Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Kam zmizol fotograf11?

arpi
arpi 2011-02-28 09:53:25+01
Vcera tu bola fotka od autora fotograf11. Dnes nie je. A nie je tu ani fotograf11. Co si pamatam mal dost prispevkov pod fotkami a aj fore. Uniklo mi nieco?
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-03-01 22:00:08+01
príspevok od: seifi
Je tu ešte možnosť takáto : všetky fotky pridané napr. v pondelok, od 00 do 24 hod. budú schované v banke a vystavia sa na hodnotenie v utorok o 00 hod. a budú tam do 24 hod. Celý balík sa vystaví na hodnotenie naodrazu. Fotky nazberané v utorok počas dňa sa zase vystavia na hodnotenie v stredu, To akoby ste zberali úrodu zo záhrady do košíka celý deň a šli na trh až nasledujúci deň ráno. To by bolo tiež riešenie.
Ja osobne pridávam foto v deň, keď sa mám čas venovať odpovediam a písať reakcie... Na ďalší deň už nemusím mať vôbec čas. Myslím si, že je dobre pod fotkou podebatovať, vysvetliť, doplniť a tak...
Vystaviť celý balík - a v akom poradí? Väčšina pozrie na prvých pár foto a dovidenia... Opäť tu vidím nejaké to znevýhodnenie...
 
Cyril
2011-03-01 22:20:55+01
príspevok od: Stratený Stano
Ja osobne pridávam foto v deň, keď sa mám čas venovať odpovediam a písať reakcie... Na ďalší deň už nemusím mať vôbec čas. Myslím si, že je dobre pod fotkou podebatovať, vysvetliť, doplniť a tak...
Vystaviť celý balík - a v akom poradí? Väčšina pozrie na prvých pár foto a dovidenia... Opäť tu vidím nejaké to znevýhodnenie...
Presne, o polnoci Ti vysypu furu brikiet, pozres par z vrchu a .....
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-03-01 22:22:43+01
príspevok od: Cyril
Presne, o polnoci Ti vysypu furu brikiet, pozres par z vrchu a .....
Dnes si s Cyrilom nejako rozumieme...
 
Cyril
2011-03-01 23:23:24+01
príspevok od: Stratený Stano
Dnes si s Cyrilom nejako rozumieme...
Neboj, nic od Teba nepotrebujem
Co si povedal, ma podla mna hlavu aj patu.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-03-01 23:45:25+01
príspevok od: Cyril
Neboj, nic od Teba nepotrebujem
Co si povedal, ma podla mna hlavu aj patu.
Ani keď kúpim skener od Hasselblada...?
 
JOK3R
2011-03-02 00:12:49+01
príspevok od: Stratený Stano
Ani keď kúpim skener od Hasselblada...?
Čo že si kúpil? Niečo by som od teba potreboval...
 
sunajn
2011-03-02 02:56:24+01
A ešte navrhujem, aby sa foto dňa dávalo aj dlhodobo registrovaným členom ktorí su tu - takých najmenej... keď nie viac! - a posledný qartál nevynechali viac ako týždeň v kuse.

PS: Všimli ste si, že nemam absenciu viac ako 7dem dní?
 
sunajn
2011-03-02 03:11:04+01
príspevok od: Marcel Rebro
Stano, nechcem Ťa nachytávať ... len som dnes strávil istú nezanedbateľnú dobu s východňarom (to nie je invektíva, to je len geolokalizácia) ktorý trval na tom, že ak si 100 ulúpených dukátov rozdelíme na polovice, mal by dostať 60.

Nespochybňoval, že 100 / 2 = 50. Ani nespochybňoval že poďla lúpežníckych pravidiel sa lup delí rovným dielom. Len sa mu zdalo spravodlivé aby dostal 60 ...

.... nuž a tak som nejak rozbehnutý v argumentácii ...
Tak si mu mal vysvetliť, že delba sa robí buď - bratsky, alebo napol. A je očividné, že sa chcel s Tebou pobratať...
 
sunajn
2011-03-02 03:14:52+01
príspevok od: kralik_j
suhlasim, je to logicke a racionalne. Tie \"ine\" portaly to predsa len maju uz lepsie zvladnute a vychytane lepsie..


Ale tento je najkrajší
 
Cyril
2011-03-02 11:06:48+01
príspevok od: Stratený Stano
Ani keď kúpim skener od Hasselblada...?
Srandicky, srandicky
 
Strana 5 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()