Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2015-04-10 13:40:30+02
Admin, nerozumiem celkom, prečo si nám zamkol pripomienkovacie fórum... Vari naše pripomienky nepomáhajú v zlepšovaní funkčnosti stránky...?
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-04-10 13:59:23+02
príspevok od: Stratený Stano
Admin, nerozumiem celkom, prečo si nám zamkol pripomienkovacie fórum... Vari naše pripomienky nepomáhajú v zlepšovaní funkčnosti stránky...?
nie, ale vlakno bolo uz dlhe a neaktualne stare pripomienky. Vsetko co planujeme pridat a spracovat mame zaznamenane, mnohe veci su vyriesene. Koniec vlakna uz nebol k teme. Takto sme to urobili aj pred dvomi rokmi. Vlakno je nadalej mozne citat, aktualne pripomienky by mali byt pisane do noveho vlakna, pri ktorom som predpokladal, ze ho zalozite Len pripominam, ze technicke bugy a ine poziadavky je potrebne pisat na podpora@ephoto.sk, alebo adminovi. Urychli to spracovanie a komunikaciu. Napady a pripomienky k funkcionalite vitame v tomto vlakne.
 
Matúš Koprda
2015-04-10 14:01:50+02
Navrhujem vytvárať vždy konkrétnu tému ku konkrétnemu problému. Tj ak budeme riešiť nefunkčnosť TOP prehľadu na titulke, riešime to v samostatnej téme. Keď budeme riešiť napr. problém s prihlásením - ďalšia téma. Systém hodnotenia - ďalšia téma. Mala veľkosť foto dňa - ďalšia téma. A tak ďalej.
Keď sa problém vyrieši, téma sa uzamkne a bude všetkým jasné, že daný problém je zo strany ephota vyriešený.
Takto len neprehľadne diskutujeme vždy o jednom probléme a ostatné zostanú zabudnuté kdesi hlboko vo fóre.
Rieši sa to tak aj na zahraničných portáloch, kde sú témy vždy konkrétne a preto aj ich riešenie je jasne kontrolovateľné.
 
seifi
2015-04-10 14:26:07+02
príspevok od: Matúš Koprda
Navrhujem vytvárať vždy konkrétnu tému ku konkrétnemu problému. Tj ak budeme riešiť nefunkčnosť TOP prehľadu na titulke, riešime to v samostatnej téme. Keď budeme riešiť napr. problém s prihlásením - ďalšia téma. Systém hodnotenia - ďalšia téma. Mala veľkosť foto dňa - ďalšia téma. A tak ďalej.
Keď sa problém vyrieši, téma sa uzamkne a bude všetkým jasné, že daný problém je zo strany ephota vyriešený.
Takto len neprehľadne diskutujeme vždy o jednom probléme a ostatné zostanú zabudnuté kdesi hlboko vo fóre.
Rieši sa to tak aj na zahraničných portáloch, kde sú témy vždy konkrétne a preto aj ich riešenie je jasne kontrolovateľné.
ľudia nebudú vyhľadávať či je alebo nie je založená téma na danú problematiku; budú zakladať nové témy, tak to bolo aj v minulosti, na jeden problém budú 2-4 témy; tu sa písalo všetko do jednej témy a ako píše admin ... máme zaznamenané;
a admin tiež vedel, kde čo hľadať
a my sme vedeli, kde písať; našiel som pripomienky 2 a hop, napísané
píšeš ... takto len neprehľadne diskutujeme, nesúhlasím, prečo neprehľadne, všetci vieme o čom, a diskutujú tí, čo majú záujem a prehľad, koľko že je diskutujúcich, nech admin spočíta, 30-40 ľudí ?
myslím si, že je to necitlivý prístup admina k našim písačkám; nezvládli to na ephote ...

 
Matúš Koprda
2015-04-10 14:43:55+02
príspevok od: seifi
ľudia nebudú vyhľadávať či je alebo nie je založená téma na danú problematiku; budú zakladať nové témy, tak to bolo aj v minulosti, na jeden problém budú 2-4 témy; tu sa písalo všetko do jednej témy a ako píše admin ... máme zaznamenané;
a admin tiež vedel, kde čo hľadať
a my sme vedeli, kde písať; našiel som pripomienky 2 a hop, napísané
píšeš ... takto len neprehľadne diskutujeme, nesúhlasím, prečo neprehľadne, všetci vieme o čom, a diskutujú tí, čo majú záujem a prehľad, koľko že je diskutujúcich, nech admin spočíta, 30-40 ľudí ?
myslím si, že je to necitlivý prístup admina k našim písačkám; nezvládli to na ephote ...

Ale to všetko sa dá pekne odkontrolovať. Spraví sa kategória vo fóre s názovom Pripomienky (resp. využije sa aktuálna), stanoví sa predpísaný spôsob zakladania témy (napr. že pripomienka musí obsahovať screenshoty problému, SW človeka čo problém našiel, atď) a rieši sa to konkrétne a jasne. Pokiaľ sa problém vyrieši, téma sa uzamkne. Pokiaľ by niekto vytvoril duplicitnú tému, pre admina je otázka dvoch minút ju zamknúť s odkázaním na pôvodnú, nech nevzniká chaos.

