Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

zobrazovanie fotografií

majky358
2011-03-22 19:56:00+01
Keď tak preklikávam a pozerám aké nové fotografie pribudli, tak poväčšine natrafím na fotografiu, ktorá je panoramatická a tú nastáva problém že tie "šípky", ktoré slúžia na prechod medzi fotografiami zalezú dole, a niet na ne ako kliknúť . Tento problém pozorujem od začiatku .
Bol by som vďačný za riešenie (kódu ...)
 
KoCi
2011-07-14 11:32:23+02
Tiez som za zarovnanie tych sipiek nahor, pretoze castokrat musim prehliadanie fotiek prerusit prave kvoli tomuto neduhu.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-07-14 11:53:16+02
Preposlem poziadavku programatorom.
 
Marosh
2011-07-14 12:40:38+02
Tiež som si všimol istú skutočnosť.... totiž ak si kliknete na "Top 24 hod." tak vám ukáže tretiu stránku (teda nie tie úplne top), no dole tá bodka ukazuje, že to je prvá strana, po kliknutí na ľavú šípku ostane tá istá, len skočí na tretiu bodku a až potom sa posunie na 2. a 1. stranu....
Nie je to síce žiadna tragédia, ale využil som možnosť napísať to keď tu už je táto téma
 
pxls.jpg
2011-07-14 14:54:18+02
príspevok od: Karol Srnec
Preposlem poziadavku programatorom.
keby sa dalo, tak by bolo dobre spomenut im aj to ze v opere sa nezobrazuju od redesignu ziadne fotky, ani ikonky
 
tomis.ales
2011-07-14 19:12:36+02
príspevok od: pxls.jpg
keby sa dalo, tak by bolo dobre spomenut im aj to ze v opere sa nezobrazuju od redesignu ziadne fotky, ani ikonky
Sice neviem co myslis, ale mne v Opere ide vsetko, nevyzera, ze by nieco niekde chybalo. Myslim.
 
pxls.jpg
2011-07-18 14:21:05+02
príspevok od: tomis.ales
Sice neviem co myslis, ale mne v Opere ide vsetko, nevyzera, ze by nieco niekde chybalo. Myslim.
dik za reakciu, vdaka tebe som zistil co je vo veci
trosku som sa na to pozrel a stala sa nejaka zaujimava vec, ze som si volakedy davno blokol nejaky z bannerov a pri redesigne sa to akosi automaticky asociovalo so vsetkymi obrazkami dokonca aj na forach.

Nepatral som po tom, kedze sa mi tato chyba stala ziatial na kazdom pocitaci kde bola nainstalovana opera a vzdy len na tomto jednom portali, ine isli bezproblemov. pravdepodobne sa to bloknutie prenieslo vsade cez opera link.

 
Napster050
2011-11-19 20:23:20+01
otvorím starú tému....
zaujímalo by ma, ako zistím autora fotografie zobrazujúcej sa v "Najnovšie na kritiku".
Po kliknutí na fotku sa zobrazí všetko možné info, ale nick autora nie je nikde, zato možnosť pridať autora do obľubenych a ine blbosti tam sú.
Buď som totálne slepí a nevidím tam nikde "klikateľný" nick autora alebo to tam proste chýba...
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-11-19 20:56:55+01
príspevok od: Napster050
otvorím starú tému....
zaujímalo by ma, ako zistím autora fotografie zobrazujúcej sa v "Najnovšie na kritiku".
Po kliknutí na fotku sa zobrazí všetko možné info, ale nick autora nie je nikde, zato možnosť pridať autora do obľubenych a ine blbosti tam sú.
Buď som totálne slepí a nevidím tam nikde "klikateľný" nick autora alebo to tam proste chýba...
To je naschval. Autora uvidis az po ohodnoteni.
 
miki33
2011-11-19 21:13:40+01
príspevok od: Karol Srnec
To je naschval. Autora uvidis az po ohodnoteni.
aj mne to velmi chyba, mozno napr. po 24 (48) hodinach po publikovani by sa mohol autor zobrazit. Potom uz hodnotenie nema vplyv na TOP vysledky. Clovek ak ked si pozera starsie foto, a chce pozriet galeriu nejakeho autora - no neda sa k tomu normalne doklikat
 
