Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Nahrá jednu fotku dvakrát

okanom
2012-03-12 16:01:31+01
Zdravím ephoto mi nahrá jednu fotku dvakrát a ked jednu zmazem zmazu sa obe. Viete mi nejak pomoct? Dakujem
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-03-12 16:12:26+01
Skusil som tvoj ucet. Nahral som fotku Girl. Nahrala sa korektne. Problem bude zrjme niekde v tvojom prehliadaci.
 
arpi
2012-03-12 17:16:12+01
príspevok od: Karol Srnec
Skusil som tvoj ucet. Nahral som fotku Girl. Nahrala sa korektne. Problem bude zrjme niekde v tvojom prehliadaci.
Zaujimalo by ma co presne znamena "skusit ucet" ineho uzivatela? Prihlasit sa pod jeho menom s nejakym univerzalnym heslom?
 
PaPi
2012-03-12 17:37:09+01
príspevok od: arpi
Zaujimalo by ma co presne znamena "skusit ucet" ineho uzivatela? Prihlasit sa pod jeho menom s nejakym univerzalnym heslom?
Hmmmm, predbehol si ma...
 
inkubbus
2012-03-12 17:42:57+01
príspevok od: arpi
Zaujimalo by ma co presne znamena "skusit ucet" ineho uzivatela? Prihlasit sa pod jeho menom s nejakym univerzalnym heslom?
no a? ked ma administratorske prava, preco by nemohol. je len na jeho moralke ci to chce zneuzivat alebo pouzivat k dobru uzivatelov.
 
total empty
2012-03-12 17:47:51+01
predtým davnejšie sa to parkrát stalo i mne.tO BUDE NEJAKá TAJOMNá CHYBA V MATRIXE KTORá SA AKTIVUJE LEN ZA URčITýCH OKOLNOSTI.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-03-12 18:42:17+01
príspevok od: Karol Srnec
Skusil som tvoj ucet. Nahral som fotku Girl. Nahrala sa korektne. Problem bude zrjme niekde v tvojom prehliadaci.
Aha, tak som asi dostal odpoveď aj na moju otázku ohľadne Ochrany pošty (samostatná téma vo fóre)...
Karol, pokiaľ tam vieš vojsť len ty, tak je to v poriadku... Uvažujem však nad tým, že po vstupe do pošty sa dajú texty skopírovať a vytlačiť na papier... Na ďalší postup už radšej nemyslím...
 
lowenature
2012-03-12 19:07:41+01
príspevok od: Stratený Stano
Aha, tak som asi dostal odpoveď aj na moju otázku ohľadne Ochrany pošty (samostatná téma vo fóre)...
Karol, pokiaľ tam vieš vojsť len ty, tak je to v poriadku... Uvažujem však nad tým, že po vstupe do pošty sa dajú texty skopírovať a vytlačiť na papier... Na ďalší postup už radšej nemyslím...
Kedy si som niečo malo o tom čítal ,stačí načúvať na určitom porte a ak je slabé heslo tak sa tam ajtak dostane každý . Sú na to dostupné programy , ktoré načúvajú ako aj tie ktoré takíto software odhalia. Revoluce? Pardón Evoluce.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-03-12 20:14:42+01
Ano, ako administrator mam k disppozicii moznost prihlasit sa pod lubovolnym nickom. Umoznuje mi to, ako aj webmasterovi riesit problemy podobne tomuto.
 
total empty
2012-03-12 20:18:57+01
príspevok od: lowenature
Kedy si som niečo malo o tom čítal ,stačí načúvať na určitom porte a ak je slabé heslo tak sa tam ajtak dostane každý . Sú na to dostupné programy , ktoré načúvajú ako aj tie ktoré takíto software odhalia. Revoluce? Pardón Evoluce.
ale nato su antiviraky aby tomu zabranili-ukradnutie totožnosti.
 
Blackman
2012-03-12 20:25:41+01
príspevok od: Karol Srnec
Ano, ako administrator mam k disppozicii moznost prihlasit sa pod lubovolnym nickom. Umoznuje mi to, ako aj webmasterovi riesit problemy podobne tomuto.
Prepac Karol ale riesenie problemu nie je ospravedlnenie na slabe zabezpecenie. Tiez by sa ti asi nepacilo keby ti mali od tvojho auta kluce vsetci bratislavsky servisaci v BA a okoli, z dovodu rychlejsieho zasahu pri poruche.
 
Marcel Rebro
2012-03-12 20:27:32+01
príspevok od: total empty
ale nato su antiviraky aby tomu zabranili-ukradnutie totožnosti.
svata prostoto

... antivirak sedi na tvojom PCku / MACku. Kontroluje co ide dnu
... pakety sa odchytavaju medzi Tvojim PCkom / MACkom a zvyskom sveta. Pre jednoduchost nebudem riesit detaily kde
... co s tym ma anitivitrus?
 
