Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Fotogaléria/ prezentácia - prosím upravte to už konečne

Hanigal
2017-11-08 10:31:45+01
Zdravím,
asi tretí krát, už dávam tento podnet na zlepšenie ephoto portálu...
Ako dlhodobý užívateľ ephoto konta som sa viac krát stretol s tým, že si EPHOTO zakladá najmä na fotografiách, preto neviem pochopiť prečo prezentáciu fotografií nevylepší, a to i napriek tomu, že mi administrátor už viac krát oznámil, že sa to rieši.
Problém:
Fotografie k článkom, recenziám, alebo jednoducho od užívateľov sa po rozkliknutí objavia na viac ako celú obrazovku s nepraktickým pásom fotografií na spodnej časti - prípadne v rámci fotografie (pre niekoho možno užitočné), ale chýba funkcia, aby sa fotografie zobrazovali na celej obrazovke, aby sme si ich mohli vychutnať.
Napríklad dnes: Čítam recenziu fuji x-e3 a chcem si pozrieť fotky nafotené Karolom s týmto foťákom a otvorí sa mi fotografia na viac ako celej obrazovke. Aby som ju riadne videl, tak musím zmenšovať ctrl a -, ale potom kvôli pásu fotografií na spodnej časti, sú fotografie veľmi malé a následne musím ctrl a + aby som vedel prečítať text na stránke.
Je naozaj taký problém urobiť riadnu prezentáciu s fotografiou na celej stránke bez dolného pásu, prípadne príkazových riadkov + bonus možnosť zapnúť/vypnúť info o fotke.
Verím, že by táto úprava pomohla viacerým. Keď už platíme za konto, prosím, posnažte sa okrem výborných článkov aj u user friendly úpravu... Verím, že by to ocenili viacerí z nás...
Pekný deň prajem.
Th
 
alojz
2017-11-08 12:57:52+01
A pocuje tu niekto z kompetentnych hlas platiacich uzivatelov???
 
norulakp
2017-11-08 15:03:38+01
ja som sice neplatiaci, ale mne to ukazuje normalne, tak ako si to ty zelas, ze by to malo ukazovat.
 
Hanigal
2017-11-08 15:36:20+01
príspevok od: norulakp
ja som sice neplatiaci, ale mne to ukazuje normalne, tak ako si to ty zelas, ze by to malo ukazovat.
Tak to si ma prekvapil.
Takže - otvoríš si galériu v článku fuji x-e3 - klikneš na prvú fotku - dáš si prezentáciu a zobrazí sa ti fotka presne vo veľkosti obrazovky, bez pásu malých predchádzajúcich fotiek a nasledujúcich fotiek a najmä bez potreby scrollovať myškou, aby si videl celý obrázok, prípadne zmenšiť obrázok ctrl a mínus???
Pretože takto to zobrazuje mne a každú fotku musím posúvať hore dole aby som videl celú, ak nechcem zmenšiť veľmi fotky (ctrl a -), a to najmä kvôli tomu nešťastnému riadku s fotkami na spodku. ...
Ak sa to iba mne takto zobrazuje, tak možno mám zle nastavenú stránku...
 
yquinox
2017-11-08 16:16:50+01
príspevok od: Hanigal
Tak to si ma prekvapil.
Takže - otvoríš si galériu v článku fuji x-e3 - klikneš na prvú fotku - dáš si prezentáciu a zobrazí sa ti fotka presne vo veľkosti obrazovky, bez pásu malých predchádzajúcich fotiek a nasledujúcich fotiek a najmä bez potreby scrollovať myškou, aby si videl celý obrázok, prípadne zmenšiť obrázok ctrl a mínus???
Pretože takto to zobrazuje mne a každú fotku musím posúvať hore dole aby som videl celú, ak nechcem zmenšiť veľmi fotky (ctrl a -), a to najmä kvôli tomu nešťastnému riadku s fotkami na spodku. ...
Ak sa to iba mne takto zobrazuje, tak možno mám zle nastavenú stránku...
... mne to ide OK tiez ...
 