A áno, tebe aj ďaľším 20 ľuďom čo diskutujú v týchto témach "ephoto pripomienky" sa zdá vlákno prehľadné. Ale zvyšku ľudí, ktorých to až tak netrápi a pritom by si z času na čas radi pozreli ako sa rieši ten ktorý problém, to prehľadné nepríde. Zisk je jasný - prehľadnosť a kontrolovateľnosť. Vo všeobecnej diskusii sa rieši TOPka. Ale sú tu aj iné problémy/otázky/pripomienky, ktoré zostali vo fóre zabudnuté s adminovou nejasnou odpoveďou "Ďakujeme, budeme sa tomu venovať". Príklad: optimalizácia ephota pre smartphony, možnosť prihlásiť sa jedným dotykom, zvláštne fungovanie posúvania fotografii, klikateľnosť na FOTO DŇA na titulke iba v spodnej polovici atď. Aké máš informácie o riešení týchto problémov? Ja nijaké, lebo sa stretli iba z vyššie spomenutou reakciou a odvtedy sa nič neudialo. Ale o prehľade TOP24 sa vypisuje a vypisuje.

Samozrejme je to iba návrh na sprehľadnenie, ide o formu. V konečnom dôsledku na tom moc nezáleží.
 
seifi
2015-04-10 15:01:27+02
príspevok od: Matúš Koprda
Ale to všetko sa dá pekne odkontrolovať. Spraví sa kategória vo fóre s názovom Pripomienky (resp. využije sa aktuálna), stanoví sa predpísaný spôsob zakladania témy (napr. že pripomienka musí obsahovať screenshoty problému, SW človeka čo problém našiel, atď) a rieši sa to konkrétne a jasne. Pokiaľ sa problém vyrieši, téma sa uzamkne. Pokiaľ by niekto vytvoril duplicitnú tému, pre admina je otázka dvoch minút ju zamknúť s odkázaním na pôvodnú, nech nevzniká chaos.

A áno, tebe aj ďaľším 20 ľuďom čo diskutujú v týchto témach "ephoto pripomienky" sa zdá vlákno prehľadné. Ale zvyšku ľudí, ktorých to až tak netrápi a pritom by si z času na čas radi pozreli ako sa rieši ten ktorý problém, to prehľadné nepríde. Zisk je jasný - prehľadnosť a kontrolovateľnosť. Vo všeobecnej diskusii sa rieši TOPka. Ale sú tu aj iné problémy/otázky/pripomienky, ktoré zostali vo fóre zabudnuté s adminovou nejasnou odpoveďou "Ďakujeme, budeme sa tomu venovať". Príklad: optimalizácia ephota pre smartphony, možnosť prihlásiť sa jedným dotykom, zvláštne fungovanie posúvania fotografii, klikateľnosť na FOTO DŇA na titulke iba v spodnej polovici atď. Aké máš informácie o riešení týchto problémov? Ja nijaké, lebo sa stretli iba z vyššie spomenutou reakciou a odvtedy sa nič neudialo. Ale o prehľade TOP24 sa vypisuje a vypisuje.

Samozrejme je to iba návrh na sprehľadnenie, ide o formu. V konečnom dôsledku na tom moc nezáleží.
toto tu bolo čo navrhuješ ... a zaparkovalo sa s problémami pod jedným nadpisom, tak čo s tým narobíš ? takto sa to tu ustálilo; to admin nevidí ? ak sa pristúpi k takým systémom, čo navrhuješ, a ešte musí sa dať screenshot, tak zbohom; a hneď daj ďalší systém, kontrolný a dozorný, a potom systém, čo bude zosúlaďovať činnosť medzi tými troma systémami;
myslím si, že my sme kupujúci a ephoto je predávajúci ... fungovalo nám to, a admin, pretože jemu sa to nepáči, tak to zruší, ...môže, jeho firma...
píšem, že foto sa nehodnotí, ´tomu sa nikto nevenuje, aby sa slovko okrem páči, utrúsilo
veď debata šla normálne ako po iné dni, normálny pokec, a tu bum, ...
 
Matúš Koprda
2015-04-10 15:06:26+02
Ako vravím, nemá zmysel sa nad tým moc pozastavovať, je to iba návrh na ktorý ma inšpirovali riešenia na zahraničných portáloch. Nechce sa mi o tom už viac rozpisovať, sorry
 
