Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...
 
Igor Šaffo
2015-04-20 10:42:35+02
príspevok od: Robson65
Igor, už nejaký čas chodím na photoserver, ale tam je to celé bodovanie úplne zbytočné, z môjho pohľadu nespĺňa to, čo by spĺňať malo
Je to tak, je tam skupinka ľudí ktorá bezhlavo dáva max. počet bodov a tak isto potom títo ľudia opätovne dostávajú body.
S tým nenarobíš nič, ale podľa mňa furt lepšie mať na výber zo stupnice 1..5, kde ty ako amatér podľa svojich pocitov máš možnosť si zvoliť.
Momentálne dáš max a ideš ďalej. Už to neriešim, je mi to jedno aj tak sa to tu už celé správa ako malý facebook.
 
Alien
2015-04-20 10:55:05+02
príspevok od: Robson65
Igor, už nejaký čas chodím na photoserver, ale tam je to celé bodovanie úplne zbytočné, z môjho pohľadu nespĺňa to, čo by spĺňať malo
Kvalitné fotografie na ephoto sa nedostanú ani nad 5 bodov a sračky sú najviac zobrazované fotky dňa a viete prečo pretože oko vidí oko nieje ..........
 
ujosajner
2015-04-20 11:03:23+02
príspevok od: seifi
na photoposte si vedú rebríček podľa počtu bodovaných fotografii / príspevkov za týždeň, tiež nie zle ...
pozeral som aj to kritické okienko, ujosajner, veľmi dobré, obsiahle, fajn, ale koľko že urobíš takých rozborov ? jeden do mesiaca ? to je 12 do roka; nepredpokladám, že ak by bolo každý deň také okienko, že by to davy ľudí čítali, každý sa zaujíma o svoju a nie cudziu fotografiu; skôr by som bol nejako aktivovať 1-2 riadkové kritické poznámky ...
nuz, ale co s tym narobis? citas to tu sam - kazdy chce vsetko zadarmo a najlepsie v top kvalite. pokojne urobim rozbor aj jednotlivcovi na poziadanie na konkretnu fotografiu. a zaplati tak, ako za sukromnu hodinu trenerovi vo fitku. neni problem.... a teraz ked sa zobudime, tak budem dalej pokracovat 1-2 riadkove kriticke poznamky moze kazdy pisat aj teraz ku kazdej fotke pridanej na kritiku. ale realne sa to nedeje v konstruktivnej rovine - skor take jednoriadkove poznamky dvihaju zlc a vznikaju hadky. fotografi su jesitni a nie kazdy znesie ak mu niekto povie, co si o jeho vytvore mysli. ja som sa snazil najst taky sposob, aby som bol priamy, ale neurazil. ako casto budu rozbory vychadzat, bude zavisiet aj od ohlasov a zaujmu. isteze, ze kazdeho zaujima iba jeho fotografia, no ak dokaze vidiet trochu za horizont, tak si uvedomi, ze to, co cita v rozbore, moze pomoct aj jemu ak rovnake chyby urobil na svojich fotkach aj on.
 
alexmenti
2015-04-20 12:58:29+02
príspevok od: ujosajner
nuz, ale co s tym narobis? citas to tu sam - kazdy chce vsetko zadarmo a najlepsie v top kvalite. pokojne urobim rozbor aj jednotlivcovi na poziadanie na konkretnu fotografiu. a zaplati tak, ako za sukromnu hodinu trenerovi vo fitku. neni problem.... a teraz ked sa zobudime, tak budem dalej pokracovat 1-2 riadkove kriticke poznamky moze kazdy pisat aj teraz ku kazdej fotke pridanej na kritiku. ale realne sa to nedeje v konstruktivnej rovine - skor take jednoriadkove poznamky dvihaju zlc a vznikaju hadky. fotografi su jesitni a nie kazdy znesie ak mu niekto povie, co si o jeho vytvore mysli. ja som sa snazil najst taky sposob, aby som bol priamy, ale neurazil. ako casto budu rozbory vychadzat, bude zavisiet aj od ohlasov a zaujmu. isteze, ze kazdeho zaujima iba jeho fotografia, no ak dokaze vidiet trochu za horizont, tak si uvedomi, ze to, co cita v rozbore, moze pomoct aj jemu ak rovnake chyby urobil na svojich fotkach aj on.
Už som sa vyjadril priamo v kritickom okienku, ale po prečítaní týchto riadkov musím opätovne kvitovať Tvoj prístup...je rozumný, kritický, ale pritom neurážlivý a kto chce, tak si aj z rozboru cudzích fotiek vie veľa vybrať pre posun vo vlastnej tvorbe. Robíš to veľmi dobre a držím palec, aby kritické okienko v tejto podobe našlo stabilnú súčasť diania na ephote...
 
ujosajner
2015-04-20 13:15:40+02
príspevok od: alexmenti
Už som sa vyjadril priamo v kritickom okienku, ale po prečítaní týchto riadkov musím opätovne kvitovať Tvoj prístup...je rozumný, kritický, ale pritom neurážlivý a kto chce, tak si aj z rozboru cudzích fotiek vie veľa vybrať pre posun vo vlastnej tvorbe. Robíš to veľmi dobre a držím palec, aby kritické okienko v tejto podobe našlo stabilnú súčasť diania na ephote...
velmi ma taketo vyjadrenia tesia. obzvlast preto, lebo to, co si cital odo mna v kritickom okienku je moj uplne prvy clanok, resp. kritika tohto druhu. fotografie, ktore tam riesim, som vybral preto, lebo som v nich videl isty zablesk zvlastnosti. urcite nepatria k top fotografiam, ale autori ukazali, ze su schopni vniest do nich nieco navyse (nehovorim, ze to z tych zaberov urobilo hodnotne diela, ale trosku na seba uputali moju pozornost). no a zaroven som potreboval, aby v nich boli nedostatky, na ktore sa dalo poukazat. uvidime, co sa podari pri dalsich fotografiach
 
