Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Zdá sa mi to, alebo sú fotografie v TOP24 lepšie ako boli?

jan.zitniak
jan.zitniak 2010-12-10 17:12:47+01
No neviem ephoťáci, ale mám dojem, že fotografie v TOP24 sú nejaké krajšie ako predtým, mýlim sa?
 
Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2010-12-28 11:17:12+01
su lepšie podľa mna to je novým systémom, dobré fotky tu boli aj skor len boli zapadnute..
 
beholder
2010-12-28 11:21:06+01
....neviem či sa zvýšila kvalita fotografií....ale ľudia sa už aspoň vyspia.....takže s kvalitou spánku to bude isto o niečo lepšie
 
TTL
2010-12-28 12:00:16+01
Fotky sa nezlepsili. Ale posunuli sa zanre.

Je tu viac fotiek:

1) ciernobielych

2) s velmi rozmazanym pozadim

3) makier a detailov

4) a celkovo nejako efektnych fotiek, ktore cloveka prinutia si ich rozkliknut, ale po troche studia su uplne obycajne.

A ubudli portrety a akty.

Ked sa niekomu zda, ze kvalita sa zlepsila, tak to bude si iba dojem zo zmeny, tzn. nieco nove.

Mne sa skor zda, ze prevazne fotky dna sa zhorsili. Dnes sa casto do topky dostane obycajna ciernobiela streetovka, ako dnes napriklad.

Ale nemyslim si, zeby tuto zmenu zapricinil system. Skor je to tym, ze je zima, ludom sa nechce fotit a a tak sa radi pozeraju na prefarbene krajinky a kvetinky
 
beholder
2010-12-28 13:21:06+01
príspevok od: TTL
Fotky sa nezlepsili. Ale posunuli sa zanre.

Je tu viac fotiek:

1) ciernobielych

2) s velmi rozmazanym pozadim

3) makier a detailov

4) a celkovo nejako efektnych fotiek, ktore cloveka prinutia si ich rozkliknut, ale po troche studia su uplne obycajne.

A ubudli portrety a akty.

Ked sa niekomu zda, ze kvalita sa zlepsila, tak to bude si iba dojem zo zmeny, tzn. nieco nove.

Mne sa skor zda, ze prevazne fotky dna sa zhorsili. Dnes sa casto do topky dostane obycajna ciernobiela streetovka, ako dnes napriklad.

Ale nemyslim si, zeby tuto zmenu zapricinil system. Skor je to tym, ze je zima, ludom sa nechce fotit a a tak sa radi pozeraju na prefarbene krajinky a kvetinky
...ubudli portréty a pribudli makrá?.....no, pokiaľ idú niektoré žánre mimo Teba, môže sa to tak javiť......na mňa je tu portrétov (ak sa všetky tie pokusy o portrét tak dajú nazvať) až až.......makier/detailoviek tak sezónne....akosi som nezaregistroval ich väčšie množstvo...skôr naopak...


....krajinky a portréty tu dominujú......na päty im šlapú psíkomačičkovosýkorkovrabčekovoainakzvieratkové............makro/detail.........a v úzadí street, šport, abstrakt.....a iné umenie........(teda aspoň tak to vnímam ja)

 
Cyril
2010-12-28 13:21:09+01
Zda sa Ti to
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-12-28 15:34:03+01
príspevok od: Photograph33
tak ako som pisal aj na fotopatracke.cz, k comu su dobre body?.....co vam povedia.....?....nic......viac si vazim komenty...tie naozaj povedia autorovi co sa na fotografii paci a co by sa dalo zlepsit.........
Mnohí nevedia písať komentáre, najmä začiatočníci nie a tak sa vedia lepšie vyjadriť pridelením bodov...
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2011-01-06 13:14:29+01
Posledné dni ma presvedčili o tom, že hodnotenie fotografií ako tu teraz funguje (skôr asi ľudia ako systém samotný) nemá nič spoločné s pokusom o hodnotenie reálnej hodnoty fotiek, aj keď doteraz som ešte trochu mal tú nádej.
 
kralik_j
2011-01-06 15:17:14+01
príspevok od: Stratený Stano
Mnohí nevedia písať komentáre, najmä začiatočníci nie a tak sa vedia lepšie vyjadriť pridelením bodov...
ked nevedia slovami popisat co si o fotke myslia, ako si mozu u seba odovodnit bodovanie v troch kategoriach hodnotenia? Ako mozu potom asociovat konkretne body?
 
kralik_j
2011-01-06 15:18:07+01
príspevok od: Michal Matloň
Posledné dni ma presvedčili o tom, že hodnotenie fotografií ako tu teraz funguje (skôr asi ľudia ako systém samotný) nemá nič spoločné s pokusom o hodnotenie reálnej hodnoty fotiek, aj keď doteraz som ešte trochu mal tú nádej.
narazas na dnesne foto, ci vcerajsie top?
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2011-01-06 15:32:19+01
príspevok od: kralik_j
narazas na dnesne foto, ci vcerajsie top?
Aj aj, nehovorím, že sú to zlé fotky ale rozhodne tu za tie dni boli omnoho lepšie.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()