seifi
2015-04-10 15:15:58+02
to píšeš dobre, súhlas by admin prekvapil, keby uzatvoril pripomienky 3;
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2015-04-12 10:40:16+02
To, že sa nebudú v prehľade TOP24 na titulke zobrazovať fotky, ktoré majú menej ako 10 lajkov, sľubujete napraviť už vyše mesiaca... Napriek tomu sa nič nedeje, náprava neprichádza...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2015-04-12 10:45:21+02
príspevok od: admin
nie, ale vlakno bolo uz dlhe a neaktualne stare pripomienky. Vsetko co planujeme pridat a spracovat mame zaznamenane, mnohe veci su vyriesene. Koniec vlakna uz nebol k teme. Takto sme to urobili aj pred dvomi rokmi. Vlakno je nadalej mozne citat, aktualne pripomienky by mali byt pisane do noveho vlakna, pri ktorom som predpokladal, ze ho zalozite Len pripominam, ze technicke bugy a ine poziadavky je potrebne pisat na podpora@ephoto.sk, alebo adminovi. Urychli to spracovanie a komunikaciu. Napady a pripomienky k funkcionalite vitame v tomto vlakne.
Admin, ja mám skôr pocit, že vlákno bolo zamknuté preto, aby zapadlo do zabudnutia a aby ľudia nevideli, čo všetko ste sľúbili a že sa nič neplní...!!!
Na adresu podpora@ephoto.sk sa neoplatí písať, lebo tam to zrejme nikto nečíta. Mám takú a nie jednu skúsenosť a okrem mňa sa v starom vlákne na toto sťažovalo viacero užívateľov, že píšu a nikto im neodpovedá...
 
kralik_j
2015-04-12 11:13:10+02
príspevok od: Matúš Koprda
Navrhujem vytvárať vždy konkrétnu tému ku konkrétnemu problému. Tj ak budeme riešiť nefunkčnosť TOP prehľadu na titulke, riešime to v samostatnej téme. Keď budeme riešiť napr. problém s prihlásením - ďalšia téma. Systém hodnotenia - ďalšia téma. Mala veľkosť foto dňa - ďalšia téma. A tak ďalej.
Keď sa problém vyrieši, téma sa uzamkne a bude všetkým jasné, že daný problém je zo strany ephota vyriešený.
Takto len neprehľadne diskutujeme vždy o jednom probléme a ostatné zostanú zabudnuté kdesi hlboko vo fóre.
Rieši sa to tak aj na zahraničných portáloch, kde sú témy vždy konkrétne a preto aj ich riešenie je jasne kontrolovateľné.
Hlavna tema pripomienky a pod tema konkretne temy, nie vsetko dokopy ako gulas.
Taktiez reakcie skryte, nech clovek nemusi citat zbytocne balast kym sa dopracuje k podnetnym prispevkom, nech ma citatel moznost rozkliku a popripade si precitat u reakcie.

Inak s tebou suhlasim v prispevku
 
bobo222
2015-04-13 11:29:50+02
Tak rýpnem aj v novom vlákne. Mobilná verzia ninčen?
 
Lukáš Podracký
2015-04-13 12:30:34+02
Ja by som bol rád kebyže dáte už do poriadku aj posúvanie fotiek čo sú na kritiku. Lebo pár na začiatku idú dobre, ale po fotke ,,Vajskovský potok,, mi skočí fotka ,,Boje o Nízke Tatry,, ktorá už je vyše mesiaca stará...

ďakujem
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2015-04-14 13:16:06+02
Dnes som sa zaevidoval na český fotoportál www.megapixel.cz.
Zaujalo ma tam, že pri uploadovanej foto si sám autor zvolí kvôli titulke štvorcový výrez svojej fotografie a tiež veľkosť výrezu. Všetky náhľady sú štvorcové a rovnako veľké. Žiadny formát nie je teda uprednostňovaný...
To sa mi páči, to je seriózne...
 
majo.kmet
2015-04-14 14:26:32+02
príspevok od: Stratený Stano
Dnes som sa zaevidoval na český fotoportál www.megapixel.cz.
Zaujalo ma tam, že pri uploadovanej foto si sám autor zvolí kvôli titulke štvorcový výrez svojej fotografie a tiež veľkosť výrezu. Všetky náhľady sú štvorcové a rovnako veľké. Žiadny formát nie je teda uprednostňovaný...
To sa mi páči, to je seriózne...
tak isto to je aj na 500px.com
 
Marián Kuric
2015-04-14 20:25:03+02
príspevok od: Stratený Stano
Dnes som sa zaevidoval na český fotoportál www.megapixel.cz.
Zaujalo ma tam, že pri uploadovanej foto si sám autor zvolí kvôli titulke štvorcový výrez svojej fotografie a tiež veľkosť výrezu. Všetky náhľady sú štvorcové a rovnako veľké. Žiadny formát nie je teda uprednostňovaný...
To sa mi páči, to je seriózne...
uz velmi davno som toto navrhoval...neujalo sa
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2015-04-14 20:44:41+02
príspevok od: Marián Kuric
uz velmi davno som toto navrhoval...neujalo sa
Zrejme chce byť ePhoto originálne a mať to, čo nemá nik...
 
duroslav
2015-04-14 21:06:27+02
A ako väčšina geniálnych nápadov sa to stretáva s nepochopením
 
blahoslav J B Art
2015-04-14 21:12:02+02
https://www.youtube.com/watch?v=VXinPo2dyIY
 
Strana 1 z 47
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()