Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Hodnotenie - body 1 az 4

titinius
titinius 2011-04-02 13:29:48+02
naco tam tieto body su vlastne ? vsak ich nikto nevyuziva, a ked je fotka zla, tak radsej napise ze ani radsej nehodnoti, mozno sa boji "pomsty" alebo len nechce deprimovat autora, resp protirecit vacsine, neviem,,,

v kazdom pripade by ste to mali nejako prepracovat, to hodnotenie, lebo takto je to uplne neobjektivne podla mna,, :/ :/ :/
bud su tu fotky co maju hodnotenie medzi 5,5 a 7 alebo potom su tu tie uplne bez hodnotenia, to rovno mozete urobit stupnicu 1 az 3

moj postreh
 
blahoslav J B Art
2012-10-27 17:21:37+02
mne sa nepaci, ze pri fotkach na kritiku nie je tlacitko 'nepaci sa'
co sme na fejsbuku ? tam sa vsetko vsetkym paci
 
seifi
2012-10-27 17:33:26+02
príspevok od: blahoslav J B Art
mne sa nepaci, ze pri fotkach na kritiku nie je tlacitko 'nepaci sa'
co sme na fejsbuku ? tam sa vsetko vsetkym paci
dnes sa nepáči nenosí, na svet sa treba pozerať pozitívne, nanjnovšie aj kolektívne, kritika musí byť konštruktívna, nie len pindať, že to nechceš, musíš povedať, čo chceš; kde robíš, nemáte teambuildingy ?
 
Cyril
2012-10-27 17:33:46+02
príspevok od: Janet
jaaaj , takže takto to tu funguje, je to trochu blbosť nie !? Hneď 7 bodov.hmm.. ja by som za "páči sa mi" dala 1 bod a nepáči 0 !
Je to, nie trochu, ale riadna somarina!
Ja by som dal za nepaci -1
 
martin9113
2012-10-27 17:43:53+02
cely sistem je na dve veci, niektore fotky ktore dostanu like by podla stareho systemu nedosiehli ani 5 boov. niekto sem da babu z velkymy kozamy nik sa nezamysli nad tym ci si to zasluzi 7 bodov hlavne ze su mega kozy a ma plny pocet.
 
Janet
2012-10-27 18:02:03+02
príspevok od: Cyril
Je to, nie trochu, ale riadna somarina!
Ja by som dal za nepaci -1
no to áno, je to somarina...asi najrozumnejšie by bolo: páči sa mi - +1 bod, priemer - bez hodnotenia - 0 bodov a nepáči - (-1) bod. Ale čo je dnes rozumne !??? aj : D
 
Strana 9 z 9
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()