Alien
2015-04-20 17:37:42+02
A čo riešite kuknite módne katalógy aj elite look aj napr youtube pirelli kalendár napr 2010 toto tu je len slabí neperspektívny čaj. Okrem starých skiel tu nebolo momentálne nič poriadne .A aj tie babenky nestoja za nič. Stojí to tu za prd.

https://www.youtube.com/watch?v=HyAF_TI4nxw
 
Alien
2015-04-20 17:47:30+02
Ešte som zabudol povedať to je magnum mi máme len také malé pištole na vodu.
 
fatality
2015-04-20 18:50:43+02
príspevok od: Alien
Ešte som zabudol povedať to je magnum mi máme len také malé pištole na vodu.
kamarat,najprv vela studuj,uc sa,fot..potom navstiv zopar workshopov a az potom snivaj o tom,ze za teba D4ka spravi lepsie fotky..
 
Lukáš Podracký
2015-04-20 18:54:40+02
Ja by som chcel ešte poprosiť ADMINA aby hlavne vo fóre alebo aj kludne ku fotkám na kritiku dal možnosť UPRAVIŤ text aby keď sa pomýlim alebo budem chcieť niečo dopísať aby to bolo stále v rámci jedného komentu (správy)

ďakujem
 
Alien
2015-04-20 19:08:16+02
príspevok od: fatality
kamarat,najprv vela studuj,uc sa,fot..potom navstiv zopar workshopov a az potom snivaj o tom,ze za teba D4ka spravi lepsie fotky..
O čom točíš?
 
Alien
2015-04-20 19:09:59+02
príspevok od: Lukáš Podracký
Ja by som chcel ešte poprosiť ADMINA aby hlavne vo fóre alebo aj kludne ku fotkám na kritiku dal možnosť UPRAVIŤ text aby keď sa pomýlim alebo budem chcieť niečo dopísať aby to bolo stále v rámci jedného komentu (správy)

ďakujem
Neboj nič raz to všetko padne ako alt ctrl delete
 
Alien
2015-04-20 19:19:45+02
Na druhej strane to nieje zlé zatiaľ sa tu neponúkajú sexuálne služby teda ak nerátam pampúcha.
 
Guma
2015-04-20 20:12:45+02
Ahojte,
ja by som rad uvítal, ak by fórum podporovalo Tapatalk.

Vdaka
 
Alien
2015-04-21 05:38:17+02
príspevok od: Guma
Ahojte,
ja by som rad uvítal, ak by fórum podporovalo Tapatalk.

Vdaka
Počúvaj zmizík a to je čo ???
 
Marcel Rebro
2015-04-21 08:20:55+02
príspevok od: Alien
Počúvaj zmizík a to je čo ???
Gúgel máš. Ak nie kúp si ho. Fajn vec

https://www.google.sk/?gws_rd=ssl#q=tapatalk
 
calven
2015-04-21 08:36:15+02
príspevok od: Guma
Ahojte,
ja by som rad uvítal, ak by fórum podporovalo Tapatalk.

Vdaka
Fórum je tu také mŕtve, že podpora pre Tapatalk je úplne zbytočná...
 
Alien
2015-04-21 08:43:54+02
príspevok od: Marcel Rebro
Gúgel máš. Ak nie kúp si ho. Fajn vec

https://www.google.sk/?gws_rd=ssl#q=tapatalk
To je ako hľadať ihlu v kope sena
 
Alien
2015-04-21 13:48:52+02
Inak díkes
 
Jozef Macák
2015-04-21 18:51:08+02
mne dost vadi sposob akym funguje posuvnik v galerii fotografii na kritiku...
Kliknem na posledne pridanu fotografiu a naskledne posuvnikom prechadzam na starsie fotky. Prejdem cca 10-15 fotiek a zrazu ma to hodi na zaciatok (posledne pridanu fotku). Bolo by fajn keby sa posuvnikom dalo prelistovat fotky viac do "minulosti" (napriklad fotky za poslednych 24 hodin).
 
Roman Point
2015-04-21 19:47:37+02
príspevok od: Jozef Macák
mne dost vadi sposob akym funguje posuvnik v galerii fotografii na kritiku...
Kliknem na posledne pridanu fotografiu a naskledne posuvnikom prechadzam na starsie fotky. Prejdem cca 10-15 fotiek a zrazu ma to hodi na zaciatok (posledne pridanu fotku). Bolo by fajn keby sa posuvnikom dalo prelistovat fotky viac do "minulosti" (napriklad fotky za poslednych 24 hodin).
Toto nefunguje a urguje sa už veľmi dlho.. Dokonca aj kliknutie na foto dňa pre jej zväčšenie funguje stále iba v spodnej časti. Písalo sa to v predchádzajúcom vlákne..
 
Strana 4 z 47
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()