Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...
 
seifi
2017-09-11 13:26:33+02
príspevok od: fatality
ludia,nesvitori vam tu uz niektorym nahodou? jeden zmaze svoju galerku,lebo nejaka fotka vyhrala foto dna,druhy zmaze foto dna,lebo niekto koli nej zmazal svoju galerku,popr.bola na KRITIKE kritizovana..preboha,ved sme dospeli,alebo male deti?
ja som asi fakt jesitnejsiu skupinu ludi,ako fotografi (alebo "fotografi"?) nevidel..
sa musím usmiať, veď práve že o nič nejde; s recesie som napísal včera, že galérku zmažem, a tak som ju zmazal, neviem čo na to je; koľko ľudí tu už čo všetko zmazalo a zmaže; vybudujeme galerku inú s inou tématikou, nie tématikou mora; prečo Jaro zmazal foto dňa, neviem, on si záväzok nedával a ani si lajky neprihadzoval ...
 
fatality
2017-09-11 13:32:17+02
príspevok od: seifi
sa musím usmiať, veď práve že o nič nejde; s recesie som napísal včera, že galérku zmažem, a tak som ju zmazal, neviem čo na to je; koľko ľudí tu už čo všetko zmazalo a zmaže; vybudujeme galerku inú s inou tématikou, nie tématikou mora; prečo Jaro zmazal foto dňa, neviem, on si záväzok nedával a ani si lajky neprihadzoval ...
neviem,mne to pride,ze tu podaktori beru foto dna az prilis vazne,ako svaty gral..ak to beres s nadhladom a humorom a je to uprimne,respekt..tak by to malo byt..
 
Jaro Ondra
2017-09-11 13:48:38+02
príspevok od: seifi
sa musím usmiať, veď práve že o nič nejde; s recesie som napísal včera, že galérku zmažem, a tak som ju zmazal, neviem čo na to je; koľko ľudí tu už čo všetko zmazalo a zmaže; vybudujeme galerku inú s inou tématikou, nie tématikou mora; prečo Jaro zmazal foto dňa, neviem, on si záväzok nedával a ani si lajky neprihadzoval ...
Tematika more sa ti nepaci seifi ale zase mne ano ,ja tu nedavam fotky koli foto dna a lajkom ale koli kritike a ze tebe sa to nepaci je mi to luto inim zase hej . a ze si zmazal galerku ? ved su to len fotky ktore ajtak mas v pocitaci takze si o nic neprisiel A ze ja som zmazal ! ano ale zase som ju prihodil bez foto dna nepotrebujem ho A dalej uz o tom nebudem nic pisat stacilo mi a mam na to svoj nazor
 
duroslav
2017-09-11 14:00:43+02
príspevok od: Jaro Ondra
Tematika more sa ti nepaci seifi ale zase mne ano ,ja tu nedavam fotky koli foto dna a lajkom ale koli kritike a ze tebe sa to nepaci je mi to luto inim zase hej . a ze si zmazal galerku ? ved su to len fotky ktore ajtak mas v pocitaci takze si o nic neprisiel A ze ja som zmazal ! ano ale zase som ju prihodil bez foto dna nepotrebujem ho A dalej uz o tom nebudem nic pisat stacilo mi a mam na to svoj nazor
Funguje tu vôbec nejaká kritika?
 
calven
2017-09-11 14:04:10+02
príspevok od: duroslav
Funguje tu vôbec nejaká kritika?
Nie
 
Jaro Ondra
2017-09-11 14:08:56+02
príspevok od: duroslav
Funguje tu vôbec nejaká kritika?
Poslabsie
 
jerzi45
2017-09-11 17:29:58+02
príspevok od: Jaro Ondra
Poslabsie
ani poriadne nemôže...sú medzi nami jedinci, kt. napíšeš čokolvek, čo nezapadne do ich predstáv o kritike a zablokujú ťa...nie za osočovanie, ale za kritizovanie...! a ešte sa vyhovárajú na admina...je tu jeden expert na to...však som z toho debil... jednoduchšie je blokovať, ako rozmýšlať...
 
