Hore
Fórum » Samsung fórum
 

Nikon kupuje NX diviziu Samsungu

z80
z80 2015-12-02 13:56:19+01
Zatial iba rummor, ale ak sa potvrdi na trhu to bude vyzerat zaujimavo.
Vraj uz NX2, ktora ma byt vydana v januari ma byt pod znackou Nikon.
http://www.mirrorlessrumors.com/hot-rumor-nikon-bought-samsung-nx-mirrorless-tech/
 
Jozef Macák
2015-12-06 09:14:51+01
príspevok od: blahoslav J B Art
myslim si, ze ak Nikon kupi Samsung, alebo ho nekupi, ani tvoje fotky nebudu lepsie
a ja si myslim ze ak tieto diskusie nezacnes brat trosku s nadhladom, tak ti od jedu vybuchne rit
 
z80
2015-12-06 09:32:18+01
príspevok od: blahoslav J B Art
tak doma mam nielen Olympus, ale aj Fuji a Canon ... a ked Nikon kupi alebo nekupi Samsung, tak si k mojej fotovybave kupim alebo nekupim Niksung
Ked si kupis/nekupis Niksung, mozno sa dostanes/nedostanes do takej situacie, kde vyuzijes/nevyuzijes urcite vlastnosti senzoru Niksungu (vyssie rozlisenie, fazove ostrenie na cipe, lepsi dynamicky rozsah, ..) a tvoja fotka bude/nebude lepsia
 
Ľuboš Capcara
2015-12-06 12:54:28+01
Ak by to tiež znamenalo amoled pre nikony bolo by to fajn
 
mikkael
2015-12-06 15:29:25+01
Opat grciam, z niektorych prispevkov detto
 
blahoslav J B Art
2015-12-06 19:19:40+01
príspevok od: Jozef Macák
a ja si myslim ze ak tieto diskusie nezacnes brat trosku s nadhladom, tak ti od jedu vybuchne rit
ja to beriem s nadhladom ... ani sudkovite skreslenie Sony objektivu mi zily netrha ... dokonca ani objektivu Olympus
 
blahoslav J B Art
2015-12-06 19:24:10+01
príspevok od: Roman Point
Ty si naozaj myslíš že pri každom článku zo sveta techniky a noviniek niektorých značiek ide o to aby mal Magický upir alebo ten španiel chosé lepšie fotky?? Koľko máš prosím ta rokov?? ja viem že dosť len je smutné že sa to neprejavuje aj na tvojom písaní a prejave na tomto portály ktorý nie je len o fotografiách ( čo si môžeš všimnúť na množstve tu zverejnených článkoch )
Všetci tu píšu o možnej budúcnosti tejto fúzie, o tom ako dobré apsc snímače samsung mal. Len pán blaho snáď aj pri reklame na 4ku čaká že tam bude recept na lepšie fotografie.
Zasekol si sa na určitom bode. Treba si dať pauzu, alebo absolvovať nejaký workshop prípadne zakúpiť nejaký video kurz. Je čas sa posunúť ďalej a nehľadať snáď ešte aj v kauflande recept na lepšiu fotografiu
... inak k teme 'Nikon kupuje NX diviziu Samsungu' nic nemas? ... lebo ak si tvoj koment precita taky
MagickVamp, dodzube ta ako sirotu
 
Jozef Macák
2015-12-06 19:37:06+01
príspevok od: blahoslav J B Art
ja to beriem s nadhladom ... ani sudkovite skreslenie Sony objektivu mi zily netrha ... dokonca ani objektivu Olympus
ten nadhlad ta nuti zhadzovat akukolvek diskusiu opakovanim tej istej frazy donekonecna jak pokazeny gramofon?
 
blahoslav J B Art
2015-12-06 19:38:50+01
príspevok od: z80
Ked si kupis/nekupis Niksung, mozno sa dostanes/nedostanes do takej situacie, kde vyuzijes/nevyuzijes urcite vlastnosti senzoru Niksungu (vyssie rozlisenie, fazove ostrenie na cipe, lepsi dynamicky rozsah, ..) a tvoja fotka bude/nebude lepsia
skusim sa nad tym zamysliet ... alebo radsej nie, jednoduchsie je nemysliet
 
blahoslav J B Art
2015-12-06 19:44:40+01
príspevok od: Jozef Macák
ten nadhlad ta nuti zhadzovat akukolvek diskusiu opakovanim tej istej frazy donekonecna jak pokazeny gramofon?
kolega hovorieval, ze vzdy su najmenej 2 moznosti ... ty hovoris, ze zhadzujem diskusie ... ja si myslim, ze ich obohacujem
 
