Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...
 
seifi
2019-08-24 21:52:10+02
príspevok od: fatality
algoritmus nepusti.. ..a uz je to asi aj tak jedno.. ..
asi tak ale predsa to tak nemôže byť na každej úrovni; keď je bordel hore, tak aspoň my tu nižšie by sme mali vedieť medzi sebou akosi fungovať; či načisto ide platiť, zachráň sa kto môžeš ?
 
fatality
2020-05-16 12:24:52+02
ach jaj,chodi sem 3apol cloveka,teda trafic minimalny,uverejnuje podobny pocet,teda naroky
na server,storage tiez minimalne..clovek klikne na fotku,ktoru si chce pozriet..a koliesko sa len toci,toci a toci..:/..ephoto chce asi vyhnat aj tie zbytky skalnych..
 
landov
2020-05-16 17:37:14+02
Mna len fascinuje, ze nikdo, ale naozaj NIKDO z adminov/spravcov (mozno je to ten isty a vlastne jediny clovek) sa neozve, nezareaguje, proste hlava v piesku na totalku...toto v dnesnej dobe nepochopim. Ale X-rocne recyklovane clanky len pre platene konta (btw, vsetko je toho podobneho free na nete) vyvolava smiech cez slzy. No nic, (one man) show must go on !
 
landov
2020-05-16 19:23:16+02
edit: "nikto"
 
poqy
2020-05-16 20:02:27+02
Na druhej strane aspom môžeme pi.ovať koľko chceme a nikto nás nevyj.be
 
photox
2020-05-17 07:53:14+02
príspevok od: landov
Mna len fascinuje, ze nikdo, ale naozaj NIKDO z adminov/spravcov (mozno je to ten isty a vlastne jediny clovek) sa neozve, nezareaguje, proste hlava v piesku na totalku...toto v dnesnej dobe nepochopim. Ale X-rocne recyklovane clanky len pre platene konta (btw, vsetko je toho podobneho free na nete) vyvolava smiech cez slzy. No nic, (one man) show must go on !
Ephoto sa zrodilo ked bola digitalna fotografia v plienkach, digitalna fotografia je uz na inom konci vesmiru ale ephoto stale v tych plienkach. Zoberte si kde by boI Instagram keby mali take iste pravidla ako ma ephoto, neexistoval by. Ephoto existuje iba preto lebo je to slovensky web, nenajdete tu ziadne dobre napady iba stale to iste grckanie dookola, Fuji, Oly.... a ti isty stazovatelia ktori vedia, ze v internete je toho viac a kvalitnejsie.
 
Marek Janicko
2020-05-17 13:51:33+02
Klinec do rakvy Ephota bolo platené konto. Správcovia nesprávne navrhli model platenia čo sa im stalo osudné a bohužiaľ ľudia odišli preč a nemajú dôvod sa vrátiť. Užívatelia i písali spätnú väzbu na nový model, no nikto ich nepočúval. Rok trvalo kým pochopili, že spravili zle a hľa tento výsledok je do dnešného dňa.
Takisto si pozriem ephoto z času na čas, no výnimočne komentujem alebo niečo nahrám.

A bohužiaľ z tých 10 tich skalných je 50% užívateľov, ktorí nemajú čo hľadať na internete a svojimi komentárami odradia novo prichádzajúcich návštevníkov.
Za tejto situácie obdivujem Karola, že viacmenej píše pre duchov.

Mimochodom autor témy ocenení redakciou a posledná aktivita 08.10.2015. To tiež nieje najlepšia vizitka.
 
landov
2020-05-17 19:57:59+02
Ja len poopravim, ze ani nie tak platene konto, to by este preslo, ALE platene diskusne forum (aj ked to neskor znovu dali free...pozde - to bol unikatny krok, ked ich chytil mamon a asi vidina lahkeho zarobku (pretoze dovtedy to na ephoto.sk naozaj zilo...to uz je naozaj teraz ako sci-fi).
 
