Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Podivné fotografie amerických olympijských športovcov od Slováka

DodoFot
DodoFot 2012-07-06 08:00:53+02
Mozno na zamyslenie, mozno na diskusiu, mozno na temu "Ako nefotografovat"
http://www.casopis-foto.cz/podivne-fotografie-americkych-olympijskych-sportovcu-od-joe-klamara/
 
Robert Simeg
2012-07-06 14:15:55+02
A mozno si chcel z toho urobit prdel , americky sportovec na roztrhanom platne, americka vlajka, ide z toho ironia, mne sa to paci
 
vlcimak
2012-07-06 18:32:03+02
No, mne sa Klamarove fotky pacia, tato k nim sice napatri, ale fotograficke oko ten chlap urcite ma a fandim mu...
 
zlate.slnko
2012-07-06 18:39:36+02
Nuž, technicky niet čo vytknúť, ale nápad tam naozaj nie je žiadny .... toto vlastne dnes dokáže hocikto, kto má výbavu (ak nie, nech ju okamžite daruje ďalej ). Pri súčasných digitálnych možnostiach už skutočne niečo také obyčajné nezaujme, ani keby všetci boli nahí .
 
istvic
ocenenie redakciou 2012-07-06 18:48:01+02
radsej nekomentujem..tieto nazory..
 
obonsky
2012-07-06 20:23:16+02
No neviem, jeho sef sa na to pozera asi inak...

Speaking on behalf of Mr Klamar, Director of Photography for AFP Mladen Antonov told the MailOnline: 'The results of this photo shoot are exactly why we sent Joe Klamar in the first place. He has a very unconventional view and approach to both photography and the world.
 
seifi
2012-07-06 22:03:08+02
príspevok od: sofy
Po prve, neviem preco sa reportazny fotograf pusta do portretov. Po druhe, vsetko co sa pokazi sa vo fotografii prezentuje ako zamer... Aby sa laik opil rozkom. Je to zial aj ukazka toho ako sa udeluju ocenenia. Ak sa venujem sportu nefusujem do portretov, ak fotim safari nefusujem do svadieb. Je toho cely internet a zahranicne portaly si na tom skusne zgustli a rozhodne to nepovazuju za zamer. Kazdopadne aj zla reklama je reklama.
to vieš, fotografi si berú príklad z kinder menežmentu, pokus omyl, a funguje to
 
istvic
ocenenie redakciou 2012-07-07 09:34:40+02
príspevok od: seifi
chováme sa ako typickí slovenskí fanúšikovia, pri prvom spochybnení , zaváhaní športovcov ich pošleme ..., tak aj tu;, bolo by skôr zistiť o čo ide, ale ako sa píše hore, bolo to preberané; skutočne silné slová - ako nefotografovať; podivné fotografie - celý svet bude hovoriť o klamárovi a olympikskych športovcoch USA; na úpravy fotografii má klamár ľudí v atelieri, štúdiu, je šefom alebo koordinátorom AFP pre strednú Európu; ak, tak šlo jednoznačne o zámer
to je co ta minus jednotka pod komentom? to akoze napises sektarom pravdu do oci a uz si nepopularny?neskutocne co sa tu deje..
 
Dano Leitman
2012-07-07 14:07:04+02
podla tvrdeni Klamara (znie to strasne .. tvrdenie - klamar ) bol pripraveny na REPORTAZ nie studiovu pracu comu odpoveda 17-35, 70-200 , 300 a jeden blesk v jeho batohu. Az na mieste sa dozvedel ze ma ist o atelierove fotenie kde si ostatny fotografi pribrali asistentov a prenosne profi studiove vybavenie a nie 1 blesk. Dalsia vec je ze agentura mala na vyber (podla jeho slov) aj z kvalitnejsich zaberov
 
bacil2
2012-07-07 14:34:24+02
http://www.youtube.com/watch?v=eimVQ7ecRVU

 
Dano Leitman
2012-07-07 14:40:47+02
len tak pre srandu som si tu fotku z titulku upravil cca 5min fotosopu s poizitim par zakladnych nastrojov a nie je to az taka katastrofa na tie podmienky
 
seifi
2012-07-07 15:15:08+02
príspevok od: istvic
to je co ta minus jednotka pod komentom? to akoze napises sektarom pravdu do oci a uz si nepopularny?neskutocne co sa tu deje..
tebe ju dal aj keď nekomentuješ ; to máš ako v práci, dnes u modernej firmy nestačí urobiť dobrú robotu a ísť domov; musíš niesť zástavu vysoko a pri tom ešte tlieskať; takže nestačí nekomentovať, ale komentovať pozitívne
 
Artpraktik
2012-07-07 16:34:16+02
Keby mal fotograf čas na postprodukciu - výsledok by bol iste lepší. Lenže situácia bola si: "Chceme to rýchlo, hoc aj surové." Aj dobrý fotograf má za sebou konkurenciu, ktorá čaká na svoju príležitosť. Je ťažké nesplniť želanie zákazníka, aj keď to v konečnom dôsledku možno nie je podľa jeho gusta. Považujem to za také "buď, alebo", v danej situácii. Je to poučenie aj pre ostatných fotografov, ale rozhodne by som to autorovi nevyčítal, to sa každému fotografovi stalo, alebo ešte len stane. No a len chyby (u)robia majstra.
 
orim71
2012-07-08 06:55:49+02
príspevok od: Artpraktik
Keby mal fotograf čas na postprodukciu - výsledok by bol iste lepší. Lenže situácia bola si: "Chceme to rýchlo, hoc aj surové." Aj dobrý fotograf má za sebou konkurenciu, ktorá čaká na svoju príležitosť. Je ťažké nesplniť želanie zákazníka, aj keď to v konečnom dôsledku možno nie je podľa jeho gusta. Považujem to za také "buď, alebo", v danej situácii. Je to poučenie aj pre ostatných fotografov, ale rozhodne by som to autorovi nevyčítal, to sa každému fotografovi stalo, alebo ešte len stane. No a len chyby (u)robia majstra.
a možno sa mu to stalo preto, aby si o sebe veľmi nemyslel parafrázovaním jedného výroku "fotografov je jako sraček" končím.
 
Paulie
2012-07-08 07:58:47+02
Najlahšie je hneď všetko ofrflať, navyše bez znalostí danej problematiky. Chcel by som vidieť ako by dopadli všetci mudrlanti v rovnakej situácii.
 
Filip Bucher
2012-07-08 08:36:52+02
mna by zaujimalo kolko z vas ho poznalo doteraz?
 
istvic
ocenenie redakciou 2012-07-08 09:47:17+02
príspevok od: Filip Bucher
mna by zaujimalo kolko z vas ho poznalo doteraz?
asi tak by som povedal...
 
snowball
2012-07-08 12:52:26+02
Any cunt can be a photographer NOW..........
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()