Marcel Rebro
2012-03-12 20:33:52+01
príspevok od: Blackman
Prepac Karol ale riesenie problemu nie je ospravedlnenie na slabe zabezpecenie. Tiez by sa ti asi nepacilo keby ti mali od tvojho auta kluce vsetci bratislavsky servisaci v BA a okoli, z dovodu rychlejsieho zasahu pri poruche.
Dobre rano demokracia.

Spoliehat sa na zabezpecenie informacii zasielanych akymkolvek sposobom inym ako prostrednictvom certifikovanych bezpecnostnych autorit je naivne. Teda na urovni nezavisleho cloveka (takeho co od neho prd zavisi).

U cloveka zavisleho je naivne (a sebevrazdene) spoliehat sa na bezpecnost akejkolvek formy digitalnej komunikacie.
 
total empty
2012-03-12 20:37:20+01
príspevok od: Marcel Rebro
svata prostoto

... antivirak sedi na tvojom PCku / MACku. Kontroluje co ide dnu
... pakety sa odchytavaju medzi Tvojim PCkom / MACkom a zvyskom sveta. Pre jednoduchost nebudem riesit detaily kde
... co s tym ma anitivitrus?
veď oni si robia reklamu,že ochrania tvoju totožnosť atď, tak potom asi zavádzaju ľudí , nie?
A nakoniec ja niesom banka takže ma to ani nejak netrápy.
 
Blackman
2012-03-12 20:40:31+01
príspevok od: Marcel Rebro
Dobre rano demokracia.

Spoliehat sa na zabezpecenie informacii zasielanych akymkolvek sposobom inym ako prostrednictvom certifikovanych bezpecnostnych autorit je naivne. Teda na urovni nezavisleho cloveka (takeho co od neho prd zavisi).

U cloveka zavisleho je naivne (a sebevrazdene) spoliehat sa na bezpecnost akejkolvek formy digitalnej komunikacie.
Nejde tu o moju naivitu, nato robim v IT uz dost dlho a o certifikacnych autoritach som uz co to odskolil. Ide o to, co tu zaujima beznych ludi (vid napr. Strateneho vlakno) ktori v oblasti bezpecnosti hlboke skusenosti asi nemaju.
 
Marcel Rebro
2012-03-12 20:41:48+01
príspevok od: total empty
veď oni si robia reklamu,že ochrania tvoju totožnosť atď, tak potom asi zavádzaju ľudí , nie?
A nakoniec ja niesom banka takže ma to ani nejak netrápy.
Kto si robi taku reklamu? Vyrobcovia AV SW? Zabrania aby sa ti do PC nedostal malware, spyware, trojany a podobne sracky ... ale neriesia nic na urovni komunikacie so svetom. Tam pomoze jedine sifrovanie - ako ho druha strana podporuje.
 
Marcel Rebro
2012-03-12 20:44:33+01
príspevok od: Blackman
Nejde tu o moju naivitu, nato robim v IT uz dost dlho a o certifikacnych autoritach som uz co to odskolil. Ide o to, co tu zaujima beznych ludi (vid napr. Strateneho vlakno) ktori v oblasti bezpecnosti hlboke skusenosti asi nemaju.
Nuz navodom je nevyznavat babam lasku cez ePhoto sukromnu postu
 
lowenature
2012-03-12 20:48:09+01
príspevok od: total empty
ale nato su antiviraky aby tomu zabranili-ukradnutie totožnosti.
Nie som si istý či toto rieši antivírus . skor Firewall
http://cs.wikipedia.org/wiki/Firewall
Tež neviem na kolko je platný v takomto prípade,ponevač len bráni vstupu útočníka do PC .
Podrobne naštudované nemám.Schválne si skúste nainstalovat zone alarm , ktorý vám pekne ukáže počet a akých útokov denne dostávate.
 
Blackman
2012-03-12 20:49:54+01
príspevok od: Marcel Rebro
Nuz navodom je nevyznavat babam lasku cez ePhoto sukromnu postu
To skus napisat Stratenemu Ja obmedzujem pouzivanie "sukromnej posty" len na zriedkavu vymenu nepodstatnych informacii.
 
Marcel Rebro
2012-03-12 20:56:54+01
príspevok od: lowenature
Nie som si istý či toto rieši antivírus . skor Firewall
http://cs.wikipedia.org/wiki/Firewall
Tež neviem na kolko je platný v takomto prípade,ponevač len bráni vstupu útočníka do PC .
Podrobne naštudované nemám.Schválne si skúste nainstalovat zone alarm , ktorý vám pekne ukáže počet a akých útokov denne dostávate.
Opat vedla. Sietova komunikacia sa chyta na medzi tvojim PC / FW a prvym DNS. Ak nie je sifrovana (SSL) je to brnkacka.
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()