Hore
Fórum » Strobist
 

FYI: Yongnuo YN-568EX - prvý blesk s HSS (high speed sync)

mathino
mathino 2012-08-25 18:53:52+02
Zdravím všetkých,

natrafil som na zaujímavý produkt, ktorý bude v dohľadnej dobe (po Photokine) dostupný. Jedná sa o prvý blesk značky Yongnuo, ktorý bude mať podporu HSS (high speed sync) do 1/8000s.

Oproti 565EX je rozdiel v spomínanom HSS a v absencii portu pre pripojenie externého zdroja. Zvyšné parametre zostali rovnaké.

Info:
http://www.lightingrumours.com/yongnuo-yn-568ex-is-first-speedlight-in-china-with-hss-2718

Rozmýšlal som nad kúpou druhého blesku a práve pre absenciu HSS by som pozeral po druhej 430 EXII - tento 568EX poskytne aj väčší výkon, TTL a zároveň HSS. Veľa z nás strobistov, ale aj ostatných fotografov, hľadá lacnejšiu alternatívu pre výkonný blesk a so všetkými funkciami...už len počkať kedy bude dostupný
 
Wlady
2015-02-16 14:21:12+01
YN-568EX pouzivate ho niekdo?
 
RadoT
2015-02-17 01:53:51+01
Tento blesk vlastnim ( v Nikon verzii ) a som nadmieru spokojny... HSS funguje skvelo... Zatial som nepostrehol aby vynechal jediny odpal... Nesuhlasim z nazorom "nie sme taki bohati, aby sme kupovali lacne veci" aspon co sa tyka tohto blesku alebo YongNuo ako firmy... Uz davno to nie je podradna azijska firma... Spolu z yn622n a yn622n-tx tvoria skvelu zostavu na strobist fotografiu...
 
Wlady
2015-02-17 09:34:22+01
príspevok od: RadoT
Tento blesk vlastnim ( v Nikon verzii ) a som nadmieru spokojny... HSS funguje skvelo... Zatial som nepostrehol aby vynechal jediny odpal... Nesuhlasim z nazorom "nie sme taki bohati, aby sme kupovali lacne veci" aspon co sa tyka tohto blesku alebo YongNuo ako firmy... Uz davno to nie je podradna azijska firma... Spolu z yn622n a yn622n-tx tvoria skvelu zostavu na strobist fotografiu...
Presne o ide aj mne, dokupit dalsi blesk k YN622N. Viem ze su aj lacnejsie verzie bez HHS pripadne TTL, ale prave k tejto sade sa hodi aj na strobist vonka s kratkymi casmi.....
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()