Jozef Macák
2015-12-06 20:04:33+01
príspevok od: blahoslav J B Art
kolega hovorieval, ze vzdy su najmenej 2 moznosti ... ty hovoris, ze zhadzujem diskusie ... ja si myslim, ze ich obohacujem
obohacujes...tym ze celu diskusiu oznacis za bezpredmetnu Admin by mohol miesto teba naskriptovat automaticky koment ku kazdemu novemu clanku ala: "chlapci, ale toto z vas lepsich fotografov nespraviii". Koment sa prida sam, uplne nahodne, ked bude rozprudena diskusia...nazveme ho blahobot
 
blahoslav J B Art
2015-12-06 20:51:34+01
príspevok od: Jozef Macák
obohacujes...tym ze celu diskusiu oznacis za bezpredmetnu Admin by mohol miesto teba naskriptovat automaticky koment ku kazdemu novemu clanku ala: "chlapci, ale toto z vas lepsich fotografov nespraviii". Koment sa prida sam, uplne nahodne, ked bude rozprudena diskusia...nazveme ho blahobot
OK, beriem, mas pravdu ... len mi prosim napis, k akemu zaveru ste v tejto diskusii dospeli
dakujem
 
Jozef Macák
2015-12-06 21:22:08+01
príspevok od: blahoslav J B Art
OK, beriem, mas pravdu ... len mi prosim napis, k akemu zaveru ste v tejto diskusii dospeli
dakujem
V tomto pripade sme sa dohodli na tom ze sa nedohodneme Nie kazda diskusia dospeje k zaveru na ktorom sa vsetky strany zhodnu. Navzajom sme si obohatili svoj pohlad na vec odlisnymi argumentmi a to je asi tak cele. To vsak neznamenba ze diskusia bola bezpredmetna.
Jednoducho nas bavi diskutovat o veciach s fotografiou spojene, hoc predmet diskusie je (v tomto pripade) cely zalozeny na spekulaciach a kvalitu nasich fotografii nijako neovplivni (neboj, toho si je kazdy z nas vedomy aj bez toho aby si nam to donekonecna opakoval). Ale to uz ti ludia viac krat vysvetlovali...
 
Roman Point
2015-12-07 04:41:36+01
príspevok od: blahoslav J B Art
... inak k teme 'Nikon kupuje NX diviziu Samsungu' nic nemas? ... lebo ak si tvoj koment precita taky
MagickVamp, dodzube ta ako sirotu
A táto odpoveď by mi mala pomôcť k lepšej fotografií? Nepomohla veru..
 
Krtko fotografom
2015-12-07 07:39:23+01
A mozno, ze to nebude Niksung, ale Samnikon .
 
blahoslav J B Art
2015-12-07 16:35:46+01
http://www.digimanie.cz/prodeje-fotoaparatu-s-vymennymi-objektivy-sony-jde-diky-a7-nahoru-nikon-dolu/6347
 
Roman Point
2015-12-07 16:55:37+01
príspevok od: blahoslav J B Art
http://www.digimanie.cz/prodeje-fotoaparatu-s-vymennymi-objektivy-sony-jde-diky-a7-nahoru-nikon-dolu/6347
Na to že Canon nie je vhodný vďaka vysokému šumu a nízkemu DR pre fotografiu tak sa celkom drží. Asi kvôli sklam ktoré sú tiež nie najlepšie ako som niekde čítal..
 
fatality
2015-12-07 19:42:46+01
príspevok od: Roman Point
Na to že Canon nie je vhodný vďaka vysokému šumu a nízkemu DR pre fotografiu tak sa celkom drží. Asi kvôli sklam ktoré sú tiež nie najlepšie ako som niekde čítal..
tak..Nikon pomaly co model,to nejaky pruser..aj ked odstranitelny,ale na renome to neprida..+kompromisne modely poloprofi tiel..mi to pride,ze sa zameriava viac na amtersky segment,nez na vyssie rady (nove 24mpixely,no OLPF boli skor v entry level,nez vo vyssich radach,atd),pomaly kazdy mesiac nejaka nova amterska zrkadlovka,ale aby vypoculi fotografov volajucich po novych nekompromisnych telach,to nie..+dlhodobe ignorovanie csc segmentu..+nove metly,co dobre metu a vysledok sa dostavil..
 
bobo222
2015-12-08 10:54:08+01
príspevok od: Roman Point
Na to že Canon nie je vhodný vďaka vysokému šumu a nízkemu DR pre fotografiu tak sa celkom drží. Asi kvôli sklam ktoré sú tiež nie najlepšie ako som niekde čítal..
Jo jo, základ je to tom čítať...
 
Roman Point
2015-12-08 11:28:36+01
príspevok od: bobo222
Jo jo, základ je to tom čítať...
Nemám skúsenosti s technikou tak iba čítam
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()