadá o zdieľanie príspevkom na tvojom FB účte, dáš OK a eto vsjo.
Vďaka za radu ale nepodarilo sa mi to napraviť. Vygooglil som toto: http://www.plaincitylife.com/2013/08/why-pinterest-could-not-fetch-image.html a podľa toho, musia chlapci v ePhoto nastaviť niečo v .htaccess...

Len potom nechápem ako to môže ísť tebe?
 
total empty
2014-10-08 20:08:33+02
príspevok od: Miro Bartánus
Vďaka za radu ale nepodarilo sa mi to napraviť. Vygooglil som toto: http://www.plaincitylife.com/2013/08/why-pinterest-could-not-fetch-image.html a podľa toho, musia chlapci v ePhoto nastaviť niečo v .htaccess...

Len potom nechápem ako to môže ísť tebe?
Vyskúšaj iný prehliadač, ja robim v IE.
Možno fakt to tu musia ešte niečo vyladiť na ephoto, neviem, ja som pinterest mal na zdieľanie na svojom účte na Hebus od ich vzniku, čo tu ešte o tom ani nesnívali, že to trvalo nejaký rok dokedy sa dostali do povedomia aj na Slovensku.
Možno nejaké tie cookie už mám dávno prepojené z iným účtom,tak preto to ide.
Neviem, ja nejak nedávam tomu nejak význam, ešte som nepocítil potrebu prezentovať sa aj tam, zatial.
 
total empty
2014-10-08 20:21:11+02
príspevok od: Miro Bartánus
Vďaka za radu ale nepodarilo sa mi to napraviť. Vygooglil som toto: http://www.plaincitylife.com/2013/08/why-pinterest-could-not-fetch-image.html a podľa toho, musia chlapci v ePhoto nastaviť niečo v .htaccess...

Len potom nechápem ako to môže ísť tebe?
Skúšal som cez Hebus a ide to trocha inak,treba tam určiť aj kategóriu.
A potom zase cez ephoto a čuduj sa svete, načítalo mi to to francúzske zdieľanie !!!
Takže je tam nejaké prepojenie na belgický server.
Normálne mi to pisalo po francúzsky.
Záhada pre admina na rozlúštenie.
 
Miro Bartánus
2014-10-09 00:18:48+02
príspevok od: total empty
Skúšal som cez Hebus a ide to trocha inak,treba tam určiť aj kategóriu.
A potom zase cez ephoto a čuduj sa svete, načítalo mi to to francúzske zdieľanie !!!
Takže je tam nejaké prepojenie na belgický server.
Normálne mi to pisalo po francúzsky.
Záhada pre admina na rozlúštenie.
Rozumiem, ty na to aby si použil Pinterest ešte potrebuješ Hebus konto, ja ho ale nemám (a ani sa mi nechce ho zriaďovať). U teba to ide asi na dva kroky: Hebus server si najskôr downloadne obrázok z ePhoto k sebe na Hebus a potom Pinterest z Hebusu. Ja to chcem tak, aby to Pinterest stiahol rovno z ePhoto. Tak je to aj navrhnuté.

Pointa je zrejme v tom, že admini ePhota blokujú download obrázkov na Pinterest (to je nejaký Amazon cloud) ale neblokujú iné servery (napr. Hebus).


Ešte raz dík, že si to pre mňa vysúšal. U mňa sa to rovnako správa na Chrome aj na IE.

Takže to môžem iba ak dať dať na buglist ePhoto. Tak to sa asi načakám...
 
total empty
2014-10-09 01:02:10+02
príspevok od: Miro Bartánus
Rozumiem, ty na to aby si použil Pinterest ešte potrebuješ Hebus konto, ja ho ale nemám (a ani sa mi nechce ho zriaďovať). U teba to ide asi na dva kroky: Hebus server si najskôr downloadne obrázok z ePhoto k sebe na Hebus a potom Pinterest z Hebusu. Ja to chcem tak, aby to Pinterest stiahol rovno z ePhoto. Tak je to aj navrhnuté.

Pointa je zrejme v tom, že admini ePhota blokujú download obrázkov na Pinterest (to je nejaký Amazon cloud) ale neblokujú iné servery (napr. Hebus).


Ešte raz dík, že si to pre mňa vysúšal. U mňa sa to rovnako správa na Chrome aj na IE.

Takže to môžem iba ak dať dať na buglist ePhoto. Tak to sa asi načakám...
Minule mi to išlo aj ephota a dneska nie, z hebus ide bez problémov, takže chyba bude niekde len tu na ephote.
 
total empty
2014-10-10 14:08:33+02
príspevok od: Miro Bartánus
Rozumiem, ty na to aby si použil Pinterest ešte potrebuješ Hebus konto, ja ho ale nemám (a ani sa mi nechce ho zriaďovať). U teba to ide asi na dva kroky: Hebus server si najskôr downloadne obrázok z ePhoto k sebe na Hebus a potom Pinterest z Hebusu. Ja to chcem tak, aby to Pinterest stiahol rovno z ePhoto. Tak je to aj navrhnuté.

Pointa je zrejme v tom, že admini ePhota blokujú download obrázkov na Pinterest (to je nejaký Amazon cloud) ale neblokujú iné servery (napr. Hebus).


Ešte raz dík, že si to pre mňa vysúšal. U mňa sa to rovnako správa na Chrome aj na IE.

Takže to môžem iba ak dať dať na buglist ePhoto. Tak to sa asi načakám...
Ja ti neviem, ale som zistil, že moje fotky zdieľajú iní ľudia na "pečku" z Google plus, tak neviem načo to mám zdieľať ešte ja .
http://www.pinterest.com/pin/487303622150382049/
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()