Hore
Fórum » Vybavenie ateliéru
 

polypropylénové pozadie

fazytko
2011-02-14 16:18:48+01
Ma niekto skusenosti s polypropylénovými pozadiami? ake su? Nasiel som 2 firmy na sk ktoré, predavaju tieto pozadia za par € v rozmeroch 2,7x5m. Oplatia sa? ako je to s ich nasvietenim?
 
lubo25
2011-03-01 14:51:30+01
Mam cierne a biele, biele musim podkladat bielou latkou, lebo je dost tenke a robi sede smuhy, cierne je fajn, ale z jednej strany dost leskle, co je niekedy neziaduci efekt.Pre zaciatok sa da, ale vynilove je urcite naj, dalo by sa za rozumnu cenu u niektorej firmy, ktora robi autoplachty.
 
Noel
2011-03-17 21:36:53+01
a kde sa dajú zohnať za tých pár euro???
 
radoo
2011-03-17 23:54:15+01
zohnat sa da tuto :
http://www.mini-max.sk/category.php?id=147
Ale ked som ho bol pozret, zdalo sa mi to dake tvrde, neforemne.
 
scooti
2011-05-03 23:25:49+02
tiez ma zaujali tieto pozadia a neviem sa rozhodnut ktore.
V praci (nabytkarska firma) som dostal za ulohu nafotit vyrobky (stoly, skrinky, komody atd.), aj mi vytvorili akoze male fotostudio s bielou podlahou a bielymi stenami, no nie je to ono, tazdu fotku musim pracne upravovat a retusovat pozadie (viditelne spoje na stene a podlahe, podlaha ma iny biely odtien ako steny).. narychlo to chlapi zbuchali, len aby sa co najviac usetrilo. A ja teraz hladam nejake vhodne fotopozadie, aby som nejako zakryl tie nedostatky. Uvazoval som nad polypropylenovym, no docital som sa ze sa nehodi tam kde presvita kontrastne pozadie co u mna je evidentne, tak teraz zvazujem ci ist do latkovych alebo papierovych. Ak mate niekto skusenosti, ktore pozadie bude najvhodnejsie pre produktovu fotografiu velkych produktov, budem vdacny za kazdu radu.
 
Repko
2011-07-21 18:32:32+02
To biele polypropylénové je hrozné. Presvitá a je k tomu ešte nejaké fľakaté
 
Gurney
2011-07-29 11:02:29+02
Ako Ľubo.. na začiatok je super. Ale biele má štruktúru, čiže robí fľaky a presvitá..
čierne sa leskne.. problém nasvietiť tak aby si nemal fľaky aj na plátne.
použiť sa dá ale namakáš sa pri PP. Inak niečo vydrží a nelepí sa na to bordel. Za tie prachy lepšie nekúpiš.
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2011-07-29 12:08:45+02
Mam kvalitne latkove za 250 a aj to spominane biele polypropylenove za par drobnych.. No je to tak ako vzdy..za malo prachov, malo muziky. Ta struktura pozadia je divna. S perfektnym nasvietenim sa narobis. Nezakaj za par centov zazraky.
 
Bafi
2011-11-30 11:38:00+01
Práve mi prišlo polypropylénové pozadie. Katastrofa. Biela priesvitná látka, ktorá keď sa zašpiní tak sa určite nedá umyť. Posielam to naspäť.
 
Maikka
2015-06-01 15:46:07+02
Ahojte, ja som tiež polypropylénové nechala stáť v kúte...škoda peňazí... :/ ale našla som super vynilové za celkom dobrú cenu (s cenou polypropylénu sa nedá porovnať, ale zasa ani kvalitou) http://www.fotopozadie.sk/kategoria/biele-fotopozadie/biele-fotopozadie/ trošku tažšie sa s ním narába, lebo nemá tú kartónovú rolku, ale tá sa tuším dá aj niekde dokúpiť...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()