Hore
Fórum » Právna poradňa
 

zmluva o dielo (svadobna tema)

Robert Simeg
Robert Simeg 2012-09-23 21:38:55+02
Ahojte, zaujimalo by ma, ci ako svadobni fotografi (alebo aj iny zaner) podpisujete s klientom zmluvu o dielo alebo nie. Doplnkova otazka: ci sa stretavate s poziadavkou, ze mladomanzelia chcu okrem upravenych odovzdanych fotografii aj vsetky ostatne fotky ktore vznikli a ktore neboli upravovane, proste vsetky fotky zo svadby a ako k tomu pristupujete.

Dakujem
 
Scooter
2012-09-24 12:18:54+02
príspevok od: valec86
jop, daj mail a poslem ti ju, nerozsirovat prosim
Tiez by som sa rad na nu pozrel
 
Robert Simeg
2012-09-24 13:08:27+02
príspevok od: valec86
jop, daj mail a poslem ti ju, nerozsirovat prosim
dakujem pekne : ), neboj, necham si ju pre seba.
simeg@centrum.sk

 
WildSammy
2012-09-24 15:30:45+02
Takze.. ja to robim tak, ze nafotim.. potom doma v PC vymazem zle fotky, z tych co zostali vyberiem najlepsie a vyretusujem.. z tych si potom par vybera na tlac.. a na dvd palim vyretusovane, plus ostatne co zostali, resp. nepresli mojim vyberom a teda su neupravene a tak je oznaceny aj adresar na DVD. DVD dodavam spolu s tlacenymi fotkami a potlacov. Co s tymi fotkami robia je mi uz jedno, su to ich fotky, zaznam z ich eventu, takze podla mna patria im. Zatial som s takymto pristupom nemal problem.
 
thanatos
2012-09-24 16:02:35+02
vsetci ti zaplatia pokial su na teba odkazany, teda ak vlastnis ich foto z ich eventu tak zaplatia, ale zivnost je zivnost a dane odviest zo zisku musis, takze zmluva o dielo dohodnut taxu po....
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()