Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...

JohnNewton
2018-10-12 09:40:38+02
príspevok od: close
A čo sa odohrávalo v tej diskusií keď bola vypnutá?
Búrka v pohári vody, o nič si neprišiel.

blahoslav J B Art
2018-10-12 11:07:17+02
príspevok od: close
A čo sa odohrávalo v tej diskusií keď bola vypnutá?

close
2018-10-12 11:17:18+02
príspevok od: blahoslav J B Art
Zhodou okolností som to dnes čítal a pokiaľ sa diskusia uberala rovnakým smerom tak len dobre že bola vypnutá...na druhej strane je smutné že ľudská mentalita je na tom tak zle že sa kvôli tomu musí vypínať diskusia

fatality
2018-10-12 12:30:00+02
ja by som pozornost upriamil na inu vec,nez na to,ze Kulisev je kamos s ephoto,tak mu tu takto "moderuju" diskusiu pod pr clankom..
preco je tento web tak strasne pomaly,najma nacitavanie fotos?..a zaroven reklamy,najma ich nacitavanie tak rychle?
to si tu ludia platia za pomaly web a rychly advertisement?

close
2018-10-12 13:56:39+02
príspevok od: fatality
ja by som pozornost upriamil na inu vec,nez na to,ze Kulisev je kamos s ephoto,tak mu tu takto "moderuju" diskusiu pod pr clankom..
preco je tento web tak strasne pomaly,najma nacitavanie fotos?..a zaroven reklamy,najma ich nacitavanie tak rychle?
to si tu ludia platia za pomaly web a rychly advertisement?
už pár krát to tu bolo rozoberané aj mnou osobne že by potreboval VÝRAZNE celý dizajn a ekosystém prekopať a optimalizovať ho na stránku fungujúcu v 21. storočí

acton
2018-10-12 15:24:48+02
príspevok od: jerzi45
ja tu mnohých autorov a diskutérov nemusím, nesúhlasím s nimi, ich fotky sa mi nepáčia...ale spravím všetko preto aby mali možnosť sa prejaviť, vyjadriť, napísať, odfotiť...je to ich základné
ľudské právo a bodka...už som dávno prišiel na to, že pravda nie je len jedna a každá má rovnaké právo obhájiť sa...predplatené, dohodnuté a vykšeftované pravdy nemajú dlhé trvanie...
krasne sa to zvrtlo proti mne, Jerzi sa cuduje ako lahko si sa dal vtiahnut do toho...
A newton vidim nemas v kotrbe ani naznak nejakej brzdy, pozri si historiu ako nechutne si sa navazal do ludi na tomto webe, pisat v tvojom pripade o najnizsich pudoch je fakt smiesne, a duplom je smiesne ked zacnes zo seba robit niekomu bodyguarda.
Minimalne 20 ludi na ephote by mohlo dat Kulisevovi lekcie z fotografie a PP... a nielen jemu.

JohnNewton
2018-10-12 18:14:23+02
príspevok od: acton
krasne sa to zvrtlo proti mne, Jerzi sa cuduje ako lahko si sa dal vtiahnut do toho...
A newton vidim nemas v kotrbe ani naznak nejakej brzdy, pozri si historiu ako nechutne si sa navazal do ludi na tomto webe, pisat v tvojom pripade o najnizsich pudoch je fakt smiesne, a duplom je smiesne ked zacnes zo seba robit niekomu bodyguarda.
Minimalne 20 ludi na ephote by mohlo dat Kulisevovi lekcie z fotografie a PP... a nielen jemu.
Tvoje výlevy neuznaného génia mám u pérdele. Ja nemôžem za to,že Albert neotváral Tvoju výstavu ale Kulisevovu na ktorého máš očividne alergiu. Viacej sa snažte, menej závidte, snáď dôjde aj na Vás. Ďalšieho trápilo, kto podával ruku Steelovej,a inak sme v poriadku ? Jerzi no daj mi lekciu o základných ľudských právach v krajinách kde sa pohybuješ. Nie všade je dovolené odpľuť si na ulici.
A Acton, s lekciami máš pravdu, si prvý na rade.

jerzi45
2018-10-12 19:03:06+02
príspevok od: JohnNewton
Tvoje výlevy neuznaného génia mám u pérdele. Ja nemôžem za to,že Albert neotváral Tvoju výstavu ale Kulisevovu na ktorého máš očividne alergiu. Viacej sa snažte, menej závidte, snáď dôjde aj na Vás. Ďalšieho trápilo, kto podával ruku Steelovej,a inak sme v poriadku ? Jerzi no daj mi lekciu o základných ľudských právach v krajinách kde sa pohybuješ. Nie všade je dovolené odpľuť si na ulici.
A Acton, s lekciami máš pravdu, si prvý na rade.
newton aj by som si s tebou ešte písal, ale nemá to evidentne žiaden zmysel...ja o voze a ty o koze...ked pochopíš o čom píšem, môžeme pokračovať...

JohnNewton
2018-10-12 19:06:58+02
príspevok od: jerzi45
newton aj by som si s tebou ešte písal, ale nemá to evidentne žiaden zmysel...ja o voze a ty o koze...ked pochopíš o čom píšem, môžeme pokračovať...
Jerzi myslím si, že viem o čom hovoríš, ale pokračovanie ani ja nepovažujem za prínosné.

fatality
2018-10-14 10:33:32+02
njak sa vam to tu rozpadlo..

Jastojan
2018-10-14 10:55:05+02
príspevok od: fatality
njak sa vam to tu rozpadlo..
Ahoj, no všímam si, že od rána nevidím fotografie, avatarov a pod. ...

fatality
2018-10-14 11:11:44+02
príspevok od: Jastojan
Ahoj, no všímam si, že od rána nevidím fotografie, avatarov a pod. ...
ale reklama sa mi nacitala,ako som klikol na tvoj prispevok ☺ .. celkom trapas,ze plateny server nema vikendovy servis..

poqy
2018-10-23 23:48:06+02
Milý admin, toto myslíte vážne? To je ten sľubovaný apgrejd fotogalérie?

poqy
2018-10-23 23:54:09+02
Nepriložil som screenshot z mobilu, tak prikladám.

seifi
2018-10-25 11:10:51+02
príspevok od: poqy
Nepriložil som screenshot z mobilu, tak prikladám.
a sú aj horšie kúsky, po rozkliknutí som hľadal fotografiu ; asi pôjdu na doraz , tak ako slovenský volič aj slovenský fotograf znesie hodne

seifi
2018-11-12 15:47:02+01
vraciam sa k reklame ... myslím si, že ephoto v tomto smere nemá cit pre mieru; reklamy pri rovnakom členskom je čím ďalej viac, a to agresívnejšej, dokonca braniacej sledovať hlavný objekt, fotografiu, či pokec pod ňou; ... teraz napr. reklama na Maďarsko pri prekluknutí na Katku G., a to kým nájdem zamaskovaný krížik, tak ubehne minúta;

Strana 41 z 41

Inzercia
  • ()

• ()

• ()

• ()

• ()