Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Forum - vkladanie odkazov a otvaranie na poslednej strane

NefroniK
2011-04-07 10:32:02+02
Vzdy, ked chcem vlozit nejaky odkaz kliknem na tu "retaz". Az dnes som prisiel na to, ako ta retaz vlastne funguje, ze sa daju vlozit odkazy len na ine temy na fore.
Druha vec co sa tyka odkazov: Ked som skopiroval do prispevku link z ephotoshopu tak mi ho po odoslani pekne prelikovalo a je to ako odkaz.
Ako ale mozem vlozit odkaz do prispevku tak, aby aj akykolvek iny externy odkaz sa tvaril ako odkaz? Je to vobec mozne?

Druha vec co ma napadla je, ze ak kliknem v aktivitach na to, ze m niekto odpovedal na fore, dostanem sa priamo na konkretny prispevok co je fajn. Co ma k tomuto napadlo je, ze pri vypise vsetkych tem by odkaz s nazom temy mohol odkazovat priamo na poslednu stranku fora alebo by bol za nazvom dalsi odkaz, ktory by siel na poslednu stranu a samotny nazov na prvu.
Dovod: Casto sa mi stava, ze si nevsimnem, ze je v teme viac stran prispevkov a tam napisem nieco, co uz bolo povedane. Samozrejme, ze sa neda kontrolovat ked je niekde 5-10 stran, ale mam na mysli take 2-3 strankove temy
 
NefroniK
2011-04-07 10:38:35+02
Este jedna vec - moznost editovat alebo zmazat svoj prispevok po dobu aspon 5-10 minut po odoslani. Usetrili by sa prispevky ak nieco zabudnete a podobne - ako ja teraz
 
bear
- moderator
2011-04-07 11:19:57+02
Odkazy na externe stranky sa automaticky nelinkuju - asi je to koli tomu, aby sa nezvysoval google rating konkurencnym strankam (ak je stranka nalinkovana z roznych stranok, google ju potom preferuje). Na forach, kde taketo obmedzenia nie su je su plne prispevkov plnych nezmyselnych linkov.
 
NefroniK
2011-04-07 13:03:03+02
príspevok od: bear
Odkazy na externe stranky sa automaticky nelinkuju - asi je to koli tomu, aby sa nezvysoval google rating konkurencnym strankam (ak je stranka nalinkovana z roznych stranok, google ju potom preferuje). Na forach, kde taketo obmedzenia nie su je su plne prispevkov plnych nezmyselnych linkov.
Napadlo ma ze to asi bude kvoli tomu.
 
NefroniK
2011-04-07 22:17:37+02
Nechcem spamovat, ale co ta druha vec?
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()