Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...
 
fatality
2018-10-14 11:11:44+02
príspevok od: Jastojan
Ahoj, no všímam si, že od rána nevidím fotografie, avatarov a pod. ...
ale reklama sa mi nacitala,ako som klikol na tvoj prispevok ☺ .. celkom trapas,ze plateny server nema vikendovy servis..
 
poqy
2018-10-23 23:48:06+02
Milý admin, toto myslíte vážne? To je ten sľubovaný apgrejd fotogalérie?
 
poqy
2018-10-23 23:54:09+02
Nepriložil som screenshot z mobilu, tak prikladám.
 
seifi
2018-10-25 11:10:51+02
príspevok od: poqy
Nepriložil som screenshot z mobilu, tak prikladám.
a sú aj horšie kúsky, po rozkliknutí som hľadal fotografiu ; asi pôjdu na doraz , tak ako slovenský volič aj slovenský fotograf znesie hodne
 
seifi
2018-11-12 15:47:02+01
vraciam sa k reklame ... myslím si, že ephoto v tomto smere nemá cit pre mieru; reklamy pri rovnakom členskom je čím ďalej viac, a to agresívnejšej, dokonca braniacej sledovať hlavný objekt, fotografiu, či pokec pod ňou; ... teraz napr. reklama na Maďarsko pri prekluknutí na Katku G., a to kým nájdem zamaskovaný krížik, tak ubehne minúta;
 
marianr
2018-12-10 12:15:30+01
Ak neblokujete reklamu, je to len váš problém.
 
seifi
2018-12-10 16:33:34+01
príspevok od: marianr
Ak neblokujete reklamu, je to len váš problém.
nie som IT-ečkar, nevysvetlím to, ale pri mojom používaní PC mi môj servisák povedal, že pre iné veci ??? nie je dobre reklamu blokovať, tak ju neblokujem; reklamu riešim tak , že chodievam na iné weby, kde je reklamy pomenej; ak nás bude viac, tak problém začne mať ephoto; áno, nech pridá viac reklamy, aj na plochu fotografií zhora, nielen zdola; myslím si, že by to malo byť vyvážené, a nie , že je to môj problém; ak ti prestane chutiť v reštaurácii, kde si sa naučil chodiť, tak budeš skôr apelovať na výmenu kuchára, a nebudeš hľadať hneď novú reštauráciu, najmä ak tvojim kamošom tam bude chutiť stále rovnako
 
landov
2018-12-10 19:54:21+01
príspevok od: seifi
nie som IT-ečkar, nevysvetlím to, ale pri mojom používaní PC mi môj servisák povedal, že pre iné veci ??? nie je dobre reklamu blokovať, tak ju neblokujem; reklamu riešim tak , že chodievam na iné weby, kde je reklamy pomenej; ak nás bude viac, tak problém začne mať ephoto; áno, nech pridá viac reklamy, aj na plochu fotografií zhora, nielen zdola; myslím si, že by to malo byť vyvážené, a nie , že je to môj problém; ak ti prestane chutiť v reštaurácii, kde si sa naučil chodiť, tak budeš skôr apelovať na výmenu kuchára, a nebudeš hľadať hneď novú reštauráciu, najmä ak tvojim kamošom tam bude chutiť stále rovnako
To bol nejaky svojsky IT-eckar Pouzivam uz roky Adblock+ k spokojnosti, bez neho je surfovanie na nete az deprimujuce.
A co sa tyka ephoto, kedysi som si platil konto, teraz uz roky nie a nie je to otazka penazi.
 
close
2018-12-10 20:46:05+01
budem sa opakovať ako niekoľko príspevkov dozadu ale tento web potrebuje URGENTNÝ REDIZAJN lebo je rozd*bany ako slovenské cesty
 
seifi
2018-12-10 22:06:43+01
príspevok od: close
budem sa opakovať ako niekoľko príspevkov dozadu ale tento web potrebuje URGENTNÝ REDIZAJN lebo je rozd*bany ako slovenské cesty
z ephoto to tu nikto nečíta - ber to ako výkrik do tmy; keď nereagujú, akože o tom nevedia
 
martinchirila
2018-12-13 06:36:35+01
príspevok od: seifi
z ephoto to tu nikto nečíta - ber to ako výkrik do tmy; keď nereagujú, akože o tom nevedia
No všimni si jediné na čom sa tu pracuje sú reklamy. A aj pribúdajú.
 
close
2018-12-13 06:46:22+01
príspevok od: martinchirila
No všimni si jediné na čom sa tu pracuje sú reklamy. A aj pribúdajú.
slovenský spôsob podnikania...nerobiť a zarobiť
 
parkie
2019-02-07 14:55:23+01
V príspevkoch je farba neprihláseného používateľa tmavomodrá, na tmavom pozadí. Neťahá vám to oči?
 
fatality
2019-04-19 19:59:28+02
cele forum je zad*bane nejakym cinskym shitom..nikto nic?
 
JanM
2019-04-20 16:32:12+02
príspevok od: fatality
cele forum je zad*bane nejakym cinskym shitom..nikto nic?
Ty nemáš záujem kúpiť diplom z univerzity? Ja už som kúpil dva . Na vážnejšiu nôtu, takéto divotvorne príspevky som tu už pár krát zbadal aj predtým. Vždy len cez weekend(?) Asi keď majú správcovia tohto webu bašavel. Dá ti to zamyslieť sa nad bezpečnosťou tejto stránky.
 
JanM
2019-04-20 18:00:04+02
Tak
 
poqy
2019-04-20 19:33:56+02
Aj Vám fungujú fabky, zámky na dverách len v pracovné dni? Cez sviatky máte otvorené dokorán pre bársakého číňana?
 
seifi
2019-04-20 20:15:28+02
nejde o predávačky, myslím si, pretože tie si to odskákali zvýšeným úsilím a maximálnou pozornosťou venovanou vysokému počtu zákazníkov, ako som pozeral na parkovisko Tesco, vo štvrtok a aj dnes. Je dobré že je zatvorené, pre tie deti, že nemusia s rodičmi do reťazcov, čo aj nezdanených rodnou stranou. Nemci majú zatvorené predajne, okrem 4 nediel do roka, všetky nedele. Okrem toho, pri obytných domoch nehučí žiadna myčka automobilov, žiadne vrtanie či pranie. Skrátka je doba oddychu a repasie duše. Sloboda nie je anarchia
 
fatality
2019-04-21 11:36:47+02
príspevok od: seifi
nejde o predávačky, myslím si, pretože tie si to odskákali zvýšeným úsilím a maximálnou pozornosťou venovanou vysokému počtu zákazníkov, ako som pozeral na parkovisko Tesco, vo štvrtok a aj dnes. Je dobré že je zatvorené, pre tie deti, že nemusia s rodičmi do reťazcov, čo aj nezdanených rodnou stranou. Nemci majú zatvorené predajne, okrem 4 nediel do roka, všetky nedele. Okrem toho, pri obytných domoch nehučí žiadna myčka automobilov, žiadne vrtanie či pranie. Skrátka je doba oddychu a repasie duše. Sloboda nie je anarchia
no bohuzial..u nas v dome vrtaju..co uz,ked inokedy nieje cas
 
seifi
2019-04-21 11:43:22+02
ako to, že máme menej času ako tí na západ od BA a žijeme biednejšie ? deň daňovej slobody sa aj tento rok , ako po každý, posunul bližšie k Vianociam , o 2 dni; a diaľnice dokončené, Mochovce postavené, kde tie peniaze len idú ?
 
Strana 41 z 47
1 2 ... 39 40 41 42 43 ... 46 47
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()