JanM
2017-09-11 20:11:33+02
príspevok od: jerzi45
ani poriadne nemôže...sú medzi nami jedinci, kt. napíšeš čokolvek, čo nezapadne do ich predstáv o kritike a zablokujú ťa...nie za osočovanie, ale za kritizovanie...! a ešte sa vyhovárajú na admina...je tu jeden expert na to...však som z toho debil... jednoduchšie je blokovať, ako rozmýšlať...
Tiez som bol z toho debil preco ma tu ktosi zablokoval, ked som mu slusne a vecne povedal preco sa mi jeho foto nepaci. V kontexte inych komentarov k danej fotke si asi povedal, ze vsetkych triednych nepriatelov treba bez rozmyslania odrovnat. Priznam sa, najprv ma to sokovalo a doterazma to mrzi, ale potom som si povedal ze kto che kam pomozme mu tam.
 
martinchirila
2017-09-11 20:14:45+02
Kedysi som sem rád chodil, a aj pridával foto, a teraz akosi už nemám toľko chuti. Niekedy vidím super foto a na kritike kritika typu- vyretušoval by som list, keby mala modelka inak palec..... ajajajj celé zle. Myslím že v dobe počítačov to ľuďom začalo riadne jeb... teda šibať, a neberú fotografiu napríklad ako celok ale snažia sa aj tak na dobrej fotke niečo nájsť aby mohli napísať riadnu k... a niekomu niečo vytknúť. Alebo niekto zavesí fotku s holou P alebo zadkom a má pocit že je... no do toho ani nejdem rýpať radšej inak chodia tu aj deti...
 
seifi
2017-10-08 19:34:38+02
Keď pri rozkliknutej fotografii v "fotografie na kritiku" a začnem prechádzať na ďalšiu fotografiu šípkami vpravo, dozadu, prehodí ma to na "všetky fotografie" . Prečo , keď listujem v oddelení A, podmnožine , ma to prehodí do celku ? Na tieto nedorobky sme poukazovali už dávno, ale do dnešných dní sa na ne nedostalo. Veľa vecí zostalo visieť v Beta verzii.
 
alkaline
2017-10-09 13:30:02+02
príspevok od: martinchirila
Kedysi som sem rád chodil, a aj pridával foto, a teraz akosi už nemám toľko chuti. Niekedy vidím super foto a na kritike kritika typu- vyretušoval by som list, keby mala modelka inak palec..... ajajajj celé zle. Myslím že v dobe počítačov to ľuďom začalo riadne jeb... teda šibať, a neberú fotografiu napríklad ako celok ale snažia sa aj tak na dobrej fotke niečo nájsť aby mohli napísať riadnu k... a niekomu niečo vytknúť. Alebo niekto zavesí fotku s holou P alebo zadkom a má pocit že je... no do toho ani nejdem rýpať radšej inak chodia tu aj deti...
...tak čo...magnum stále žije...a čo sa deti týka...mám pocit že povinná školská dochádzka je pre ich duše mravne ďaleko toxickejšia...než pár holých zadkov z ephota...
 
fatality
2017-11-18 12:41:17+01
kliknem na fotku a nic..alebo sa mi zacne vykreslovat po riadkoch,ako kedysi
pri dialup pripojeni..ephoto je asi najpomalsi fotoserver,co poznam..
 
Cook
2017-11-18 15:59:00+01
Môže niekto kompetentný ozrejmiť čo sa deje so stránkou v poslednej dobe ? Kliknem na foto a môžem si ísť kávu uvariť kým ju načíta....
 
blahoslav J B Art
2017-11-18 16:20:52+01
u mne dobry ... mozno preto, ze som platiaci
 
Cook
2017-11-18 17:01:52+01
príspevok od: blahoslav J B Art
u mne dobry ... mozno preto, ze som platiaci
Platiaci som aj ja a v poslednom období to blbne. Pripojenie mám v poriadku, robí mi to aj na pc v práci.
 
acton
2017-11-18 17:18:31+01
príspevok od: Cook
Platiaci som aj ja a v poslednom období to blbne. Pripojenie mám v poriadku, robí mi to aj na pc v práci.
mne to robi uz davno, niekedy som minuty cakal kym mi otvori fotku, asi pred rokom som pisal adminovi a odpisali, ze u nich vsetko ok a ticho, po nejakom case mi to prestalo robit a momentalne niekedy ano niekedy nie ale uz to nie je na minuty.
 
acton
2017-11-19 19:03:39+01
Zaujimave, po tom ako som vcera napisal koment k tomuto problemu mi to zase zacalo robit, mozem si ist kavu uvarit kym mi otvori fotku...
 
Tibor78
2017-11-19 19:45:48+01
U mna to tiez ide neskutocne pomaly, pomaly nacitava fotky aj komplet vsetko....svoju fotku ani neviem pridat...
 
blahoslav J B Art
2017-11-19 20:53:43+01
a naco by si ju pridaval ... ked sa nebude dat pozriet
 
keimin
2017-11-19 22:44:48+01
akoze fakt hruuza posledne dni, fotky sa vobec nedaju plynulo prezerat, pri kazdej musim cakat cca minutu nez sa nacita
 
Strana 33 z 47
1 2 ... 31 32 33 34 35 ... 46 47
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()