Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Preukázanie foto činnosti pri kontrole kvôli zákazom?

andreewp
2021-03-02 13:44:52+01
Ahoj, už minule som videl podobný dotaz ale bez presnejšej odpovede, nemáte niekto skúsenosť, že pri cestovaní medzi okresmi za účelom fotografickéj činnosti by stačilo doložiť pri kontrole napríklad živnostenský list s danou činnosťou a odôvodniť cestu + negatívny test?

Na druhej strane riešite to niekto alebo sa dlhodobejšie zdržiavate vo svojich okresoch?
 
PeCh
2021-03-02 14:47:21+01
príspevok od: andreewp
Ahoj, už minule som videl podobný dotaz ale bez presnejšej odpovede, nemáte niekto skúsenosť, že pri cestovaní medzi okresmi za účelom fotografickéj činnosti by stačilo doložiť pri kontrole napríklad živnostenský list s danou činnosťou a odôvodniť cestu + negatívny test?

Na druhej strane riešite to niekto alebo sa dlhodobejšie zdržiavate vo svojich okresoch?
Ako zamestnanec potrebuješ potvrdenie od zamestnávateľa. Ako živnostník si svojim zamestnávateľom, sám si zadávaš úlohy . Určite by som si bral živnostnenský list + nejaké info o zákazke (a samozrejme test). Ale to je len môj názor.

Čo sa týka dlhodobejšieho zdržiavania, tak som už v princípe rok v karanténe a cestujem len výnimočne .

 
jozef84
2021-03-02 17:56:35+01
príspevok od: andreewp
Ahoj, už minule som videl podobný dotaz ale bez presnejšej odpovede, nemáte niekto skúsenosť, že pri cestovaní medzi okresmi za účelom fotografickéj činnosti by stačilo doložiť pri kontrole napríklad živnostenský list s danou činnosťou a odôvodniť cestu + negatívny test?

Na druhej strane riešite to niekto alebo sa dlhodobejšie zdržiavate vo svojich okresoch?
Problém býva pri vstupe a hlavne výstupe z čiernej zóny. Ja som našťastie mal všetko, čo chceli a ešte navyše materiál z montáže. Ale boli dosť nepríjemní.
 
z80
2021-03-03 10:08:28+01
Treba ísť fotiť na Maledivy, do Dubaja alebo Karibiku. Cestovanie medzi okresmi je zakázané ale na druhý koniec sveta človeka pustia.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()