Rastislav
2012-04-09 08:07:26+02
príspevok od: Karol Srnec
To je naschval. Autora uvidis az po ohodnoteni.
Mám dve pripomienky.
1. Teraz v náhľade zobrazuje autora, ale pri prekliknutí na fotku nie, mohlo to ostať tak ako to bolo, že autor sa ukáže až po ohodnotení.
2. Pridal som viac fotiek naraz pred niekoľkými dňami a keď dávam fotky na kritiku, tak ich nezobrazuje v kritike podľa dátumu pridania na kritiku, ako keby ich hodilo dozadu kvôli dátumu pridania do galérie. Alebo ja mám niečo zle nastavené?
Ďakujem.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-04-09 08:36:29+02
príspevok od: Rastislav
Mám dve pripomienky.
1. Teraz v náhľade zobrazuje autora, ale pri prekliknutí na fotku nie, mohlo to ostať tak ako to bolo, že autor sa ukáže až po ohodnotení.
2. Pridal som viac fotiek naraz pred niekoľkými dňami a keď dávam fotky na kritiku, tak ich nezobrazuje v kritike podľa dátumu pridania na kritiku, ako keby ich hodilo dozadu kvôli dátumu pridania do galérie. Alebo ja mám niečo zle nastavené?
Ďakujem.
Momentalne pracujeme na druhej faze zmien v galerii a v hodnoteni. Preto zobrazovanie autora momentalne nebudeme menit.

Fotky na kritiku sa zobrazuju podla toho, kedy boli na kritiku pridane a nie kedy boli nahrane do galerie. Je to preto, aby si lubovolnu fotku, aj starsi, mohol dat na kritiku a zobrazila sa aktualne a nie niekde vzadu.
 
Rastislav
2012-04-09 08:54:10+02
príspevok od: Karol Srnec
Momentalne pracujeme na druhej faze zmien v galerii a v hodnoteni. Preto zobrazovanie autora momentalne nebudeme menit.

Fotky na kritiku sa zobrazuju podla toho, kedy boli na kritiku pridane a nie kedy boli nahrane do galerie. Je to preto, aby si lubovolnu fotku, aj starsi, mohol dat na kritiku a zobrazila sa aktualne a nie niekde vzadu.
Na titulnej stránke sa mi zobrazuje fotka, ktorú som pridal na kritiku, ale keď dám zobraziť viac fotografií na kritiku, tak sa mi nezobrazí, ako keby ich tam nezobrazovalo podľa toho kedy boli pridané na kritiku, všimol som si to aj u iných fotiek.
Inak prajem príjemné sviatky.
 
Rastislav
2012-04-10 08:42:23+02
príspevok od: Karol Srnec
Momentalne pracujeme na druhej faze zmien v galerii a v hodnoteni. Preto zobrazovanie autora momentalne nebudeme menit.

Fotky na kritiku sa zobrazuju podla toho, kedy boli na kritiku pridane a nie kedy boli nahrane do galerie. Je to preto, aby si lubovolnu fotku, aj starsi, mohol dat na kritiku a zobrazila sa aktualne a nie niekde vzadu.
Na margo mojich tvrdení, že fotky na kritiku sa nezobrazujú podľa toho, ako boli pridané na kritiku som spravil tieto dve snímky obrazovky. Na prvej si treba všimnúť najnovšie fotky na kritiku na úvodnej obrazovke a druhá je spravená po prekliku na viac fotiek na kritiku a tam už niektoré chýbajú a sú zobrazené ďalej, predpokladám, že podľa času pridania. Ak sa mýlim, tak sa ospravedlňujem.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-04-10 12:45:09+02
príspevok od: Rastislav
Na margo mojich tvrdení, že fotky na kritiku sa nezobrazujú podľa toho, ako boli pridané na kritiku som spravil tieto dve snímky obrazovky. Na prvej si treba všimnúť najnovšie fotky na kritiku na úvodnej obrazovke a druhá je spravená po prekliku na viac fotiek na kritiku a tam už niektoré chýbajú a sú zobrazené ďalej, predpokladám, že podľa času pridania. Ak sa mýlim, tak sa ospravedlňujem.
Uz by to malo byt OK.
 
Rastislav
2012-05-09 07:47:35+02
príspevok od: Karol Srnec
Uz by to malo byt OK.
Opäť ten istý problém.
 
vlhaz
2012-05-09 18:43:52+02
Dobrý deň, prosím Vás, ako sa vkladajú fotky na kritiku? Pri vkladaní mi dáva možnosť len "verejná" alebo "iba pre priateľov" ja mám záujem hlavne o názory iných.....
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()