Hore
Fórum » Vybavenie ateliéru
 

Čierne foto pozadie

p3gasso
2014-08-07 23:21:24+02
Mám zvláštnu otázku.. potreboval by som čierne fotopozadie, ale nejakú lacnú náhradu, ktorá dostatočne pohlcuje svetlo. Nejde mi o to, aby som ušetril ale potrebujem to na fotenie 3 motoriek. A normálne čierne plátno by som nechcel po jednom fotení vyhodiť. Teraz je dosť mokro a blato, takže predpokladám, že po každej jednej motorke by som potreboval cca 3x2m odrezať a vyhodiť. Dalo by sa niečo podobné zohnať? (Rozmýšľal som nad záhradkárskym plátnom proti burine, šlo by to?)
 
total empty
2014-08-08 00:16:33+02
príspevok od: p3gasso
Mám zvláštnu otázku.. potreboval by som čierne fotopozadie, ale nejakú lacnú náhradu, ktorá dostatočne pohlcuje svetlo. Nejde mi o to, aby som ušetril ale potrebujem to na fotenie 3 motoriek. A normálne čierne plátno by som nechcel po jednom fotení vyhodiť. Teraz je dosť mokro a blato, takže predpokladám, že po každej jednej motorke by som potreboval cca 3x2m odrezať a vyhodiť. Dalo by sa niečo podobné zohnať? (Rozmýšľal som nad záhradkárskym plátnom proti burine, šlo by to?)
Je dosť riedko tkané a má určitú textúru,by som povedal, že je aj prehliadné.
Najednoduchši je zafarbiť obyčajnú čiernú posteľnú plachtu-bavlnenú.
Čierne pozadie ? hmm......
 
p3gasso
2014-08-08 08:29:51+02
Uvidíme, vyskúšam tú záhradkársku, veď keď nebude dobrá, zúžitkuje sa v záhrade a čierne pre to, lebo to chcem na nočné malovanie. Bavlnená plachta 2,5x5 + farbenie by asi vyšlo drahšie ako rolka fotopozadia.
 
Rastislav
2014-08-08 09:42:02+02
príspevok od: p3gasso
Mám zvláštnu otázku.. potreboval by som čierne fotopozadie, ale nejakú lacnú náhradu, ktorá dostatočne pohlcuje svetlo. Nejde mi o to, aby som ušetril ale potrebujem to na fotenie 3 motoriek. A normálne čierne plátno by som nechcel po jednom fotení vyhodiť. Teraz je dosť mokro a blato, takže predpokladám, že po každej jednej motorke by som potreboval cca 3x2m odrezať a vyhodiť. Dalo by sa niečo podobné zohnať? (Rozmýšľal som nad záhradkárskym plátnom proti burine, šlo by to?)
V stavebninách zvyknú mať čiernu fóliu na zakrývanie stavieb, možno by to šlo a je dosť odolná.
 
total empty
2014-08-08 12:59:36+02
príspevok od: Rastislav
V stavebninách zvyknú mať čiernu fóliu na zakrývanie stavieb, možno by to šlo a je dosť odolná.
Folie sa leskne a to nem dobré.
 
Rastislav
2014-08-08 20:36:53+02
príspevok od: total empty
Folie sa leskne a to nem dobré.
Myslel som na to, ale už som ju vyhodil minulý rok (zakrýval som ňou bazén), tak nemôžem pozrieť, ale zdá sa mi, že nebola nejak moc lesklá.
 
dmedia
2014-08-09 15:46:55+02
cierny papier-fotopozadie stoji cca 50-60e, 11metrov dlhe, ma to zmysel nieco riesit?
 
zajo79
2014-11-07 21:15:17+01
cierny zamat
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()