Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

zapamatanie prihlasenia

kexo
2012-06-04 09:33:36+02
chlapci neslo by to zapamatanie prihlasenia spravit inak? pozeram si ephoto na troch roznych zariadeniach a stale do okola sa musim na kazdom prihlasit, lebo predchadzajuce mi vzdy pregeneruju cookie, alebo co to tam pouzivate...
 
DEVOTEE
ocenenie redakciou 2012-06-04 09:46:38+02
príspevok od: kexo
chlapci neslo by to zapamatanie prihlasenia spravit inak? pozeram si ephoto na troch roznych zariadeniach a stale do okola sa musim na kazdom prihlasit, lebo predchadzajuce mi vzdy pregeneruju cookie, alebo co to tam pouzivate...
aj ja by som to rad uvital..
 
dorwin
2012-06-04 09:55:30+02
príspevok od: kexo
chlapci neslo by to zapamatanie prihlasenia spravit inak? pozeram si ephoto na troch roznych zariadeniach a stale do okola sa musim na kazdom prihlasit, lebo predchadzajuce mi vzdy pregeneruju cookie, alebo co to tam pouzivate...
S týmto plne súhlasím. zišlo by sa to. aj keď napr. chrome heslo ukladá, ale bolo by to lepšie zautomatizovať.
 
PeCh
2012-06-04 11:29:08+02
Tiež sa pridávam. Prihlasujem sa z práce, z domu, z tabletu a občas z mobilu. Je to otravné. Google je v tomto priateľskejší.

Ideálne by bolo, že si dané prihlásenie pamätá aspoň 4 dni bez ohľadu, či sa prihlásim z iného zariadenia.
 
misík
2012-06-04 21:08:57+02
príspevok od: PeCh
Tiež sa pridávam. Prihlasujem sa z práce, z domu, z tabletu a občas z mobilu. Je to otravné. Google je v tomto priateľskejší.

Ideálne by bolo, že si dané prihlásenie pamätá aspoň 4 dni bez ohľadu, či sa prihlásim z iného zariadenia.
Tiež by som si rád zjednodušil život a pomohlo by mi,keby som sa nemusel dookola prihlasovať a zadávať heslo.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()