norulakp
2017-11-10 19:18:29+01
príspevok od: Hanigal
Tak to si ma prekvapil.
Takže - otvoríš si galériu v článku fuji x-e3 - klikneš na prvú fotku - dáš si prezentáciu a zobrazí sa ti fotka presne vo veľkosti obrazovky, bez pásu malých predchádzajúcich fotiek a nasledujúcich fotiek a najmä bez potreby scrollovať myškou, aby si videl celý obrázok, prípadne zmenšiť obrázok ctrl a mínus???
Pretože takto to zobrazuje mne a každú fotku musím posúvať hore dole aby som videl celú, ak nechcem zmenšiť veľmi fotky (ctrl a -), a to najmä kvôli tomu nešťastnému riadku s fotkami na spodku. ...
Ak sa to iba mne takto zobrazuje, tak možno mám zle nastavenú stránku...
takto mi to ukazuje bez nutnosti scrolovanaia a pouzivania +/-
 
arpgdval
2017-11-11 09:51:25+01
u mňa tiež OK.
 
Hanigal
2017-11-13 09:08:02+01
príspevok od: norulakp
takto mi to ukazuje bez nutnosti scrolovanaia a pouzivania +/-
Zdravím,
ak pred prezentáciou stlačím F11, tak mi tiež takto nejako zobrazuje fotku. Ja by som chcel vidieť celý obrázok, a čo najväčší na monitore, bez rušivého spodného riadku s fotkami. Ak by ste si chceli pozrieť spodok fotky, tak musíte zrolovať foktu smerom dole a potom Vám odstrihne vrch a samozrejme po ukončení prezentácia stačiť F11 na zapnutie stavového riadku. Možno chcem priveľa, ale ak by takáto možnosť - vidieť nerušene celý obrázok na čo najväčšej ploche monitora, veľmi by som to ocenil...
 
blahoslav J B Art
2017-11-13 10:35:30+01
príspevok od: Hanigal
Zdravím,
ak pred prezentáciou stlačím F11, tak mi tiež takto nejako zobrazuje fotku. Ja by som chcel vidieť celý obrázok, a čo najväčší na monitore, bez rušivého spodného riadku s fotkami. Ak by ste si chceli pozrieť spodok fotky, tak musíte zrolovať foktu smerom dole a potom Vám odstrihne vrch a samozrejme po ukončení prezentácia stačiť F11 na zapnutie stavového riadku. Možno chcem priveľa, ale ak by takáto možnosť - vidieť nerušene celý obrázok na čo najväčšej ploche monitora, veľmi by som to ocenil...
a nemohol by si mat trvalo zapnute F11, ak mas mensi monitor alebo na notebooku vrchna lista zbytocne ukrajuje zo zobrazovanej plochy ... a ked hore zajdes mysou, riadok sa zobrazi
 
tomis.ales
2017-11-13 13:57:54+01
U mna normal.
 
marcus_labeo
2017-11-13 14:26:56+01
Ja mám rovnaký problém: fotka sa nevojde na obrazovku, a to nielen v štandardnom zobrazení, ale ani pri režime celej obrazovky F11. Je to otravné a preto fotky pod článkami podstate nepozerávam.
 
Hanigal
2017-11-13 14:46:53+01
Uff, už som myslel že som jediný, kto s tým má problém. Stále si myslím, že som asi nejasne opísal problém. Mne tiež takéto zobrazenie vadí.
 
Habatka
2017-11-13 16:29:19+01
E E E Photo zaostáva za inými photo portálmi vo viacerých smeroch.
 
Hanigal
2017-11-13 16:48:15+01
príspevok od: blahoslav J B Art
a nemohol by si mat trvalo zapnute F11, ak mas mensi monitor alebo na notebooku vrchna lista zbytocne ukrajuje zo zobrazovanej plochy ... a ked hore zajdes mysou, riadok sa zobrazi
ďakujem za tip. Problém je aj ten pás s fotkami. Pevne dúfam, že sa ephoto zobudí a vylepší funkcionalitu galérie - prezerania fotiek tak, aby sme si ich mohli ničím nerušené vychutnať na čo najväčšej ploche televízora...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()