photox
2020-05-17 20:39:29+02
príspevok od: landov
Ja len poopravim, ze ani nie tak platene konto, to by este preslo, ALE platene diskusne forum (aj ked to neskor znovu dali free...pozde - to bol unikatny krok, ked ich chytil mamon a asi vidina lahkeho zarobku (pretoze dovtedy to na ephoto.sk naozaj zilo...to uz je naozaj teraz ako sci-fi).
Robili to presne opacne ako to robia ti co nieco dosiahli. Pod medzi nas, zarabaj nam peniaze a este nam za to musis zaplatit. Instagram ti da sancu zadarmo a ked sa budes snazit budes kreativny a svojou pracou privedies dalsich ludi tak ta kralovsky odmenia...
 
blahoslav J B Art
2020-05-19 10:17:31+02
príspevok od: photox
Robili to presne opacne ako to robia ti co nieco dosiahli. Pod medzi nas, zarabaj nam peniaze a este nam za to musis zaplatit. Instagram ti da sancu zadarmo a ked sa budes snazit budes kreativny a svojou pracou privedies dalsich ludi tak ta kralovsky odmenia...
a ako to vyzera u vas v Nemecku na nemeckych fotoserveroch? ... vsetko zadarmo a odmenovanie pre uspesnych clenov?
 
photox
2020-05-19 10:59:15+02
príspevok od: blahoslav J B Art
a ako to vyzera u vas v Nemecku na nemeckych fotoserveroch? ... vsetko zadarmo a odmenovanie pre uspesnych clenov?
Preco sa mna na to pytas? Nie som ani na jednom nemeckom servre. Ale jedno je iste, kto je naozaj fanda fotografie je tam kde sa vsetko toci okolo fotografie, co ephoto rozhodne nie je.
 
blahoslav J B Art
2020-05-19 11:54:30+02
príspevok od: photox
Preco sa mna na to pytas? Nie som ani na jednom nemeckom servre. Ale jedno je iste, kto je naozaj fanda fotografie je tam kde sa vsetko toci okolo fotografie, co ephoto rozhodne nie je.
pytam sa, lebo ma to zaujima ... ci nahodou aj Nemci idu radsej na nejake americke/anglicke stranky, IG, FB, ako na domace nemecke
 
photox
2020-05-19 12:36:50+02
Nemam potuchy ako je to na nemeckych strankach, tato debata je o tejto stranke.
 
seifi
2020-05-19 13:15:44+02
príspevok od: photox
Nemam potuchy ako je to na nemeckych strankach, tato debata je o tejto stranke.
ale ak ukážeme palcom a dokážeme, že inde je to tak isto, v lepšom prípade ešte horšie, tak máme vyhrané; u nás veľmi obľúbená, často používaná a osvedčená taktika
 
photox
2020-05-19 13:53:13+02
Keby sa to objavilo denne aspom 1000 novych fotografii bolo by to tu ovela zaujimavejsie aj pre fotografov aj pre reklamu, bolo by tu neporovnatelne viac ludi. Tu je to uplne naopak, neviem ci to bol napad spoplatnit vkladanie fotografii alebo tak isto spoplatnene clanky PP. Ale tie prizemne recenzie su zadara. Tento web vychoval ISO generaciu ktori nevedia nic o fotografii. Ale ako sa hovori, blbci zu tiez ludia.
 
blahoslav J B Art
2020-05-19 14:03:35+02
príspevok od: seifi
ale ak ukážeme palcom a dokážeme, že inde je to tak isto, v lepšom prípade ešte horšie, tak máme vyhrané; u nás veľmi obľúbená, často používaná a osvedčená taktika
ja len ci tu zbytocne neplaceme ako Matovic na tlacovke
 
pedro81
2020-05-19 14:37:20+02
Existuje ina alternativa? Lepsi portal vramci SK?
 
seifi
2020-05-19 19:42:29+02
príspevok od: blahoslav J B Art
ja len ci tu zbytocne neplaceme ako Matovic na tlacovke
Zdá sa mi, že ti Matovič leží viac v žalúdku ako Fico. Smutné je to.
 
brnj
2020-06-19 22:36:33+02
príspevok od: pedro81
Existuje ina alternativa? Lepsi portal vramci SK?
neexistuje
 
brnj
2020-06-19 22:37:20+02
Neni tu kategória luminografia inak povedané lightpainting čo je na škodu.
 
Strana 45 z 47
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()